• scooniepenn
    2.2k
    Nekima ovdje je vidim Pjaca rang Spikica. Jeste vi pogledali ijednu utakmicu, ne Pjace, nego nogometnu per se. Tu su se pisali traktati o njegovom stanju, a Markan mekano prosao lijecnicki. Sad se dovode u pitanje igracke kvalitete igraca koji je bio jedan od nasih najvecih transfera u povijesti. Da, nije isti igrac kao kada je odlazio u Juve, ali da je, onda ne bi vise igrao ni u Juveu, vec u klubovima jos vise razine, a Dinamu sigurno ne bi dio dostupan. Pjaca je i ovakav kakav je trenutno hrvatski reprezentativac i klasa, daleko iznad HNL-a. No, neki jedino vide broj golova i asistencija, dok je s druge strane njegov doprinos na terenu i cinjenica da suigrace cini boljima nesto sto gola statistika ne pokazuje. Bez ikakve dvojbe za mene ce nam biti veliko pojacanje i puno ce pomoci.
  • Jaro
    6.1k
    Jel moguće da je Hoxha hladno odbio dati broj Pjaci? I da je poručio "na godišnjem sam" haha kakav lik!sanjinlego

    Normalan stav... Hoxha je bolji od Pjace, a od one trkace kokosi koju se zaziva za desno krilo je neograniceno bolji...

    Pjaca i ostali nek si zasluze brojeve na dresovima...
  • BBB Baranja
    284
    Cavlina navodno posudba uz postotke i bonuse
  • NORTE
    9.8k
    Cavlina navodno posudba uz postotke i bonuseBBB Baranja
    Bonuse za šta točno?
  • NORTE
    9.8k
    Jel moguće da je Hoxha hladno odbio dati broj Pjaci? I da je poručio "na godišnjem sam" haha kakav lik!sanjinlego
    Zašto bi mu dao svoj broj dresa? I to još glavnom konkurentu za mjesto na terenu.

    Odlazak Petkovića znači da trebamo kapitalca u špici.
    Siguran sam da to neće biti Mierez.
  • Baneki
    733
    Imamo kapitalca u špici - Kulenović. Ak ode u Forrest ili Trabzon vrijedit će 10M nskon jedne sezone u kojoj će zabiti 15 golova. A naš budžet za kapitalca je 3M pa si takvog igrača više nećemo moći priuštiti. Za 3M ćemo onda dovest Droždeka.
  • Jaro
    6.1k
    trabzon i forrest su vijesti stare godinu dana koje je neki pristavac repostao pa se pokoji wannabe portal zalacio...
  • emilperska
    4.3k

    Nisam vidio da je itko usporedio Pjacu sa Špikićem, bar koliko pratim ovu temu..

    Skepsa oko Pjace postoji radi potrgana oba koljena i jer je bio nevidljiv protiv Hajduka i Dinama u nekih 8 utakmica..
  • Crni86
    1.5k
    Skepsa oko Pjace postoji radi potrgana oba koljena i jer je bio nevidljiv protiv Hajduka i Dinama u nekih 8 utakmica..emilperska

    Jer su se obje ekipe fokusirale na njega sto je otvaralo prostor drugima. Nije isto igrat u dinamu i rijeci. Mislim da ce se svi ugodno iznenaditi s Pjacom. Nece biti to razina kao prije, ali mislim da ce biti u top 5 igraca lige.

    Jos svakako ako petko ostane, bi bilo top. Sjecam se protiv egipta da su igrali skupa neko vrijeme i da je to izgledalo jako dobro.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Ponuda i upita za Petkovića ima sve više, mnogi su spremni platiti odštetu od 2,5 milijuna eura. No, Petković traži mininalno dva milijuna eura netto godišnje, a to zasad ne plaća nitko.

    No, kako doznajemo, Beljo nije jedini, Modri su zagrizli i za još jednog napadača iz inozemstva, njegovo ime, zasad, nije 'iscurilo'. S obzirom da do prije kojih (tje)dan dolazak napadača nije bio Dinamov prioritet, da su više Modri gledali igrače na drugim pozicijama, slutimo da se u Dinamu polako pripremaju za Petkovićev odlazak.

    By Germanijak
  • Izet Hajrović
    1.5k
    nisam financijski stručnjak, ali ako sam dobro upućen, u Italiji je porez na plaće nogometaša 45% što bi prema nekoj mojoj računici značilo da bi neki klub trebao izdvojiti 3.65 mil. za Petkovu plaću kako bi on dobio 2 mil. netto. Mislim da Bologna to nije u stanju napraviti.
  • Droljo
    6.4k
    A i jebla ga bolonja. Igrat će lp i borit se za ostanak u serie a. Kad mu ne prođu dva driblinga, koja peta evo ga na klupi pa kad počne srat ide tribina i na kraju u zimu trabzon...
  • Izet Hajrović
    1.5k
    zato i traži takav ugovor, da se barem financijski osigura. Ne ide mu se iz Dinama samo da bi otišao, to mora biti dobar financijski stimulans zbog kojeg bi otišao negdje.
  • Peškaman
    2.9k
    Posudba Čavline u Osijek,dobro je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions