• Droljo
    6.2k
    Meni se čini da je taj matković ozbiljan potencijal. Znam da ga vjv nebudu pustili nama ni za 5 mil (koliko nebi ni dali) ali nikad ne znaš. Brz, jak, zna zabit gol. Pravi moderni napadač.
  • Jos-Optimus
    793
    Dečko je avion, lagan korak, tehnika, ima sve. Jedino ne znam napada li prostor kvalitetno kao Ivanović.
  • Orc123
    5.9k
    Prave probleme oko Miereza a kamoli ne oko Matkovica. Mali je talent ali za nas neuhvatljiv totalno.....u ovom trenu oni za njega ne mogu dobiti vise od 5mil eura ali za nas bi cijena isla i do 7 sigurno....mi gotovo sigurno necemo tako skoro prec granicu od 3-4mil eura za igraca. Zadnje smo se opekli na Sutalu. Ja sam to govorio kad smo ga potpisali pa su se onda neki na zadnje noge dizali kad sam napisao da je dobar igrac ali je suludo da ga placamo 4mil eura i jos k tome upitnog zdravlja. Sad vise nije ni dobar igrac nazalost.....
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Matkovica trebamo barem probat uhvatit, bit ce top top igrac

    Dat im neke popuste, Stefulje i slicne i spustit odstetu na neku realnu razinu. Ako je moguce, naravno.
  • rioda
    3.4k
    Prodali smo im Soldu ovih dana
  • sanjinlego
    2.5k
    Trenutni Osijek: Prije Matković za 2 u hajduk, nego za 4 u Dinamo ..

    Ljudi su postali alergični na nas, a zaboravljaju tko ih je spasio:)
  • Paggini
    10.2k
    Matković je projekt kluba, šanse da ga se proda u HNL, čak i za 6, 7 milijuna eura je, gledajući njihovu dugoročnu viziju, nemoguće.
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Znam, ali ne vjerujem da je to ikako povezano. 400-500k je realna Soldina vrijednost u ovom trenutku ja bih rekao.
  • Mr Anderson
    5.9k
    Matkovića se jedino moglo kupiti dok je još bio junior. Ne znam jeli ga netko od naših pokušao vrbovat u juniorima, naravno ako ga je itko zamijetio uopće. Sad je to nemoguća misija za nas, neće nam ga nikad prodat. Možda jednog dana kad ode van, pa ga uspijemo na neku posudbu dovesti ako mu ne bude išlo vani.
  • keppi
    131
    Podržavam prodaju Solde jer bi se teško izborio kod nas za svoje mjesto. On je meni nešto između šestice i osmice, a kod nas su tu trenutno Mišić, Sučić, Ademi, Rog pa i Bulat te neki mlađi. Mene je recimo protiv Belupa (za ono kratko vrijeme u igri) ugodno iznenadio Pavić. Soldo, iako je još dosta mlad pitanje je jeli kapacitet za nas.
    Pozitivno je i što se smanjuje broj igrača pod ugovorom.
  • Blueshadow86
    1.2k
    Gledao sam Goricu, kao i općenito Hnl...Soldo me ama baš ničime nije impresionirao. Nije radio razliku čak ni u Gorici koja je, blago rečeno, loša.
    Ok, Osijek valjda zna zašto ga kupuju, ali i po meni je ovo dobar posao za nas ako je istina da smo dobili 400-500 tisuća eura i plus se riješili njegovog dugogodišnjeg ugovora.
  • Nogo
    1.6k
    Drago mi je da je Bukvić produžio sa Osijekom da nebi nama palo ići po njega.
  • scooniepenn
    2.2k

    Nije Boto budala, kakvih 2, 3, 4 milijuna za Matkovića. Dečko meni puno bolje izgleda nego što je Beljo izgledao kad je igrao za Osijek. Nisu oni isti tip napadača, ali ako se ne desi neka gadna ozljeda mali Matković će biti top napadač. Ima sve, brzinu, agresivnost, kombinatoriku, realizaciju, a koliko sam čuo i glavu. Takvi se napadači zlatom plaćaju. Nije isto ići iz Dinama ili Osijeka, ali mislim da će on nakon još jedne sezone u Osijeku ići za rekordan iznos.
  • rioda
    3.4k
    Zato i kažem, da je povezano vjerojatno nam nebi platili pola milijuna sad za njega
  • Papastrumf
    10.6k

    Uz to imamo još i rebuy opciju te postotak od prodaje koliko znam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions