• Benito
    620
    Roko Šimić je drvo
  • Maximo
    324
    Da...roko se i meni čini nekako šlampav... :D
  • OsamŠest
    2.7k
    Iznenadili bi se vi.. Roko bi bio naš Erling Haaland :smile:
  • Praskaton
    2k

    Nije mi bila namjera usporedit njihove igračke kvalitete nego sam rekao da mislim da ce Mierez imat slican ucinak kao i Drmic.Gledajuci suhu statistiku Drmic nije promašaj kod nas.

    Istina i da bi Mierez imao glavnu ulogu u napadu pa to mijenja stvari..

    Ugl.samo naklapanja kao i 99% ove teme :lol:
    Kad i ako dode moci cemo sudit
  • Daliban
    234
    Kako vam se ovaj lik čini?Maximo

    Iz goreg u gore.

    Napad Pjaca - Šimić - Šotiček je za spakirat kofere i čestitat Hajduku.

    Zamisli da potrošimo 7 milijuna eura na paket Šimić - Šotiček. Mislim da se godinama ne bi opravio od toga, a bojim se da ne bi ni Dinamo.
  • hardek
    1.8k
    Šimić po meni dolazi u obzir samo kao zamjena za eventualnu prodaju Kulenovića. Tu čak nebi imao ništa protiv jer su i sličan profil napadača. Ali za prvog napadača definitivno nije
  • Teofil Kateran
    1k
    Ma nema smisla davat novce za Šimića, ako Petko stvarno ode treba dovest pojačanje koje će biti za Europu, a to on nije. Ja ga ne vidim ni kao drugu opciju jer ne vjerujem da će Kulenović otići jer ljudi prenose vijesti od prošlog ljeta, a iskreno mislim da nakon ove sezone on ne želi nigdje ići, a da je i Jakir zadovoljan s njim kao drugom opcijom. Tu imamo još i Brodića koji je po meni isto odličan za rotaciju i njega i Kuleta uopće ne bih dirao, jedino u slučaju odlaska Petka dovest pojačanje i to je to po meni.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Mali je smotan i nikad nista nisam vidio kod njega od silnog hype
  • Ivanmtk
    827
    U trokutu tih "vječnih talenata" Frigan, Beljo, Šimić, hladno bi uzeo Frigana da se ne bi mislio sekundu
  • badjibadara
    2k
    Predrag Jurišić je izgleda novi SD Dinama, obzirom na članak o Roku.

    Roku je tek 20 godina. Ima iskustvo igranja LP, zna zabiti i lijevom i desnom. Malo izgleda nezgrapno na terenu, ali se zna naći u pravoj poziciji. Fali mu malo gladi, pozitivne drskosti i mišića, ali mislim da se može razviti u solidnog napadača.

    Ako Predrag Jurišić izvali lovu kojom barata, može i u Dinamu.

    Ne vjerujem da je RB Salzburg dobrotvorna ustanova, niti crveni križ, mada imaju crveno u imenu. Isto tako ne vjerujem da je Roko stigao zadužiti klub, pa da ga po toj osnovi poklone poput nekih, tako da ovo ispada samo maštarija dokonog novinara.
  • Droljo
    6.4k
    U naslovu piše da mu ne misle produžiti ugovor i kako ističe za godinu dana. Po tome bi ga mogli ubost praktički đaba uz neki postotak i bonuse. To bih ja odradio. Pogotovo ako kule ide. Mlad je i uz dobar rad može biti nešto od njega...
  • emilperska
    4.4k
    2021. sam bio na poslovnom sastanku s jednim visokopozicioniranim nogometnim djelatnikom unutar jedne nogometne organizacije (podaci poznati redakciji) kojeg sam pitao nesto u stilu "vidite kako je RB kupio Šimića, da li je to Dinamov propust?"
    Odg je bio u stilu da se Dinamo nista nije sjebao nego da je Šikić to vrhunski upakirao da mali nikad nece bit igrac za Dinamo, a kamoli RB..
  • Lynx17
    2.8k
    2021. sam bio na poslovnom sastanku s jednim visokopozicioniranim nogometnim djelatnikom unutar jedne nogometne organizacije (podaci poznati redakciji) kojeg sam pitao nesto u stilu "vidite kako je RB kupio Šimića, da li je to Dinamov propust?"
    Odg je bio u stilu da se Dinamo nista nije sjebao nego da je Šikić to vrhunski upakirao da mali nikad nece bit igrac za Dinamo, a kamoli RB..
    emilperska



    Kakva je to govno od zadnja recenica???

    "mali nikad nece bit igrac za Dinamo, a kamoli RB" ??

    Sto je jebeni RB prema Dinamo???
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions