• Droljo
    6.4k
    trava. Šibenska
  • E46
    222
    Evo ga samo sam tebe ceko da me proglasis da sam onaj tip sto ima milijun accounta napravljenih tu samo zato sto mi se OPET ne podudara mišljenje sa tvojim. Jadni ljudi oko tebe sa tom pasivnom agresijom koju vrsis na okolinu, i da, ocito je bila greska za Bayern posuditi ga Bayeru jer je sudjelovao i dao svoj obol u osvajanju prvenstva.
  • Daliban
    222
    Što mislite o scenariju da Bruno ostane još godinu dana, pa umjesto njega dovedemo ili Miereza ili Šimića kao slobodne igrače?Omake

    Šimić je precijenjen igrač kojeg se onomad u mladoj repki dugo forsiralo ponajviše zbog imena. Šlampav i traljav napadač. Ne čudi da ga se Salzburg želi riješiti.
  • Nolifer
    7.1k
    ŠljivaPeškaman

    Ovo se ne briše. A zajebancija od mene i @Droljo da...
  • Teofil Kateran
    1k
    Zasad sam vrlo zadovoljan prijelaznim rokom, 6. mjesec je još, a doveli smo reprezentativca Hrvatske i najperspektivnijeg golmana Hrvatske i proslijedili ga na daljnji razvoj.
  • Jos-Optimus
    801
    ne trebaš se ti sa mnom slagati, ali samo siješ žuč i pametuješ i ništa ti ne valja, možda nisi, možda jesi troll, ali svakako imaš problem. Toliko od mene.
  • E46
    222
    Koji imam problem? Sta je zabranjeno javno izloziti misljenje o nekoj odluci kluba? "Nista ti ne valja", a sto trebalo bi mi valjat ako ovi imaju postotak od transfera Cavline, ako smije igrat protiv nas, ako nama ne zele prodat Miereza al njima nije problem ustupit. Ako se bulata da za opciju nekog smjesnog otkupa u klub koji ce bankrotirat, ako je to tebi sve bajno i uredu ne mora znacit da je i meni,a valjda se smije(valjda je jos tolko dozvoljena sloboda govora) izrazit sumnjicavost oko tih transfera i valjda ce se jednom neko javno iz kluba objasnit o takvim transferima i koja je bila namjera. Ovako ispada da ti npr pises ono sto bi vecina na ovom forumu htjela cut i "spustas" manjinu kojoj se ne sviđaju ovi transferi zbog par lajkova koje ces zaradit na komentaru, to tako ispada.
  • Dzoni
    247

    Intenzivno prateci Forest garantiram ti da nece dat 15 golova sigurno jer tolko ne daju ni najbolji napadaci tamo. Doveli su na zimu Ribeira iz sportinga, slican Kulenovicu i veci talent pa nije igrao skoro nista. Najbolje bi mu bilo tu ostat jer drugdje ili ne bude igrao ili ce postat nezanimljiv ikome ako ode u Tursku i sl.
  • Droljo
    6.4k

    Ne znamo detalje. Valjda postoje pametni i odgovorni ljudi u klubu koji rade za dobrobit dinama. Možda nam je posudba malog top posao. Možda financijski prosperiramo, mali bude napredovao jer brani u ekipi koja igra europu, bori se za nešto u ligi, ima navijače i nekakav pritisak. Mi mu to nemremo omogućit dok imamo nevu. U Hrvatskoj imaš još hajduk i rijeku za takvo nešto a njima ga nebi dao isto, jelda? Nemoj zaboraviti od kud su nam došli šuker, cvita, vlaović, perić pa indirektno i mišić, vida...
    U redu je propitkivat odluke ali tupit jedno te isto u sto postova je bezveze...
  • rioda
    3.5k
    Bilo bi porazno da Kulenović ode nakon jedne solidne polusezone i tolikih izljeva emocija prema klubu. Ja ga ne bih pustio
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Bilo bi porazno kad bi se klub poceo vodit emocijama. Kuletu svaka cast na emocijama, al objektivno on je eventualno rotacijski igrac.
  • Jos-Optimus
    801
    kojim transferima? Nagađanjima po novinama? Što su to u Dinamu loše napravili da ti tu pametuješ? Lik je otišao na posudbu u jak klub, to je izvrsno, a isto tako mi govori da ih se ne bojimo.
  • E46
    222
    Puno konstruktivniji komentar bez osuda, istina je da ne znamo sve detalje ovih transfera i nadam se da ce jednom na kraju netko izac u javnost i objasniti kako i zasto se postupalo sa svaki ulaznim/izlaznim transferom, do tad svako ima pravo bit optimistican ili pesimistican
  • rioda
    3.5k
    Kuletu svaka cast na emocijama, al objektivno on je eventualno rotacijski igrac.Efes Pilsen

    Pa upravo nam takav i treba, mi nemamo luksuz da nakrcamo ekipu s tri top napadača. Pokušali smo i s dva pa nije dobro prolazilo
  • Droljo
    6.4k
    Puno konstruktivniji komentar bez osudaE46

    Taki sam ti ja.... :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions