• Crni86
    1.5k
    zbog istih ocekivanja im je i zekic dobio otkaz haha
  • Droljo
    6.4k
    I mi smo doveli igrača iz serie c pa je sad kapetan i najbolji igrač kluba.. polako, sudili bumo nakon par tekmi..
  • Laugreano
    1.7k
    Mi smo doveli igraca iz Serie A, koji je 4 sezone prije toga odigrao jednu sezonu u Serie C, kao 19godisnjak. A prije potpisa za nas imao je 40+ tekmi u Serie A
  • Droljo
    6.4k
    Mea culpa.
    Doveli smo kondžora iz druge poljske..
  • Krizy
    38.4k
    Već sam vidio par upisa u kojima je Kadzior došao iz druge poljske. To nije točno.
    Odradio je sezonu za Gornik u prvoj ligi + kup, gdje je upisao 44 utakmice - 11 golova i 9 asistencija.
  • dinon7
    554
    Tom logikom i mi onda kupujemo tuđi škart (osim kad pričamo o Lokomotivi)
    Možda je i frajer prepoznao nešto u njima. Zasigurno mu njegov CV i karijera daju uporište u odabiru igrača. I jedan i drugi su imali čist solidnu sezonu.
    Napisat ću kao sto sam već napisao, ukoliko se danas ili za vikend poslože rezultati Danske lige, i Real osvoji LP, za mene će biti ogromno razočaranje vidjeti da na pripremama imamo isti kadar ili popunjen s jednim do dva igrača sumnjive kvalitete.
    Odgovorno tvrdim da ulazak u ligu prvaka ove sezone je temelj za idućih 5 sezona sto se tiče naslova prvaka i dobrih rezultata u Europi.
    Dinamo je sila, Dinamo je ime, Dinamo je brend i tako se trebamo i ponašati. Svi vidimo vrline i mane ovog sastava, svi vidimo koliko (ne)kvalitete imamo u postojećem kadru i nadam se da će na toj prvoj prozivci 27.06 biti 3,4 igrača koji će nam bar djelomično garantirati grupe LP.
  • Maximo
    332


    Upravo to sam i htio reći u gornjem postu...ulazak u pregovore na vrijeme i po mogućnosti ne samo za popunu kadra
  • Meritokrat
    57

    Naravno da uzimamo igrače koje drugi otpišu, evo ako su istiniti natpisi o Oršiću ( bez obzira na legendarni status u Dinamu, svaka njemu čast, ali imao je priliku dok je odlazio iz Engleske ) Belji, što su oni nego otpisani.

    Ako se mi ne pojačamo ( pod tim ne mislim na Hnl igrače ) mi nemamo ekipu ni za KL, kamoli LP. Zamisli samo stoperski par Živković-Šutalo protiv Barcelone.

    Mislim da je PAOK to jasno pokazao.

    Nadajmo se da će uprava reagirati.
  • Droljo
    6.4k
    evo ako su istiniti natpisi o Oršiću ( bez obzira na legendarni status u Dinamu, svaka njemu čast, ali imao je priliku dok je odlazio iz EngleskeMeritokrat
    Nisam za recikliranje niti za retoriku da je netko zadužio klub ali orša je nešto posebno. Nešto što se ne mjeri bodovima.
  • Jurki
    9.7k
    Mislim da bi Zona gorela od psovki i uvreda da idemo po igrace tipa Solde, onog Žužeka i Jelenica (ne podcjenjujem nikoga od njih).
    Trebaju nam pojacanja i siguran sam da su u klubu itekak toga svjesni da ne smijemo dozvoliti da sjebemo jos jedan prijelazni rok.
    Ako se nist ne pise u novinama, to ne znaci da se nista ne radi.
    Mi gledamo malo jaca pojacanja i takve je igrace malo teze dovesti.
    Prijelazni rok nije ni pocel. Nema potrebe stvarati paniku a sezona jos nije gotova.
    Isto tak da klub objavi da smo kupili npr 2 krila i zadnjeg veznog..bome bi to lepa poruka bila igracima na tim pozicijama.. da su sljedece sezone rotacija ili ih se rjesavamo i to pred finale kupa.
  • Meritokrat
    57
    Osobno sam bio protiv dovođenja Ademija i Roga natrag, ja mislim da ih se nije trebalo dovesti. Opet kad pogledaš naš roster i takvi su nam potrebni čak i u prvih 11.

    Za Oršića, ponavljam, svaka čast, ali nama trebaju krila hitno, ne treba nam kadar u ambulanti.
    Ako će za neke normalne novce doći i igrati kao rezerva, onda u redu, nama treba krilo h orvih 11 bez obzira došao on ili ne ali već vidim bombastičnu objavu na fb stranici kao za Roga i Ademija.

    Ima i druga strana, mislim da je smiješno uspoređivati njega i druga naša dva krila.
  • Droljo
    6.4k
    Ako će za neke normalne novce doći i igrati kao rezerva, onda u redu,Meritokrat

    Pa to ti je rog! Ako bude sreće on nam je ronaldo i messi (da se dodvorim mlađoj populaciji, inače bi bilo batistuta i pravi ronaldo) u jednom. Takvog veznjaka možemo samo stvoriti i prodati sa 19...
  • Meritokrat
    57
    Koliko ja znam Rig se vraća u Cagliari?
    Još ako je istina da smo dali za njega 600 k € da bi se nakon Rudeš vratio nazad, bolje da ne komentiram.

    Možda imam krive informacije, neka me netko ispravi.

    RPG iskreno ja ne znam kako smo mi njega doveli, dečko je monstrum, i ovaj PR treba gledati u tom smjeru, nikako prema Osijeku, Lokomotivi, upita za Belju i slične.

    Ako budemo igrali direktno PO lige prvaka, trebaju nam ozbiljni dečki.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Prije svega me zanimaju izlazni transferi, Perić, Šutalo Emreli, Moharrami, Jurić, Bočkaj itd...od ulaznih ne očekujem previše, desno krilo i napadač su prioritet.
  • jedan u nizu
    6.8k


    Rogova posudba traje do zime
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions