• Sajla
    4.2k
    Koliko ja znam Rig se vraća u Cagliari?
    Još ako je istina da smo dali za njega 600 k € da bi se nakon Rudeš vratio nazad, bolje da ne komentiram.
    Meritokrat

    Rog je na posudbi do kraja godine, ne sezone. proći će s nama pripreme i igrati do 1.1.2025. a tko zna može li se još nešto ispregovarati...
  • Facke
    2.7k


    Rogova posudba ide do zime. Mi tek sad od na kraju ove sezone placame njegovu placu. Do sad je igral za nas bez da sme kinte platili. Iducu sezonu racunam na njega ko prvotimca. Vec je v ovih par minot pokazal kakuv je jos igrac.
  • Droljo
    6.4k
    desno krilo i napadač su prioritetSan Lorenzo

    I stoper. I to prvi stoper. Top pojačanje tu moramo dovesti
  • Zagi
    5.8k
    Kada krene trčati po sredini sa tom loptom, to je milina.
    Baš me zanima kako će izgledati poslije priprema. Samo da koljena izdrže.
  • Krizy
    38.5k
    Naravno da uzimamo igrače koje drugi otpišu, evo ako su istiniti natpisi o Oršiću ( bez obzira na legendarni status u Dinamu, svaka njemu čast, ali imao je priliku dok je odlazio iz Engleske ) Belji, što su oni nego otpisani.Meritokrat

    RPG iskreno ja ne znam kako smo mi njega doveli, dečko je monstrum, i ovaj PR treba gledati u tom smjeruMeritokrat


    Doveli smo RPG jer ga je Nantes otpisao.

    I šta sad, dovodimo samo one koje drugi otpišu ili PR treba gledati u tom smjeru?
  • Dzoni
    247

    Jedno pitanje, sto je za tebe pojacanje?
    S obzirom da su svi nasi igraci neozbiljni za LP, koga bi mi trebali to dovest, a pri tom da ostanemo u granici budzeta oko 5-6 mil eura
  • Meritokrat
    57

    To je sasvim nešto drugo. Očito sam negdje pobrao dezinforamciju.
  • Meritokrat
    57

    Znam kako smo ga doveli, mislio sam na igrače takvog kalibra, naravno da ne trebamo gledati samo otpisane, to sam napisao prije, da nam to i predstavlja velike probleme.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Pa covjek se vratio nakon trece ozljede koljena, igra onoliko koliko se i ocekivalo
  • Meritokrat
    57

    Francuska prva liga, ima doslovno more igrača, Afrički bazeni, recimo Španjolska liga klubovi pri dnu tablice... uz takva pojačanja razvijati 6-7 igrača iz našeg pogona, tipa Vrbančić.

    Mislim da se davno pokazalo da je greška kupovati barem 75% Hnl igrača poput Špikića, Štefulja, Boćkaja, Jurića... do kada mislimo na taj način.

    Dinamo je trebao biti u rangu Ajaxa, Porta i sličnih, dovodeći Hnl igrače i isključivo igrače balkanskog govornog područja koji ne igraju širom Europe, po meni je velika greška.
    Naravno bilo je tu i iznimaka, uvijek ih ima.
  • Meritokrat
    57

    Kolega što je s lijevim krilom? Hoxha i Vidović koji nije krilo i za kojeg se iskreno nadam da se vraća u Bayern, su igrači za napasti LP?
  • Mali dioničar
    15.1k
    Mislim da se davno pokazalo da je greška kupovati barem 75% Hnl igrača poput Špikića, Štefulja, Boćkaja, Jurića... do kada mislimo na taj način.Meritokrat

    Ali si zaboravio HNL igrače Mujčina, Olića, Mandžukića, Ademija, Livakovića, Mišića…

    …jer valjda svaki HNL igrač bi trebao biti pogodak…

    …kao što je ama baš svaki stranac pogodak…
  • marcio amoroso
    34k
    Dinamo je trebao biti u rangu Ajaxa, Porta i sličnih,Meritokrat

    Po čemu je Dinamo trebao biti u rangu Ajaxa, Porta i sličnih?
  • Dzoni
    247
    Dinamo je trebao biti u rangu Ajaxa, Porta i sličnihMeritokrat
    S kojim novcima?
    Ajax je ove sezone potrosio oko 110mil eura na pojacanja, Porto je potrosio oko 50mil eura
    Dinamov cjelokupni budzet, ne samo za transfere, nego za rad cijelog kluba je oko 60 mil eura.
    Da treba gledati prema najboljim klubovima van liga 5 da, al za to treba puno novaca i vremena da bi se moglo redovno postizat ono sto postizu klubovi koje si naveo
  • Mali dioničar
    15.1k
    Po čemu je Dinamo trebao biti u rangu Ajaxa, Porta i sličnih?marcio amoroso

    Kako ne razumiješ?

    Ivić je trenirao i Porto i Ajax i Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions