• austrijanac
    2.9k
    Zvonarek na posudbu, par kluba zainteresirano, jel Dinamo ikad pitao?
    Vecinom su klubovi u razini Dinama (Mainz, Sporting,...).
  • sanjinlego
    2.5k


    Reci da je uzeo broj 20 :lol:
  • Ludovic IX
    6.1k
    napišu Bolona poslala upit ali ništa više..

    upit Bologne: bla,bla.. jel možemo dobit petka za tih 2,5 milja ali na 10 rata..i jel dobijemo nagradne milje?

    kakvi vrazji upiti.. lik ima klauzulu i ili ju plačaš ili ne. nema treće opcije
  • emilperska
    4.3k

    Onako kako je odigrao onih 5 min protiv nas u maniri Robbena 2013., ne bi mu ni ja dao broj niti priznao da je starter prije mene :lol:
  • Nogo
    1.6k
    To da Čavlina ide u OS i da će biti njihov sam čuo pred par dana i jako me iznenadilo. Onda je Boto rekao da će neki igrači doći na posudbu pa više vjerujem toj varijanti.

    Ja nebih ulazio u nikakav deal za Miereza kada oduće ljeto ako ne produži može doći besplatno.
    Ako već idemo u deal onda bolje za Matkovića!
  • ZgDLions
    23

    Pa tržište je potpuno poludilo, nikad u HNL-u nisu bile spominjane ovakve cifre tako da se očito za tu lovu isplati riskirati sa Pjacom jer je on nakon onog obračanja Sopiću u kupu najvjerojatnji završio sa Rijekom.
    Pašalić i meni precijenjen jer ko zna šta je njima u glavi da bi oni trebali dobiti.
    Sad uzeti hrpu afrikanera, japanaca i australaca mi se ne čini pre napeto, tako da se stalno recikliraju istih par likova, a medju njima su ova dva.
    Nije da nikad nismo vidjeli bolje od njih, ali teška su vremena, morat će Jakir više igrača izgraditi, nego što se može kupiti.
    Nije da smo u situaciji da do prvog moramo svu lovu spiskati i zadužiti se kod Zefe na kamatu.
    Nadam se najboljem, a očekujem još bolje od toga.
  • Mihaljević
    8.7k
    2152608144.0.jpgZvonareka na istu foru kao i Vidovića ako je moguće, pogotovo ako Baturina ode, dečko je stvarno moderan igrač, samo ne znam koliko je to realno.
  • BBBaranja
    2.1k

    Nakon ovoga s Vidovićem vrlo vjerojatno nerealno skroz..
  • Zagi
    5.8k
    Nakon ovoga s VidovićemBBBaranja

    Čega? Iz Bayernove perspektive izgleda mi kao vrlo uspješna posudba.
  • BBBaranja
    2.1k

    Pa s time da smo mu spuštali cijenu za otkup,i na kraju ga nismo uzeli..
  • Zagi
    5.8k
    Platili smo posudbu, vjerojatno preuzeli plaću, a igrač je napredovao.
    Ja bi bio zadovoljan s takvim ishodom za naše mlade igrače .
  • Orc123
    6k
    Bayern racuna na Zvonareka i ciljano ce ga razvijati. Mi od toga nemamo nista i sigurno nam nije cilj razvijati igraca za Bayern a oni nam za Zvonareka sigurno ne bi ponudili deal kao za Vidovica.
  • Plava stijena
    78
    https://prnt.sc/IKyt2gxDOcMC

    Ovo prenosim zato jer je tip prošlo ljeto prvi izašao sa viješću da je Petko produžio ugovor
    pa su šanse da ne izmišlja.

    Dobar je sa Marom, Jelom, Bole-topom(onim pravim), lako moguće i sa Tarzanom...
  • LovroZG
    1.3k
    Pa tržište je potpuno poludilo, nikad u HNL-u nisu bile spominjane ovakve cifre tako da se očito za tu lovu isplati riskirati sa Pjacom jer je on nakon onog obračanja Sopiću u kupu najvjerojatnji završio sa Rijekom.ZgDLions
    Tržište prati inflaciju i cijene se dižu, al ja bi radije dao minute Stojkoviću ako već ne možemo nać kvalitetu više. Pjaca mi je novi "Hoxha" ili "Špikić".
    Nije da smo u situaciji da do prvog moramo svu lovu spiskati i zadužiti se kod Zefe na kamatu.
    Nadam se najboljem, a očekujem još bolje od toga.
    ZgDLions
    Mi smo zapravo u situaciji da gledamo ka par ciljanih pojačanja jer smo se brojčano nakrcali prošle sezone. Vraćaju nam se sad Kačavenda i Stojković, Rog se isto doveo za ovu sezonu, a rpošlu smo završili sa 5-6 stopera. Desno bi se trebao vratit i Moharrami pa imamo i tu višak. Jedino nam je lijevi bek i dalje sumnjiv jer tamo imamo Ogiwaru te Perkovića i RPG-a kojima to nisu primarne pozicije.
  • Teofil Kateran
    1k
    Ne kužim kako nekim ljudima već sad ništa ne valja. Znači prvo pojačanje reprezentativac Hrvatske, ali već sve ide nizbrdo i sve je loše. Da smo doveli Bellinghama sad mislim da bi neki krenuli kako njemu ne paše ova liga i nije baš neki igrač i da nam neće bit pojačanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions