• Izet Hajrović
    1.5k
    Članak 33., stavka 1, c) iz službenog glasila HNS-a objavljenog 20. lipnja 2023.

    "Profesionalni stipendijski ugovor o igranju. Takav ugovor može zaključiti
    igrač koji je navršio dvanaest (12) godina, a njegovo trajanje s punoljetnim
    igračem može se ugovoriti najduže do navršene 24. godine starosti igrača.
    Profesionalnim stipendijskim ugovorom treba biti ugovorena naknada za
    igrača koja je veća od deset tisuća (10.000) eura neto godišnje, ali ne veća od
    neto iznosa od dvadeset i četiri tisuće (24.000) eura godišnje."

    Znači, ako sam dobro shvatio i ako se ne može manipulirati ovim propisima, Dinamo mu je ponudio minimalno 833 eura mjesečno ili 2000 eura maksimalno.
  • serbus
    3.8k
    Kako je Bara lud što se pipa zatvorila ... Mogla bi zona postati sponzor Belom skupimo tu razliku da mali nije gladan.
  • Droljo
    6.4k
    Smeće plače u novinama jer mali od 15 godina ne hrani familiju? Tu i socijalna služba možda ima šta za pitati. Mali bi trebao hraniti oca, sestre, sebe i stan plaćati. Strašno
    Nebitno koliko takvi imaju u drugim klubovima ili koliko su kod nas imali prije. Bitno je samo što bara govori a njega sam citirao
    Odjebi od dinama sve da imaš 3 olma 4 ronalda i 5 messia
  • Omake
    118
    Nismo bili jedini na tapeti danas, čini se da je Bara imao što reći i upravi Fiorentine preko onog Leporea.
  • Jurki
    9.6k
    moglo bi se lako dogoditi da svi klubovi pocnu izbjegavati Baru.
    Takvo muljanje moze neko vrijeme.. al ne predugo.. pogotovo ne vani.
  • serbus
    3.8k
    Ja mislim da čim je pustio e-mail razmjenu sa Fiorentinom oko Brekala da je postao bivši. Nevjerujem da će imati više povjerenja u njega u tim menađerskim krugovima pa je malo nervozan.
  • Paggini
    10.6k
    Takvo muljanje moze neko vrijeme.. al ne predugo.. pogotovo ne vani.Jurki

    Vani je ista stoka kao što je i on, to je takav svijet. Neće mu kurca itko od njih reći jer to znači da će potencijalno izgubiti nekog desnog beka kojeg će ova spodoba imati u svojoj ergeli.

    Čak bih se usudio reći da je naša uprava avangarda po tom pitanju.
  • hardek
    1.8k
    Stvarno mi već ide na jetra ovaj zalizanko. Odvezi malog u južnije krajeve i nek ga prodaju za 30 milja apsolutno me boli tuki. Neda mi ga se slušati svakih mjesec dana kako plače po novinama.

    Siguran sam da su naši spremni na kompromise s njim dok ti kompromisi ne ugrožavaju klub. Problem je što ovaj veliki agent očito misli da je iznad svih u svijetu nogometa. Ko visoko leti nisko pada, uvijek bilo i uvijek će bit. Nebi se začudio da za koju godinu bude neka uskok afera sa Barom u glavnoj ulozi jer sve su uočljivije sličnosti sa velikim vođom i Andijem.
  • NORTE
    9.9k
    Slučaj Brekalo je onako završio i zbog tadašnjeg kaosa u klubu i neodgovornosti vodećih, ali i Barinih igrica i same judine izdaje.

    Bara sada preko medija opet proziva klub, slično je radio i s Rukavinom!

    Ključne stavke iz večernjaka:
    brat Andyja Bare je nedavno bio na sastanku sa šefom omladinske škole Ivom Milićem na sastanku po pitanje dečka i tada je zaključak bio da će se nastaviti pregovori čim sportski direktor Marko Marić nađe vremena obzirom da je jasno da krajem lipnja je potpuni fokus  na prvu momčad.

    Niti u jednom trenutku nije kateogrički rečeno uzmi ili ostavi. Dapače, klub je bio spreman vidjeti i oko najma stana da pokrije kao što je i u slučaju drugih igrača ili nešto drugo. 

    Ponuda je poslana i zbog tehničkih razloga, birokracija kako bi klub imao pravo na naknadu za razvoj i u skladu je s pravilima koja su određena oko toga koliko dječak od 15 godina može maksimalno imati stipendiju. 
  • Orc123
    6k
    Koliko potrosenih slova i postova na klinca i zalizanog ko da do sad se nismo mogli uvjeriti da je zalizani digao nos i na sve nacine zeli obezvrijediti trenurno vodstvo jer se zatvorila pipa. Mali je veliki talent ali ako je cijela obitelj toliko plitka onda nek ide u Kustosiju. Ja sam siguran da je otac sjeo sa nasim ljudima i da su svi jasno rekli kak stvari stoje da bi se jako brzo naslo rijesenje....nitko ne zna pravo stanje, a vjerovati Bari bi bilo suludo!
  • MarK
    323
    Neka se izjasni koliki postotak misli tražiti od budućeg transfera? Ako je više od 10 posto nek odhebe u kzstošiju skupa s malim peleom
  • gledatelj
    350
    Na stranu sad sve ovo oko Bare i malog, ali smiješno mi je bilo kad je rekao da mu stari ne može raditi jer ne zna jezik. A u državi nam trenutno radi valjda 200k nepalaca koji ne znaju ni slova hrvatskog.
  • don
    2.5k
    stari mu radi negdje u građevini mislim... to je čak i u medijima bilo
  • Droljo
    6.4k
    Ako je više od 10 posto nek odhebe u kzstošiju skupa s malim peleomMarK

    Malo si se zajebo. Ako je više od 0% nek odjebe
  • Noel
    4.3k
    Da Dinamo dovede ko Valencia za 200000eura anonimnog golmana iz gruzijske lige uzjebali bi se Tattini tarzančići ovdje po forumu ko pederi na hrenovke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions