• Keyser Soze
    8.6k
    Dinamo mora bit mješavina mladosti i iskustva, od mladih perspektivnih igrača koji su nam dostupni u Hrvatskoj vidim samo Šotičeka, ostali se još moraju dokazati da su vrijedni izdvajanja par milijuna eura za njih.
  • Orc123
    6k
    Inace, meni Gurlica veci talent od Zivkovica.....jaci je na lopti, puno brzi, duel im je tu negdje.....
  • Banana 2
    472
    Treba ga poslat na posudbu u HNL sljedeće sezone. Ne u Loksu, treba vidjet sa Varaždinom, Istom ili eventualno Slavenom ima li zainteresiranih.
  • Captain America
    15.1k
    Pa i je i nije, na Kačavendu ne možemo računati jer ne znamo kakav će se vratiti s obzirom na ozljede koje je imao, a vjerojatnim odlaskom Baturine, on ostaje jedina čista desetka u vezi jer ovi ostali su šestice, osmice i u slučaju stojketa između sedmice i desetke. Tako da nam fali, ako se neće računati ozbiljno na Vrbančića, još jedna klasna desetka u vezi.Paggini

    Čabraja je sam izjavio da je Stojke desetka i da je igrao krilo u nedostatku igrača. Mišić, Rog i Stojko je perverzna vezna linija uz Sučića, Bulata i Kačavendu koji mogu upadati u prvih 11 ovisno o protivniku.

    Nadam se da se vode razgovori s Beljom ili da se gleda alternativa.Paggini

    Daleko najbolja opcija.

    ilo bi dobro Mikića uigravati uz RPG-a i Rileta, te malog Cvetka takođerPaggini

    Mikića bi trebalo poslati na posudbu u razvojni klub (ako ga nađemo). Cvetko može ostati ovdje ako Ogiwara pokaže da se s njim može dugoročno računati.
  • Banana 2
    472
    Šotiček je tranzicijski igrač. Preskup je, a Dinamu bi premalo donio. Loš dribler i tehnički ništa posebno, jedan od ovih Loksinih igrača na mišiće.

    Meni je jedino Ivanović zanimljiv jer bih ga volio vidjeti u tandemu sa Petkovićem. Tada bi mogli i romb.
  • Orc123
    6k
    frende, jesi ti gledao kad Cvetka u mlađim kategorijama? Cvetko nije bek, nit ce to ikad biti i moze to odigrat isto koliko je mogao i onaj Urugvajac Sosa.....Cvetko je l.stoper ili u 3 iza l. Stoper...nikakav bek!
  • emilperska
    4.4k
    Opće mi je bespredmetno pričat o ikakvim transferima dok ne znamo da li ćemo sezonu završiti tako da idemo u kvale za LP, EL ili KL. Pa onda na kraju kako će se rasplesti ovaj dio s koeficijentom i da li ćemo u LP možda otići izravno ili u lošijoj varijanti kao osvajači kupa (a stvari se izvedu u našu korist što je nije nerealno) pa da u EL odemo izravno bez kvala ili ćemo pak morati igrati od 1. pretkola (termin za početak sezone bi bio 11.7, u to vrijeme se igra tek polufinale EP-a).

    Hoću reći, moguće je trenutno 5 ili 6 scenarija što se tiče Europe dogodine. Od onih gdje počinjemo u 2.rangu 11.7 do onih gdje nam je prva tekma 15.9 u najvišem rangu. S transferima ne treba žuriti, nego ih odraditi malo, ali pametno.

    Kužim da se svi volimo igrat football managera, ali na ovoj temi je toliko šizofrenije bilo (djelomično s razlogom) unazad 2 godine, tako da nemojte se patit i svađat ovdje dok još ama baš ništa ne znamo.
    Zamislite scenarij igramo 1.pretkolo EL kao osvajači kupa (nismo prvaci), Petko i Baturina i dalje na EURU ili se oporavljaju od EURA. Nama tad trebaju 1 ili 2 iskusnjare da prebrodimo prvi dio kvala s ovom momčadi jer nemreš napadat karikiram Fehervar s Kuletom, Špikićem i Hoxhom. A onda imamo drugi scenarij gdje imamo direktan ulaz u EL ili LP pa nam se ne žuri s nikakvim rješenjima do kraja kolovoza kada s povećanim budžetom možemo prave, ali prave kapitalce ulovit.
  • Banana 2
    472
    Mikića bi trebalo poslati na posudbu u razvojni klub (ako ga nađemo). Cvetko može ostati ovdje ako Ogiwara pokaže da se s njim može dugoročno računati.Captain America

    Osobno mislim da će Mikić biti bolji i od Rileta i RPG-a. Na posudbe treba slati klince sa kojima ne znamo na čemu smo.
  • Orc123
    6k
    za 2 godine mozda, sada mu trebaju seniorske minute a ne mrvice u Dinamu.....
  • Zagi
    5.8k
    Jel počeo Noa igrati nakon loma ruke?
  • Banana 2
    472

    Bolje će se razvijati u rotaciji u Dinamu nego na nekoj smiješnoj posudbi. Neka bude RPG prvi bek, ali to ne znači da mora igrati svaku utakmicu. Nismo mu ništa dužni, ako se odluči da igra 50-60% minuta, tako će i biti. Valjda sada imamo ljude u klubu koji su kadri donositi takve odluke.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Ban moj dobri,Ma naravno da bi volio da ostane nas Petko. Najbolji igrac ubjedljivo,i takvog naci necemo. Samo sam rekao da treba sto prije rzjasniti sta on zeli ,jer on se jedino pita, klub nista. Svaka Budala bi platila 2,5 milja za Petka. I ako on to zeli klub nemoze nista. Ono sto ja ne zelim je trakavica oko Petka Kao proslo ljeto. Ide ,ne ide ,i tako prijelazni proleti. Isto tako ne mislim da mu se pojacani ugovora treba jos povecati.
  • Banana 2
    472
    Jel pratiš švedsku?
  • Dudu 9
    228
    S Petkom treba odmah 1.6. sjesti za stol i jasno iskomunicirati što i kako dalje. Odnosno želi li on ići ili ostaje, ne smije se ponoviti greška od ove sezone kada smo se do samog kraja prijelaznog roka tresli hoće li ostati .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions