• SjevernaStrana
    1.2k
    Kako to da nam ga zločesti Šikić koji nas uvijek želi sjebat i uzet lovu nije htio uvalit
  • Lynx17
    2.8k
    Inace, prelako se otpisuje ti mladi igraci.

    Cuj, Roko ima 20 godina.

    Kakav je bio Petkovic sa 20? (Ne usporedujem, nego samo jedan primjer.)

    Nije da ce svaki mladi, "talentirani" igrac uspijeti, naravno. Ali nece niti svaki 20 god. igrac biti potpuno razvijen.
  • emilperska
    4.4k

    Mislio sam da ce to netko napisat..
    Tako je rekao.. :)

    Nije bilo zlonamjerno. RB je po rezultatima u Europi, trenutno ispred nas. I to vec cca 15 god..
  • emilperska
    4.4k


    Zato sto mi nikad ne bi par mil za njega dali.. Igrali smo protiv njega, znali su kakav je..
  • Lynx17
    2.8k
    Mislio sam da ce to netko napisat..
    Tako je rekao.. :)

    Nije bilo zlonamjerno. RB je po rezultatima u Europi, trenutno ispred nas. I to vec cca 15 god..
    emilperska


    I sad cu ja slusati/vjerovati netko tko kaze "a kamoli RB" ? Kao da je igrati u Dinamo neznam koliko razine nize? Mos mislit.
  • San Lorenzo
    12.6k
    Uvijek sam cijenio Šimića i htio sam da ga dovedemo još prošlog ljeta...to nastranu, i dalje stojim pri tome da nam za Petkovića treba ozbiljna zamjena, nikakvi povratnici od ozljeda, hvatači forme i low risk rješenja.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Sto je jebeni RB prema Dinamo???Lynx17

    Klub daleko siromašnije povijesti od nas, ali trenutno puno više zarađuju na transferima i rezultatski su uspješniji. Posljednjih 5 godina su svake godine igrali skupine Lige prvaka i od toga 4 puta prezimili u Europi iz Lige prvaka, mi to nismo uspjeli još niti jednom u novijoj povijesti pa tome trebamo težiti, da svake godine igramo skupine Lige prvaka, odnosno po novom ligu Lige prvaka te da izborimo barem playoff za nokaut fazu. O stabilizaciji financija u tom slučaju neću niti govoriti.
  • emilperska
    4.4k

    Ja samo prenosim sta sam tad cuo.. ne ubijaj glasnika ili kak se vec veli..

    Ali ako drzis do tog sta si rekao, onda skaces sam sebi u usta. Ako je RB slabiji od Dinama, zasto.bi igrac skartan u RB bio nama pojacanje? :lol:
  • Lynx17
    2.8k
    Klub daleko siromašnije povijesti od nas, ali trenutno puno više zarađuju na transferima i rezultatski su uspješniji. Posljednjih 5 godina su svake godine igrali skupine Lige prvaka i od toga 4 puta prezimili u Europi iz Lige prvaka, mi to nismo uspjeli još niti jednom u novijoj povijesti pa tome trebamo težiti, da svake godine igramo skupine Lige prvaka, odnosno po novom ligu Lige prvaka te da izborimo barem playoff za nokaut fazu. O stabilizaciji financija u tom slučaju neću niti govoriti.Izet Hajrović


    Ma o samo klubu, financije, struktura i sve to, NARAVNO. I znamo zasto je tako! To je ipak druga prica.

    MEDUTIM, nemojte sada o kako je igranje u RB nesto svemirski naspram Dinamo. NIJE! Pogotovo da se baci nesto ponizavajuci.

    Jel Sucica bas toliko bolje/teze igrati u RB nego sto je Baturini u Dinamo (naprimjer)??

    Hoce Sucica (godina dana stariji) sto posto biti bolje se transferirati iz RB nego Baturina iz Dinamo? Jel sto posto ima bolji ugled?

    RB ima novce, strucne ljude, struktura, skaute, sve to. Ali "kamoli RB" kao da je rijec o Liverpool ili Bayern, ipak nije!
  • serbus
    3.8k
    Za mene ima mjesta za Šimića u dinamu i nadam se dok tovari gomilaju dobre ali stare igrače nama ne smije pobjeći nijedan mladi talent jer i da izgubimo jednu sezonu sa mladima opet stvorimo dominaciju za idućih 10.
  • Lynx17
    2.8k
    Ja samo prenosim sta sam tad cuo.. ne ubijaj glasnika ili kak se vec veli..

    Ali ako drzis do tog sta si rekao, onda skaces sam sebi u usta. Ako je RB slabiji od Dinama, zasto.bi igrac skartan u RB bio nama pojacanje? :lol:
    emilperska


    Ne ubijam glasnika, nego ubijam poruku.

    Zasto bi igrac skartan iz Catania bio nam pojacanje? Iz Spezie, iz....
  • Nogo
    1.7k
    Dečki, ako Petko ode najrealnije rješenje je Mierez. Zna ligu, ima presing, borbenost i vrlo dobru završnicu.
    Pitanje kako bi se neko veće ime iz vana snašlo. Ja u to ne računam Belju, Šimića..jer oni se tek trebaju dokazati.
    I za kraj trebalo bi se nešto u napad dovesti neovisno o Petku.
  • emilperska
    4.4k

    Jedan je Petkovic, a tisuce je ostalih..

    Ja sam prenio sto mi je lik rekao, a da je na kraju skartan u RB. Skartan je..
  • Orc123
    6k
    Koji je to igrac otisao iz hnl a da nije iz Dinama i da je uspio vani napraviti neku karijeru?? Na valu bronce i srebra nase repke uvaljivao se svakakav skarta za par milja eura vani....ali ubrzo ce se zatvoriti ta pipa pa ce nas ovi moliti da nesto kupimo u hnl a ne da nas ucjenjuju kao do sad. Tako smo skoro onog Bosanca Barisica kupili iz Osijeka i mnogi ovdje uvjeravali da je bolji od Omeragica. Ovaj igra tu i tamo za faking Basel koji nije slika onog nekadasnjeg Basela a ovaj igra standardno u klubu lige 5. Mene samo evo zanima koji je to igrac uspio vani? Mislim da ce se Tottenham isto tako tuci po glavi uskoro radi Vuskovica. Precjenjujemo totalno nase igrace. Nemamo mi ni blizu toliku sirinu i kvalitetu sta je i normalno s obzirom kolika smo drzava.
  • Lynx17
    2.8k
    Jedan je Petkovic, a tisuce je ostalih..

    Ja sam prenio sto mi je lik rekao, a da je na kraju skartan u RB. Skartan je..
    emilperska


    Petkovic nije jedini. A da samo izvucem sve sto se tada reklo o Petkovica kada je potpisao za Dinamo.

    "Rrahmani ne moze u Dinamo, a kamoli Napoli."

    Ja sam vec rekao da ne usporedujem Simica i Petkovica. Nego da je Petkovic samo jedan primjer. Ali Dinamo treba stalno pratiti ti mladi igraci koji mozda nisu uspjeli vani. To ne znaci da nebi uspjeli u Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions