• San Lorenzo
    12.6k
    S njihovog foruma, sutra je predstavljanjeDiddyGuela

    Nadam se da će ovo do jutra biti demantirano, jer bi takav potez bio potpuno idiotski.
  • Nolifer
    7.1k


    A gle, to bi se podrazumijevalo, da je tako, samo gledam opcije koje bi bile bez Brune.

    Naravno da ne bih htio da nam ode Petković...
  • CrouchTomislavgrad
    42
    Hahaha što sam ja propustio? Zašto sada spominjemo Pašalića? Otkud poveznica s Dinamom?
  • LovroZG
    1.3k
    Možda je Čavlina zaključio da ne vrijedi čekat priliku po klupi/posudbama ko Nevistić pa htio k starom na daljnji razvoj? Ne bi me začudilo, možda zato dovodimo i Filipovića da nam bude pouzdana rezerva.
  • hardek
    1.8k
    Realno posudba Čavline u Osijek je od početka čudna. Nebi se čudio da je po srijedi neki dogovor tipa: mi ga otkupili od Lokse za 750 000 i za isti iznos prodali u Osijek ali imamo npr 1,5 milja eura buy back klauzulu.
  • CrouchTomislavgrad
    42
    Definitivno bi bio pojačanje, ali mislim da Mišković traži barem 5 milijuna za njega…
  • Svi na Sjever
    2k
    Za mene daleko precijenjen igrac. Ako bi vec morao birati Frigana bi uzeo 1000puta prije a Miereza 10 000 prije Belje ali postivam tvoje stajaliste.Orc123

    Apsolutni potpis,pa i u Pašalića bolje u paketu s Pjacom bolje uložiti novac.
  • LovroZG
    1.3k
    A volio bi čut ekipu šta vidi u Pjaci i pogotovo Pašaliću?
    Pjaca nije onaj stari, iako je i takav dobar za HNL zbog driblinga, a dodatni problem je to da je staklen. Nakon šta se načeo na Kranjči ove godine Sopić ga je mjesec dana čuvao da se ne ozlijedi. To nije baš optimalno.

    A Pašalić samo ima taj šut. Nakon šta je početkom sezone zabio u tri kola zaredom i dodo uz to i jednu asistenciju, krenulo ga se malo konkretnije čuvat pa je 20 HNL utakmica zaredom osto bez učinka. Tek je krajem sezone opet dao par komada, al u globalu to je isti Špikić. Solidna zamjena koja par stvari radi ludo dobro, al ostatak mu je ispodprosječan i ne vrijedi ga skupo platit.
  • sanjinlego
    2.5k
    Jel moguće da je Hoxha hladno odbio dati broj Pjaci? I da je poručio "na godišnjem sam" haha kakav lik!
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Zasto bi uopce prodavao u klub koji ne zeli prodat.tebi ? Ovo se lagano pretvara u Karitas, a mi cemo ponavljat kako vjerujemo u Marica i Zajeca..
  • BBBaranja
    2.1k
    Čavlina kažu u Os sutra da,čisto me zanima samo kakav transfer/posudba je u igri..nadam se da ga nismo izgubili..
  • Dudu9
    584
    Da nije čavlina transfer povezan sa Sotiček, lokomotiva prodaje Čavlinu a Dinamo uzima Sotičeka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions