• Daliban
    234
    Nijedan nema mjesta u europskom Dinamu, ali ćemo zato za Miereza sad pljunut 4 milijuna ili koliko več. Kule je barem mlad i možemo ga solidno unovčiti.
  • Patak
    2.6k
    Ja se ne zaje...oko Kuleta. Drag mi je kao igrač pa sam možda subjektivan...Nije da će Mierez raditi neku razliku a prodati ga nećemo nikome.
  • scooniepenn
    2.2k
    Kule je nama idealan za 2. napadaca i sto se mene tice neka ostane do 32. ili 33. godine za novce koje sad ima, a nakon toga neka ode za kraj karijere u SA ili MLS pa da se dodatno namiri. That being said zasigurno nije razina Miereza, samo su igrackim karakteristikama slicni. Ono u cemu je Mierez bolji su svakako fizikalije (fizicki jaci i bolji u duelu), izdrzljiviji (igranje presinga 90 minuta je rijetkost na svjetskoj razini), igra glavom (top level po svim kriterijima) i premda nije strijelac razine Gavre recimo bolji je svakako od Kuleta. Volio bih da dovedemo jos boljeg napadaca ako je moguce (od onih koje sam vise pratio Pierrot to sigurno je), ali reci da Mierez nije pojacanje mi je smijesno.
  • vjeko1701
    6.1k
    Hvala! Samo Mierez, Mierez...ne bi da je zadnji napadač na svijetu. A kao igrač je himnu LP slušao samo preko tv dok su najjači inozemni klubovi protiv kojih je igrao su bili kaj? ZTE i Adana? Plus toplo-hladno sezone koje pokazuju potencijalno nestabilnu psihu i loše nošenje s pritiskom.
  • striko
    1.3k
    Ništa, okrećemo se pojačanjima iz LP. Minimalno četvrtfinalistima
  • vjeko1701
    6.1k
    Ima puno igrača koji su barem iskusili EL ili igrali u onekoj od liga 5 ok ulogu. Čak i tipa 2. francuska je viša razina nogometa od one koju Mierez ima u svojim nogama.

    Mierez u 2. španjolskoj ima 1g+1a u 714 minuta u sezoni. Jednostavno za novce (barem 3M) koje bi koštao ne vjerujem u njegovu stabilnost i psihu i nemam nikakav uzorak koliko bi od svojih kvaliteta mogao držati na razini utakmice LP ili EL.

    Tak da molim te nemoj se glupirati sa takvim postovima jer postoji više razina između NK Osijek i 1/4 LP.
  • Droljo
    6.4k
    Nit znamo za koje novce bi došao. Jel postoji promil šanse da se takav igrač nenormalno uklopi u naš klub i ubije sve obrane u lp? Hnl je već rešio
  • hardek
    1.8k
    Ja isto nisam pretjerano zagrijan za Miereza. Jednostavno je tehnički pre slab. 30% bolji Kulenović nije ono što nama treba za prvog napadača.

    Uz sve to, Osijek bi sigurno uz novčanu naknadu tražio da im prepustimo Čavlinu.
  • Droljo
    6.4k
    30% bolji Kulenovićhardek

    ..bi nama bio jack pot stari moj..
  • striko
    1.3k
    Naravno da ima puno igrača. Više bi cijenio da si napisao koliko je takvih igrača koji bi došli u dinamo?

    Ako je nekom dinamo i opcija, čekat će zadnje sate prijelaznog roka a onda će bit spominjanje članova obitelji upravi jer isti nisu prošli pripreme.
  • hardek
    1.8k
    moguće, problem je u tome što Mierez nije 30% bolji od Kuleta u njegovim slabim točkama nego je 30% bolji u istim stvarima. Drugim riječima Mierez kao i Kule nije top realizator, s loptom u nogama su isto tu negdje (nedovoljno dobri za prvog napadača Dinama). Jedino di je Mierez puno bolji od Kuleta je igra glavom
  • Facke
    2.7k
    Pa koj fali Mierezu? Jak je na lopte , zna zadrzati loptu , borben, ima stranse fizikalije jake je izdrzljiv i v stanju je igrati jake jake dober presing. 19 golova je dal proslu sezonu uz to 7 asistencije dodal. I to u sezone gde Osijek i nije bil bas brilijanten. Bitne da se igrac odma dene v kategoriju "on nije za Dinamo". Eh jebajga tak.
  • Droljo
    6.4k
    Ja odgovorno tvrdim (s tim da lupetam na forumu lišen bilo kakve odgovornosti) da samo u europi ima parsto tisuća igrača koji bi bili konkurentni u lp a nikad nisu slušali himnu iste u živo...
  • vjeko1701
    6.1k
    Dal postoji šansa? Vjerojatno da.

    Dal isto tako postoji šansa da ga se kupi za 3M, dođe pod teret velikih očekivanja da zamjeni Perkovića. Nakon kaj mu se dva put lopta odbije ko od letve počnu kritike, pukne pod pritiskom i dobijemo grijača klupe do kraja sezone. Postoji i ta. Stvar je da mislim da je ova druga veća od prve.

    To je na našem sportskom sektoru. Platiti Miereza 3 ili više milijuna je mogla i Vlatka Peras. Od trenutne struke imam malo viša očekivanja.

    Mislim, ako dogovore Miereza kao nadopunu Petkoviću koji ostaje, sve skupa za 1-1.5M i bez odricanja Čavline. Svaka čast na vrhunskom poslu.

    Platiti Miereza više nego ćeš dobiti za Petkovića da bi bio njegova direktna zamjena za iduću sezonu. Ne hvala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions