• don
    2.5k
    Mierez je zvijer od igrača, u doslovnom smislu te riječi. Opet postoji teza, kako će se snaći u Dinamu? Pa jebiga, bez rizika nema profita, sigurno da je bolji ići s njim u rizik (4m sigurno nije odšteta ako postoji mogućnost dolaska jer ulazi u zadnju godinu ugovora) nego sa tipa Bakrarom koji je trebao doći iz Istre ili sa nekim anonimusom iz Europe.
  • striko
    1.3k
    Ako imaš info iz prve ruke o cijeni Miereza ok. Ako si cijenu formirao na upisima ostalih forumasa onda necemo raspravljat.
  • Daliban
    234
    Mierez je značajno i vidno bolji u duelima, može zadržati loptu i izboriti faul ili eventualno uključiti suigrače. Kule iako je stasit momak ipak nije baš takav profil, ali je Kule zato puno brži od Miereza i može napasti dubinu. Obojica su fizički moćni na svoje načine, ali ta fizika se drugačije izražava.

    Realizatori su slični, Mierez vjerojatno nešto bolji. Obojica su tehnički previše limitirani i to je problem.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ako dodje Mierez za koliko god napit cu se od srece momentalno. Meni jako drag igrac. Najveci radnik od svih napadaca olic ,mandjo. A zna i zabit
  • Izet Hajrović
    1.5k
    ima sve karakteristike rakete osim brzine.
  • Ludovic IX
    6.1k
    ja sam uvijek za nekog znalca ko petka nego igrača koji će zabiti više od 50% svojih golova glavom.. kazem to jer mi nabacujemo samo onda kad nejde drukcije. nije nam to način igre. ni kad smo mandzu imali, nismo tako igrali a mandzo u dinamu je barem 50% bolji igrač od miereza u osijeku
  • Sava Krpa
    218
    Dolazak Miereza bi bio veliki plus za Dinamo. Igramo europu i za utakmice gdje stvorimo tri šanse nemamo prostora za greške. On je napadač takvog pedigrea da bi dao bar jedan gol. Na stranu njegove godine zašto ga ne pokušati iskoristiti za bodove, golove, koeficijent? Mišljenja sam da bi njegov doprinos bio ogroman.
  • vjeko1701
    6.1k
    Ne moraš raspravljati. Ne tjeram te.

    Molim te opiši mi njegov pedigre.
  • Hrc-Vg
    266
    Mierez bi u Dinamu razvalio ligu, i dao bi Jakiru šansu da igra što želi…Uz 2 dobra krila i kvalitetne centaršuteve bi radio razliku i u Europi. Njegov presing na protivničku obranu je vrhunski i mi za 2-3 mil EUR ne možemo naći boljeg napadača koji bi došao u HNL. Frajer bi u derbijima sodomizirao Šarliju i Uremivića
  • Sava Krpa
    218

    2023/24 18 golova
    2022/23 12 golova
    2020/21 21 gol

    Igrač koji u klubu ranga Osijek ima ove brojke i ovu konstantu mislim da govori dovoljno samo za sebe.
  • striko
    1.3k
    Ulazi u zadnju godinu ugovora i cijena sigurno može biti manja uz bonuse.
  • striko
    1.3k
    Slabo je to, Vjeko me uvjerio :grin:
  • vjeko1701
    6.1k
    Prije toga ima sezona 1 gol u 2. spa a unutar ove tri ima i sezona od 3 gola u HNL-u.

    Brodić u zadnje dvije sezone ima 13 i 12 golova u HNL-u, većinu kojih je zabio kao igrač Varaždina.

    Drmić sezonu prije dolaska kod nas 21 gol u HNL-u.
  • Praskaton
    2k
    Ne dijelim pretjerano veselje kao vecina ovdje za Miereza imam dojam da u nas nece biti na razini,nesto slicno kao Drmic.Nadam se da grijesim.
    Svi dodaju da to odgovara Jakiru(s obzirom na njegove europske podvige nisam siguran da ce dugo ostat u sljedecoj sezoni na klupi) te da nam trebaju dva dobra krila.Pa da imamo dva dobra krila Petko,Kule i Brodic bi izgledali puno opasnije.

    Shvacam i da je došlo do zasićenja od strane Petka( a i nas navijaca).Isto tako mislim da takvog igraca necemo jednostavno zamjenit i patit ce igra i rezultati.

    Ključno je vidit kakva su razmisljanja i zelje Petka.Ako je motiviran da ostane,5 Miereza nebi uzeo umjesto takvog Petka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions