• nemapredaje
    2.2k


    Samo “hrana za razmišljanje” -
    Pierrot je u zadnjoj godini ugovora
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Sad mi je malo lakse. Sretno Nikola u Osijeku :clap:
  • E46
    222
    Opet je upitno koja je to glava dogovorila posudbu u klub koji nas doslovno mrzi i "Mierez moze ic bilo gdje samo ne u Dinamo". Ako mi sad nakon sto Petković ode ne dovedemo Miereza zbog ovog ustupanja Čavline onda smo svi kompletno za kurac.
  • Droljo
    6.4k
    Mislim da bi jakir prosperirao da ode petko. Dok je on tu trener ti i ne treba. Slično kao modrić u repki. Ako dovedu nekoga tipa mierez (sa mrvicu boljom tehnikom) 20+ golova s pol snage. Onda se krila i bekovi mogu uigravat za prolaze i nabačaje. Nekakav centaršut sa poludistance (iz očaja) može biti opasan a mi ga nismo vidjeli 5 godina. Špici se treba pridodati netko iz veze (ademi, baturina, kontra krilo) a ne da se devetka pridodaje vezi na centru.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Admin se malo zaletio :sweat:

    IMG-20240629-100340.jpg
  • nemapredaje
    2.2k



    Opcija da se propusti Čavlina i Osijek ga kupi - mi smo za kurac

    Opcija da se otkupi Čavlina i pošalje u Osijek na posudbu - mi smo za kurac

    Opcija da se otkupi Čavlina i bude drugi golman - mi smo za kurac
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Jakir je doslovno potonuo u onom periodu kad nije bilo Petka. To nije bila jedna utakmica pa da kazes nije se snasao. Svi ponavljaju istu stvar, al nit reprezentacija igra onako dobro kao sto je s Petkom u formi nit je Dinamo pronasao rjesenje kad je ovaj bio ozljeden.
  • Peškaman
    2.9k

    Prvenstveno je bolje da se momak razvija u klubu kao što je Osijek nego da ide po Rumunjskoj/Bugarskoj,ne vidim ništa loše.
  • E46
    222
    Vjerujem da je bilo jos klubova koji bi htjeli dovesti takvog golmana na posudbu, rađe bi ga ostavio u Lokomotivi ili poslao u Slaven Belupo nego ga dao ovim idiotima koje lupaju teski kompleksi protiv svega što ima veze s Dinamom, a to što im tovarija nije platila još ni CENTA za Žapera, u tome ne vide nikakav problem, cak ni pravo na tuzbu nece iskoristit.
  • Nogo
    1.6k
    Ovo je najvažnije u vezi Čavline :
    ..potpisao višegodišnji ugovor s plavima, a sukladno ranijem dogovoru, odmah po sklapanju ugovorne obaveze uputit će se na posudbu u Osijek.
    Bravo mali :strong:
  • E46
    222
    Ja vidim, oni su riješili pitanje golmana dovođenjem top 3 golmana lige na godinu dana, zasto mi ne bi mogli dovest Miereza za postene novce? Boto je pametan a mi smo ludi ispada?
  • Droljo
    6.4k

    To je drugo. Ovako znaš sigurno da ga nema, dovedeš zamjenu i uigravaš linije. Moraš složiti igru prema naprijed što sa petkom ne moraš. Gađaš njega, on će uzeti 8 od 10 duela, i to su ti dva gola. Šta misliš zašto je onako panično kupovao brodića i vraćao kuleta tad? Da proba složiti nešto. Ali se petko vratio i idemo po starom. Slažem se ja sve kaj ti veliš i htio bi da ostane. Ali me malo golica i da vidim kak bi izgledali bez njega. Opet velim da znamo da ga nema prije priprema i da se dovede napadač.
  • Nolifer
    7.1k
    Nadam se da se neće nabrijat protiv svog kluba i da se neće razbranit u ključnim tekmama protiv nas...
  • Omake
    74
    Što mislite o scenariju da Bruno ostane još godinu dana, pa umjesto njega dovedemo ili Miereza ili Šimića kao slobodne igrače?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions