• Blueshadow86
    1.2k
    Eto, još bolji posao onda. :ok:
  • Paggini
    10.4k


    Vrhunski posao u tom slučaju, ali baš vrhunski - i za nas, i za Osijek, još ako bi to značilo i omekšavanje pregovora za Miereza, puna šaka bradurine.
  • sanjinlego
    2.5k


    Joj joj. Nisam stvarno mislio 4 milijuna, nego usporedba i prikaz trenutnog stanja u Osijeku, i odnos prema Dinamu!
  • scooniepenn
    2.2k
    To je bilo do sada. Mislim da u slučaju Bota neće igrati nikakve emocije (čitaj otkaz Zekiću) i neke niske međuklubaške strasti, već će se voditi maksimom da se uzme za ekstra talenta adekvatan/maksimalan novac. Ne vidim nikakvu šansu da ga Dinamo dovede jer čisto sumnjam da bi Osijek pristao na recimo 3 milijuna i 30 posto o budućeg transfera.
  • Slush
    189
    To je bilo do sada. Mislim da u slučaju Bota neće igrati nikakve emocije (čitaj otkaz Zekiću) i neke niske međuklubaške strasti, već će se voditi maksimom da se uzme za ekstra talenta adekvatan/maksimalan novac. Ne vidim nikakvu šansu da ga Dinamo dovede jer čisto sumnjam da bi Osijek pristao na recimo 3 milijuna i 30 posto o budućeg transfera.scooniepenn

    Nadam se da mislis 30% od zarade od buduceg transfera kao sto mi imamo u slucaju Olmo.

    Ovako se da iscitati, damo 3 milje, prodamo ga za 15, 4.5m dodatnih osijeku, i zaradili su 7.5m kao i mi.
  • Droljo
    6.4k
    čisto sumnjam da bi Osijek pristao na recimo 3 milijuna i 30 posto o budućeg transfera.scooniepenn
    To ja nebi ni dao!
    1 mil i 40% od budućeg transfera. Neka riskiraju skupa sa nama.
  • scooniepenn
    2.2k
    Da, na razliku sam mislio, ali nisam više kasnije kad sam shvatio mogao editirati. Nama bi se ovakav transfer sigurno isplatio, ali Boto ga sigurno neće prodavati ne samo pod tim uvjetima, nego uopće ove sezone.
  • scooniepenn
    2.2k

    Gle, meni je Matković brutalan igrač i premda nisu ista pozicija najmanje level iznad recimo Šotičeka i Krivaka. Zato bih ga ja kupio pod ovim uvjetima jer sam siguran da bi on kod nas dosegao najmanje 15 milja, a vjerojatno i više. Baš sam se u utakmici protiv nas i jučer fokusirao na njega i mali stvarno ima sve, uz velik prostor za daljnji napredak jer je dečko do prije par mjeseci bio još maloljetan.
  • Zagi
    5.8k
    Koliko si vremena proveo pozorno gledajući Krivaka?
  • scooniepenn
    2.2k
    Lokomotivu sam izuzev Dinama, uz Rijeku ponajviše gledao ove sezone. Ne umanjujem talent Krivaka, ali Matković je meni jednostavno razina više. On mi spada u one mlade igrače kod kojih jednostavno vidiš da je to ekstra kvaliteta. Samo da uzmeš kako se kreće i kako je agresivan u defanzivi, kako se nalazi u situacijama za postizanje gola te kako je hladnokrvan pred golom u realizaciji. To nije nešto što se svako malo vidi kod tako mladog igrača.
  • GaijiZG
    831
    Ako uđemo u LP, ponudit 10 milja za Miereza i Matkovića. Bolje nego potrošit 10 milja na 5, 6 povoljnih igrača.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    bez Petka ce to bit tesko , on cim ode mi moramo imati potpisanog igraca .Nadam se da Maric radi punim parom
  • Orc123
    6k
    Kakav Soticek i Krivak. Matkovic je dvije razine iznad njih po talentu i po potencijalu za buducu zaradu.
    I tu ne mislim da ce Soticek i Krivak biti losi, nego ih svrstavam u B kategoriju zajedno s Bukvicem i mozda Rukavinom, koji je blize C kategoriji. U A kategoriju bi svrstao samo mozda jos Pusktasa iako i on blize B.
    Baturinu ne svrstavam nigdje jer je on gotovo pa formiran igrac top klase.
  • Mihaljević
    8.7k
    Šotiček je igrački i po tehnici bolji od Matkovića.
  • scooniepenn
    2.2k
    Daj mi molim te pojasni kako je to točno igrački bolji Šotiček? U kojim igračkim aspektima je to bolji?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions