• don
    2.6k
    jako teško je dovesti mladog igrača iz Južne Amerike jer su skauti velikih klubova u 'niskom startu' za to područje i svaki potencijal sa već 16,17 godina je njihov jer im nije problem platit takvih 20 i sa onim koji ispadne top a ne flop, budu u plusu i razvijaju ga dalje ili prodaju.
  • ShanKu
    453
    A kakav je samo igrač bio Adrian Calello, pamtim ga samo iz igrice PES2011
  • Patak
    2.6k
    Callela smo oteli Interu, platili ozbiljne novce, pa ga se čekalo i čekalo i ne dočekalo.
  • Orc123
    6k
    ha glej bio je razocaranje ali je i takav dosta igrao.....on je bio jedan od vecih promasaja ali odigrao je dosta utakmica za nas....nije bio neki extra igrac ali nije bio ni rupa ....
  • ShanKu
    453
    Nešto preko 70 utakmica, i čak prvi seniorski gol zabil za Dinamo protiv Splita. :up:

    Edit: Priznam tad sam bil malo premlad ali nije mi nekako zapel u pamčenju, osim kaj je bil promašaj...
  • Droljo
    6.4k
    Callelo solidan zadnji vezni ali nama je on bio rekordan transfer u to vrijeme. To nije opravdao. Da je došao đaba ispao bi super posao.
    Mene zanima kak qarabag, šerif, ludogorec, ferenvaroš, pa i puno bogatiji šahtar i sl. uspiju nać brazilca a mi ne? Kak njima skauti velikih klubova ne uzmu igrače.
  • nemapredaje
    2.3k

    Zagrebu u Kranjči

    Edit: sorry u pravu si
  • Crni86
    1.6k
    po ovome peric ili perkovic odlaze, a mozda i obojica.

    Pericu hvala, bio je pod bjelicom kalibar repke ali na nasu i njegovu zalost nije vise ni sjena tog igraca nakon silnih ozlijeda. A oko Perkovica je nesto cudno, decko igra dobro, mlad je, ali ga ni jedan trener kod nas nije od pocetka koristio sto nesto svakako ukazuje da nesto ne valja, a ne znamo sto.

    Ocekujem jos jednog stopera kapitalca i desno krilo i bio bi zadovoljan uz ostanak petka i batija.
  • Maximo
    332
    Ja se isto nadam da pod stopera kapitalca nisu mislili na raula...a i desno krilo nam treba dobro, to valjda nije šotiček...
  • Paggini
    10.8k
    A oko Perkovica je nesto cudno, decko igra dobro, mlad je, ali ga ni jedan trener kod nas nije od pocetka koristio sto nesto svakako ukazuje da nesto ne valja, a ne znamo sto.Crni86

    Dobro, kakav je ovo mit?

    Dečko je igrao LB cijelu sezonu, sve utakmice skoro, uz par utakmica na središnjem uz KTC-a. Otkud ovaj mit da ga se nije koristilo? Doslovno se pred kraj sezone molilo da jednu utakmicu preskoči jer je bez prestanka španao suludi niz utakmica. I igrao i igrao jako dobro.

    Dečko igra, ne na svojoj prirodnoj poziciji, ali igra. Jakir na njega računa.

    Zašto ga opetovano spominjete za prodaju iako nigdje nema nikakvih naznaka da bi se išlo u prodaju?
  • DrawTube
    3.6k
    Zadnji put otvorio prije 7 dana temu, od tad 100 novih stranica

    Može kratki rezime?
  • deda
    29.6k
    Šizofrenija, sve je u banani, ispast ćemo iz lige. Ukratko.
  • Sajla
    4.2k
    Dečko igra, ne na svojoj prirodnoj poziciji, ali igra.Paggini

    točno. ne znam zašto se provlači ta priča da odlazi.
    prema TM Perković je ove sezone igrao u 32 utakmice, 2560 minuta
    za usporedbu - Sučić je igrao 42 puta, ali 2250 minuta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions