• K3p
    132

    Ovo će biti napredak za njega i razina više u svakom smislu, što na kraju znaci veca cijena ili bolji golman koji je spreman odmah među vratnice, ako nevistic otiđe.
    Ovo je win win za obije strane
  • Crni86
    1.5k
    zbog emocija upravo bi i pristao biti rotacijski igrac. To su pravi vojnici kluba i trebalo bi ga zadrzati jer covjek je kao joker s klupe ove sezone donio neke vrlo vazne bodove.

    Svi se slazemo kako nije za prvih 11, ali nekog ko ce sa klupe ulaziti sa ovakvim zarom nigdje necemo pronaci.
  • San Lorenzo
    12.6k
    Dobrodošlica Čavlini, najbolji mladi hrvatski golman, odlično je da se ipak radi o najobičnijoj posudbi.
  • sanjinlego
    2.5k
    ¡Operación, Miérez!
  • wolfgang14
    1.2k
    ¡Operación, Miérez!sanjinlego

    sanjineee šta mi to radiš :scream:
  • Droljo
    6.4k
    Baci kost, pa nek si mislimo...
    Evo 2000 stranica dok se vratim s ručka...
  • mali M
    4k
    Šta tu neću pročitat. Bolje dat mladog golmana na razvijanje u Slaven na posudbu nego u Osijek... Tako je majstore jer će se bolje razvijati u nekom low level klubu kojeg će svi štancati i imat lošije trenere... Kakav no brainer za njegovog managera. Čuo sam da je zainteresirana i nk Pletenka, tamo bi tek prosperirao i napredovao kao golman...
  • Paggini
    10.4k
    Dosada smo:

    - kupili Pjacu za nikakve novce
    - kupili Čavlinu i poslali ga na čistu posudbu i razvijanje u zdrav i kompetitivan klub na sportskom sektoru, na stranu što je mafijaški klub
    - riješili se tereta Šutala i njegove ogromne plaće

    Tri vrlo dobre odluke. Ja zasad zadovoljan, idemo dalje.
  • wolfgang14
    1.2k
    Budim se u ponedjeljak 1.7. i vidim predstavljanje dinamovog napada u novim castore dresovima. Pjaca, Mierez i Pašalić/Matković :pray:
  • sanjinlego
    2.5k


    Treće je možda i najvažnije. Pored toga, da i Josip Drmić više nije na platnom spisku. Za te novce potpišeš dva igrača, vrlo kvalitetna.
  • nemapredaje
    2.2k
    Vjerujem da su Čavlina i Soldo bili predigra uprave NK Osijeka za njihove navijače da prihvate odlazak Miereza kod nas.

    Mozak je ovaj Boto
  • mlinchica
    1.3k
    Ovo s Čavlinom je ispalo dobro za sve i jako dobra vijest na početku transfernog roka.
    Nikola je dobio dodatni poticaj za razvoj jer zna da mu je budućnost u Dinamu, a preko Dinama i dalje u inozemstvu.
    U međuvremenu će odigrat par europskih tekmi, radit sa stranim trenerom, trenirati na novim terenima, odličnom stadionu. Sve je na njemu.

    Neva ima sada godinu dana dokazivanja u Europi, ako želi ići dalje sljedeće ljeto. Radi, napreduj i ujedno si podiži vrijednost, bez pritiska da će te zamijeniti neki projekt kluba s klupe, jer taj projekt igra redovito u drugom klubu. Sve je na njemu.

    Dinamo ima rasterećenog i motiviranog prvog golmana, zbog sveg gore nabrojanog. Ima i njegovog nasljednika kojeg “odgaja” drugi klub, a kada ga Dinamo zatreba, bit će tu. I ima 2 golmana na kojima će dobro zaraditi u sljedećih nekoliko godina, što njihovom igrom, a posljedično i prodajom.

    Nadam se da klub već ima negdje zapisanog i nasljednika Čavline, da se ovakvi procesi nastave.
    Livijeva priča, kao golmana na duže vrijeme je romantična i dobra, ali meni se ova priča više sviđa.
    Mladi golman, 2-3 godine i neka ide dalje, a novi na njegovo mjesto.

    Meni ne smeta posudba u Osijek, niti bilo koji drugi klub osim onih dolje. Bitno je da malac redovito igra.

    I please, samo se opustite, dobro je krenulo. :wink:
  • criticus
    1.6k
    Nepopularno mišljenje:
    Za mene Mierez nije pojačanje za Dinamo. Ja mislim da bi on kod nas bio teški bust. On je igrač koji je na svom peaku, a nikada nije igrao razinu utakmica koje igra Dinamo. Mislim da bi on kod nas bio puno bliži sezoni sa 2 gola nego 15. Lijep pozdrav.
  • mali M
    4k
    Dosada smo:

    - kupili Pjacu za nikakve novce
    - kupili Čavlinu i poslali ga na čistu posudbu i razvijanje u zdrav i kompetitivan klub na sportskom sektoru, na stranu što je mafijaški klub
    - riješili se tereta Šutala i njegove ogromne plaće

    Tri vrlo dobre odluke. Ja zasad zadovoljan, idemo dalje.
    Paggini

    Buraz, a Bulat? Drme više nema sa svojim milionom, ma samo će se sad počet raspetljavati sve nećemo stić popratiti sve... Meni su doslovno sve odluke trenutno pre dobre
  • Paggini
    10.4k


    A Bulat nije još potvrđen do kraja, ali i on može ući u razgovor kao dobra odluka kada bude finiširano i kada budemo znali uvjete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions