• Ludovic IX
    6.1k
    Vi ste tu neki pričali bajke o Matkovicu a max ga pojeo u prvom poluvremenu. Oni su napadali i bili često pred naših 16 i max ga je iz kopački izuo. Mali je pokušavao a max kulerski svaki put ga sjebao. Matković ima 5 golova ko napadač u 4.mlmcadi a soticek 9 kao krilo u 5.momcadi . ja sam radij3 za soticeka ali bi obojicu ako možemo. Samo realnost je da soticeka kupit možemo a Matkovica ne jer njima ni 5 miliona ne treba iduće sezone.
  • Praskaton
    2k

    Kad se prica o Matkovicu i Soticeku prica se o potencijalu a ne ovom sto trenutno predstavljaju.
    Glupo je uopce reci da ga je Max pojeo 45min i na temelju toga davat neke ocjene.Velike su šanse da ce mali postati klasa u okviru Hnl-a.

    Al da slazem se da necemo moci sudjelovati u licitiranju za njega,4-5 mil je prevelik rizik za nas u ovom trenutku.
  • scooniepenn
    2.2k

    Pretpostavljam da si slucajno zaboravio spomenuti kako je Soticek odigrao 2077 minuta, a Matkovic 826 minuta i kako je Matkovic zabijao svih najboljim klubovima. Osim toga, izuzev gola Dinamu sve ostale golove je zabio na samom kraju sezone kad se odlucivalo, 1 Hajduku, 2 Lokomotivi i 1 Rijeci u zadnjem kolu. Vrijeme ce pokazati, ali sam uvjeren kako su krajnji dometi Matkovica visi nego isti Soticeka. Obojici naravno svu srecu zelim.
  • Ludovic IX
    6.1k
    nisam zaboravio ali nema smisla govoriti da je jedan veći talent od drugoga. Matković je nama nedostupan a ovaj drugi nije. i ja vjerujem da će bit pojačanje već za 6 mjeseci tj bolji od kaneka i špikića a za godinu dana ćemo pričat o tome da ga ne smijemo prodati na prvu. to je moje mišljenje i može bit potpuno pogrešno.

    osijek je dao tolike napadače kroz povijest a vec stvarno dugo nije tak da je red da se novi šuker, vlaović ili cvitanović pojavi u osijeku.
  • Svi na Sjever
    2k
    Ma kod Matkovića nema dileme,mali je kompletan igrač,tu samo ozljeda može napraviti nered, tu se istovara 6 milki večeras,poslati ponudu pa nek Boto odbija i ide u rizik...

    Matkovic da dodje kod nas ne ide ispod 15-17 nigdje, tak da i daš 7,isplati se.

    Realno puno bliže smo Mierezu.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Pa neće Dinamo kupit klinca od 18 godina za 6 milijuna eura kaj vam je, neće nam ni Miereza prodat već mislim da će mu produžit ugovor.
  • Nolifer
    7.1k
    Kakve novosti oko Miereza?
  • emilperska
    4.4k
    Btw ovaj Beljo na kojeg se kolektivno svršavalo po forumima i razapinjalo Čačketa jer nisu htjeli/mogli dat 4 milje EUR, sad je na pretpozivu U21 reprezentacije. Ocito nismo s njim fulali, a nismo ni s Friganom radi kojeg je buna nastala jer se ne zeli platit vise od 5 mil EUR.
  • Droljo
    6.4k
    Ma niš mi nismo fulali sa nikime. Ak opet tak ne fulamo slijedeći rok bolje da ni ne igramo plejof lige prvaka...
  • IvanS
    77
    Ne smije se dogoditi opcija u kojoj nam Čavlina ne treba! Treba naći model na bilo koji način i vezati ga ugovorom. A onda može i posudba ako će Neva biti prvi vratar.
    Nikakve trampe ni ništa.
    Trenutno možda i najbolji vratar prve SHNL (mlađi je od Nevistića, a već ima pozamašno iskustvo u prvom rangu našeg nogometa).
  • Maximo
    324
    Znam da obično ne komentiramo kako druge momčadi rade prijelazni rok...ali gledam Osijek, doveli Soldu, sad kupuju Jelenića...

    To mi se recimo čini ko dobar pristup poslu od strane SD-a.

    Rado bi da i mi već gledamo i finaliziramo čak neke igrače za sljedeću sezonu
  • Ivdzo11
    3.4k
    Osijek će Dinamu, Soldinu matičnom klubu, na ime odštete dati 400.000 eura i 10 posto eventualnog budućeg transfera.
  • Jurki
    9.6k
    samo kaj uzimaju skart kojeg se svi hoce rijesiti cim prije. Pise germanijak da zele kupiti Barijevog rezervnog stopera Žužeka koji ima malu minutazu u davljeniku serie b. Samo nek se nakrcavaju takvim igracima.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    upravo to, a navijači očekuju borbu za naslov.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions