• E46
    222
    Ja se nadam da smo bili toliko pismeni i u ugovor o posudbi ubacili uvjet da ne može braniti protiv svog kluba, kao sto rade svi profesionalni klubovi.
  • emilperska
    4.4k
    Imam osjecaj da ce sljedeci tjedan ova tema izgorit..
  • Crni86
    1.5k
    a sinoc opet panika sta se pisalo po nekom osijeckom forumu…

    Nikako da naucimo
  • Nolifer
    7.1k
    Mi njima Soldu i Čavlinu, a oni nama? :eyes:
  • Peškaman
    2.9k

    Mierez je njihov najbolji igrač,nama je Čavlina drugi golman i budućnost.
    To da će ga prodati bilo kome osim Dinamu,nije istina,rečeno je da ga neće prodati nikom iz Hrvatske.
    Čovjek iskusan,zna što i kada reći da kao SD umiri navijače.
    Da njima Dinamo ponudi novce koje njih zadovoljava,budi siguran da bi Mierez već bio u ZGu,sve te izjave du igre igrice jer ulazi u zadnju godinu ugovora i jer ga ,na kraju krajeva,žele zadržati.
  • K3p
    132
    Ne, bolje je da sjedi i propada ko dvojka na Maksimiru :up:

    On može samo napredovati u Osijeku i time dobivamo x stvari na svoj konto, u najgorem slucaju ostat će na ovoj razini, cjenovnoj i razvojnoj
  • Daliban
    222
    Mislim da bi jakir prosperirao da ode petko. Dok je on tu trener ti i ne treba. Slično kao modrić u repki. Ako dovedu nekoga tipa mierez (sa mrvicu boljom tehnikom) 20+ golova s pol snage. Onda se krila i bekovi mogu uigravat za prolaze i nabačaje. Nekakav centaršut sa poludistance (iz očaja) može biti opasan a mi ga nismo vidjeli 5 godina. Špici se treba pridodati netko iz veze (ademi, baturina, kontra krilo) a ne da se devetka pridodaje vezi na centru.Droljo

    U prijevodu, ako Petko ode igrat ćemo kao Burnley. :sweat:
  • sanjinlego
    2.5k
    Kakvi jazavci, kakvi komplekasi, dnovinari .. idu naslovi Cavlina u Osijeku, najbolji golman na Opus areni ..

    Potpisao je za Dinamo, pa smo ga dali u našu filijalu hehe
  • Droljo
    6.4k
    U prijevodu, ako Petko ode igrat ćemo kao BurnleyDaliban

    Na drugoj pivi sam i trećoj rakiji pa baš ne kužim što je pjesnik htio reći...
  • Daliban
    222
    Nema bolje posudbe za Čavlinu u HNL-u. U Osijeku će više forsirati igru nogom i to je dobro za Čavlinu i nas.
  • E46
    222
    Rekao sam rađe bi ga poslao u Slaven Belupo ili ostavio u Loksi nego njima poslao, oni su si umislili u glavi da smo im mi glavni konkurenti za nešto?!
  • Jos-Optimus
    801
    kao npr Bayern sa Stanišićem? Meni se čini da si ti itekako poznat na ovom forumu
  • Peškaman
    2.9k
    trećoj rakijiDroljo

    Šljiva? :lol:
  • Daliban
    222
    Pa ono neka simplistična igra tipa prođi po liniji i napucaj u 16 na napadača. Ako Petko ode, volio bih da dovedemo novog 9.5 napadača, ne bih volio da nam se igra reducira na ubačaje jer imamo neku letvu naprijed.
  • badjibadara
    1.9k
    Kad smo vec kod obitelji Cavlina, mislim da bi i tata Silvije trebao imati mjesta u Dinamu. Odlican trener vratara.

    Imam osjecaj da ce sljedeci tjedan ova tema izgorit..emilperska

    Preventivno preimenovati temu u Transfer ludnica/histerija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions