• Captain America
    15.2k
    Šta oni budu uprihodili ako im ostane sad pa na zimu potpiše đaba za nas?Droljo

    Vjv žele igrati KL. Najavili su i borbu za naslov. Na stranu koliko je to realno, ali kakvu poruku šalješ navijačima ako prodaješ najboljeg igrača glavnom favoritu za naslov?

    Pa nema Mierez 37 godina pa da bude mentor nekom Matkovicu koji se tek treba dokazatE46

    Mierez je uzeo Matkovića pod svoje. Kad je nedavno slavio rođendan, zvao je najužu obitelj i prijatelje, a među uzvanicima je bio i Matković. Matkoviću će se biti i lakše dokazati i napredovati kad ima uz sebe Miereza.

    vrijeme mu je za iskorak u karijeri u najboljim godinama igrackim je.E46

    Ovo će napraviti iduće ljeto, a možda i odluči ostati u Osijeku.
  • Zagi
    5.8k
    Od idučeg napadača želim da kada primi loptu gleda:
    a) gdje je gol
    b) gdje su Baturina i Vrbančić

    A ne koje je najkompliciranije rješenje na terenu.
  • Sixthway
    298
    Šimić junior je zmotan sa dvije lijeve ali ima bolji nos za gol od svih naših igrača zajedno. Slično se pisalo I govorilo i o Manđukiću i kad se prodao u Wolfsburg , on ovakav,onakav neće uspjeti ,pa vidi gdje je sve igrao.
  • Orc123
    6k
    Simic je potencijal i u nekoj kobinaciji da ostane Petko bio bi odlican izbor da je tu ali da ne ovisimo o njemu. Za Boga miloga ako ode Petko mi trebamo napadaca a ne klince koji se nisu uspjeli nametnuti kao sto je on ili nedaj Boze Beljo! Nama treba napadac ranga Mierez ili cak bolji!
  • Ivanmtk
    831
    stoji, ali takvi koštaju minimalno 5 mil. Gdje misliš nać iskusnog napadača koji ti garantira golove bez ugovora ili za 2 mil na osam rata?
  • Orc123
    6k
    kolko Petko kosta? Kolko bi trebal kostati jedan RPG? Mi ga doveli besplatno....imas takvih i napadaca....akmse imalo za Pongracica ponuditi milijune ili ako se ima za jednog Soticeka onda se ima i za napadaca free transfer od 1mnpo sezoni ili napadac za 3-4milje eura ako ode Petko jer dobijas 2,5mil eura i oslobađa ti se ugovor od 1m eura...
  • CastAway1986
    989
    otkad se to u Južnoj Americi može naći jeftino pojačanje?Koga smo to doveli za malo novaca da se pokazao?
  • Orc123
    6k
    Sigali, Cufre, Eduardo, Sammir, Etto, Fernandez......nit su Ibanezz, Henriquez i Morales bili promasaji....
    Ludogorec radi tamo odlican posao u skautingu, znaci moze se.....
  • Ivanmtk
    831
    Petko košta suludo malo zbog klauzule koja je sklopljena lani u dogovoru s njim jer ga se ciljano ostavilo još prošlu sezonu. To je specifična situacija. Na tržištu nema napadača ranga Petka, a da je dostupan Dinamu. Dinamo će, kad Petko ode, totalno promijeniti stil igre i bit će onaj kakav je Jakir igrao do sad u prijašnjim klubovima, a lani je totalno odustao od njega jer se prilagodio momčadi i Petku naravno. Jakirov stil nikad nije bio pasivan posjed i držanje lopte, nego okomiti build up, traženje prostora i visoki presing. Dio toga smo vidili kad je prešao u formaciju sa dva napadača na proljeće. Tako da će se po meni ić na napadača stila Frigana ili Miereza ili čak Frane Ivanovića, koji će bit konstante "zujalice" i dosadni napadači koji stalno stišću stopere
  • Orc123
    6k
    mi ni ne trebamo traziti napadaca kakav je Petko jer takvi su izumrli. Mi moramo mijenjati cijelu igru i trebamo klasicnu 9ku! Ima pun k.... Odlicnih napadaca koji su negdje visak a za odlicnu placu bi dosli...mi ako ode Petko mozemo bez brige uloziti do 4mil eura u napadaca i do 1mil eura u placu! Kakav ebeni Ivanovic! Taj je losiji i od Brodica....
  • Omake
    88
    Što se tiče južne Amerike, Ignacio Pussetto jer dobro, iskusno desno krilo kojem istječe ugovor za pet mjeseci.
  • nemapredaje
    2.2k
    Cufrea, Fernandeza i Henriqueza smo doveli iz europskih klubova
  • Ivanmtk
    831
    Ne mislim imenom Ivanović, nego stilom igre
  • Orc123
    6k

    Ne mijenja poantu da nismo imali tako lose akvizicije iz j. Amerike.....Ludogorec od tamo redovito dovodi odlicne mlade igrace, moze se znaci.
  • nemapredaje
    2.2k


    Od navedenih samo Sammir i Eduardo su se pokazali kao pun pogodak.

    A zaboravio si navesti njih barem 20 koji su bili doslovno bacanje para.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions