• Daliban
    239
    Petković se možda nije nazabijao u Italiji, ali uvijek se vidjelo da je španer. Mali Šimić je nekoordinirana lopata.
  • Lynx17
    2.8k
    I neka zavrsim ovaj Dinamo vs RB (sa moju stranu).

    Da je Dinamo imao bolju transfer politiku ove zadnje godine, nema sanse da mi nebi bili barem ravnopravni konkurenti. Iako i ovako nismo daleko od toga.

    Ali reci "ovaj igrac nije ni za Dinamo, a kamoli za RB" za mene je uvredljivo i skroz glupo.
  • Patrik11
    146
    simic za 3 godine vise nece biti profesionalni nogometas
  • CastAway1986
    987
    Nikad nisam imao neko mišljenje o Šimiću baš mi djeluje smotano na terenu , broj golova koji je dao za RB dao bi i Kulenovic..Isto tako dovoljno je mlad a ima fino iskustva pa i Lige prvaka...Kad bi Kule otišao nebi imao ništa protiv da mu je Roko zamjena...Svakako sam mišljenja da nam treba puno veće pojačanje u napadu..
  • sebenico
    54
    Ja se samo nadam da će se ova trakavica oko Petka razriješiti što prije. Znam da smo svi emotivno vezani za Petka, ali mislim da Jakirovom nogometu, barem ono kako su igrale ekipe koje je vodio prije Dinama, ipak više odgovara napadač koji je mobilan, koji tražu dubinu i prisutan je u protivničkom šesnaestercu. Možda to u startu i neće izgledati sjajno jer se ekipe ipak moraju naviknuti da promjenu stila igra, ali mislim da bi to dugoročno moglo biti dobro. Volio bih da imamo fizički moćna ta tri igrača naprijed koji će moći stikati protivničke obrane u visokom presingu. Zbog toga bi nam dobro došli igrači kao Mierez ili Frigan s tim da Miereza sada ne bih dovodio, ali mislim da se može s njim dogovoriti da sljedeće sezone dođe kod nas. Što se tiče desnog krila koje nam je neophodno, mislim da 3-4 milijuna eura za Šotičeka ili Pašalića premašuju njihov doprinos koji bi nam mogli dati. Na toj poziciji vidim najveći potencijal za napredak ove sezone ako se dobro odabere.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Ma po meni prije Miereza treba probat dogovorit nešto za Matkovića, realno ponudit Osijeku npr. Perića da se spusti cijena
  • marcio amoroso
    33.8k
    realno ponudit Osijeku npr. Perića da se spusti cijenaTeofil Kateran

    Nisu ni oni veslo sisali.
  • Facke
    2.7k


    Nebu Boto na takuv posel pristal. Pa nije lud. Zna da more dobiti bez problema lepe novce za njega.
  • Sixthway
    298
    Jel se gleda kaj u Južnu Ameriku ? Dugo nismo tamo uzimali igrače, a uvijek se jeftino nađu dobri dealovi.
  • Captain America
    15.2k
    Osijek nema razloga prodati Miereza sada. Mislim da 20% duguju Alavesu, a transfer ne bi bio za neki iznos koji izuva iz cipela s obzirom na istek ugovora iduće sezone. Daleko više im vrijedi da ostane ovdje i bude mentor Matkoviću nego da traže zamjenu zbog 2 milijuna eura.

    Kad je Petko lani bio u sličnoj situaciji smo skoro svi ovdje bili za to da ostane prošlu sezonu i donese naslov pa ode besplatno. Mi zamjenu za takvog igrača možemo jako teško dovesti, a u sličnoj je situaciji Osijek s Mierezom.
  • Droljo
    6.4k

    Ne nužno. Nama je naslov značio puno više od petkovih par milijuna tada. Šta oni budu uprihodili ako im ostane sad pa na zimu potpiše đaba za nas?
  • E46
    223
    Pa nema Mierez 37 godina pa da bude mentor nekom Matkovicu koji se tek treba dokazat, Mierez sad ili pravi top transfer za svoju daljnju karijeru(Dinamo ili jače od Dinama vani), ili ce ostat tu u Osijeku i stagnirat u toj ekipi, vrijeme mu je za iskorak u karijeri u najboljim godinama igrackim je.
  • emilperska
    4.4k
    R.Šimić nije igrac za Dinamo. Rijec je o igracu losijem od nase ikone Kuleta za barem jednu razinu, a bio bi skuplji trostruko.
    Ne robujte imenima i prezimenima..

    Skartao ga je RB jer nije dovoljno dobar da tamo bude drugi ili treci napadac, a rijec je o najboljem klubu u izravnoj preprodaji talenta u lige petice..

    I sad bi mi trebali biti naivni da ce on zamjenit Brunu i povest nas u LP..

    Najte kaj zameriti..
  • NKDZ86
    519
    Koliko seratora po malom Šimiću, strašno, dečko ima veliki potencijal, niste normalni. Bolji od svih osim Petkovica, koji ce otic jer se posrao po sebi i po nama
  • Sixthway
    298
    Osijek ima stranog SD koji ima iskustva vani i sa njim nećeš moći dogovorit uvjete kupovine ili prodaje igrača bez da on ima veliku korist. Teško je kupit Miereza kad neznaš dal će Petković ostati i dal ćemo ući u LiguPrvaka. To su dvije stvari koje najviše određuju naše transfere. Sad će se pokušat uzet što je više jeftino i prodati sve što nam ne treba, veća ulaganja možemo vidjeti negdje prije početka LP ak uđemo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions