• Omake
    77
    Mierez je u karijeri na 0,52 g+a/90, kada se uklone penali. Mislim da bi u Dinamo to bilo još bolje jer su bolji suigrači.

    Ako Bruno uistinu ode, mislim da bi ovo mogla niti sezona u kojoj Brodić u potpunosti eksplodira. Mislim da ima najbolji golgeterski instinkt od naših napadača, najsvestraniji je. Jakir ga od milja zove Mali Petković.
  • Str1nger Bell
    858
    Mierez i Kulenovic su isti igrači.

    Jedina razlika je sto Mierezu treba 2 šanse,a Kuletu 4 šanše za gol. A i Mierez malo više zabija nego Kule, al to nije tolko bitno za napadača.
  • Batigol
    53
    Odmah uzeti....ima Mandjukica u nijemu..."struka"ce reci da ne valja i bacanje novaca ali mislim da bi se mogao trebao u vrlo dobrog napadaca razviti..
  • rioda
    3.5k
    Mierez malo više zabija nego Kule, al to nije tolko bitno za napadača.Str1nger Bell

    Pročitao sam ovo više puta, ali mi jednostavno nema logike :grin:
  • Ivanmtk
    827
    Kakva 4 mil šta vam je. Ugovor mu istječe dogodine i max šta mogu dobit za njega je 2-2,5 mil.
  • Str1nger Bell
    858


    Ma sprdnja na ekipu koja stavlja Miereza i Kulenovica u isti koš. Kule kolko god da je drag ispromasivao se kad je dobivao sansu.

    Mierez je bio najbolje ocjenjen igrac i najbolji strijelac lige.
  • nemapredaje
    2.2k


    Prije bi njega nego Belju ili Miereza
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Kako vam se ovaj lik čini?Maximo

    Čini mi se da ipak Mierez nije tako loša opcija...
  • Droljo
    6.4k
    da u nas nece biti na razini,nesto slicno kao Drmic.Praskaton

    Kako može bit ko ta trutina koja ne sudjeluje u igri, ne igra obranu i samo gleda gol. Ovaj bar bude dušu ostavio na terenu i ja takve volim.
  • Maximo
    324
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/transferi/hrvata-tjeraju-s-otoka-zele-vratiti-ulozeni-novac-vec-je-stigla-ponuda-iz-getafea-15476667

    Bio povezivan jedno vrijeme s nama...
    " u klubu nisu zadovoljni hrvatskim vratarom koji je primio 32 gola u deset nastupa za Sheffield United koji je kao posljednjeplasirana momčad prošle sezone ispao iz Premier lige."

    Istina najslabiji klub u jakoj premier ligi...ali preko 3 gola po tekmi stvarno zvuči grozno
  • GOAT
    152
    dušu ostavio na terenuDroljo

    rađa se nova pobjedaaaa
  • Izet Hajrović
    1.5k
    on nije razina zamjene za Petkovića. Ako se nije uspio nametnuti u RBS koji forsira takve mlade igrače, kako će kod nas uskočiti u Petkove kopačke? Prihvatio bih opciju da ga dovedemo kao potencijal pa da bude drugi napadač, ali opet ponavljam da nam financije nisu baš najstabilnije da bismo mogli trošiti kao pijani milijarderi dok imamo kritičnije pozicije. Ove sezone u njihovom prvenstvu ima 5 golova i čak 12 promašenih velikih prilika, toliko o njemu. Možda ima potencijal, ali mi nemamo vremena niti resursa njega čekati.
  • čovjekjogurt
    126
    I Kule je bolji od Roka Šimića.
  • din
    258
    jel pratis PL i njihove tekme? Pa normalno da zvuči grozno kad su imali uvijek 10 udaraca u okvir, uz takvu ekipu je čudno da nisu i više primali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions