• Captain America
    15.1k
    Cvetko nije bek, nit ce to ikad bitiOrc123

    Cvetko je u omladinskim kategorijama bio prvotno bek pa je prebačen na stopera (slična situacija kao s Gvardiolom). Kao što sam rekao, ako Ogiwara pokaže da može biti prvi lijevi bek, onda zadržati Cvetka kao rezervnog beka s obzirom da ko zna koliko ćemo love imati na raspolaganju, a šteta je Perkovića trošiti ne beku.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Jedna od rijetkih stvari koja mi se ne sviđa kod v.d. SD je to što je rekao da Dinamo nije u stanju dovesti kvalitetnog igrača na početku prijelaznog roka jer razmišlja od drugim ponudama što znači da opet nećemo imati pojačanja na pripremama, iako se potajno nadam da to neće biti slučaj.
  • Crni86
    1.4k
    mislim da nije on puno krivoga tu rekao, samo se trebao malo drugacije izraziti. Stranac si dolazis iz lige petice, imas visoka primanja, puni stadioni, kvalitetni tereni i sl. Ceska liga je puno uredenija od nase i puno bolje stoji. Igras u ligi 5 i javi se Slavija Prag, bio bi zainteresiran kao solidna opcija igra se europa ali opet bi volio vidjet dal mozes ostat na razini gdje si i sad. Ista prica ko kako je Orsa htio se isprobati u ligi 5. Po meni je normalno da pokusas ostat na istoj razini lige gdje si i bio te da cekas ponudu prije nego se odlucis ici mozda u ligu nize kvalitete. Nije to nista lose prema dinamu i nama, vec takav igrac onda mora i bit vrijedan cekanja pa da cim sleti je pojacanje za prvih 11. A krticine pozicije se moraju rjesavati na vrijeme.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    slažem se, ali zato postoje igrači kojima istječe ugovor i može se već sada dogovoriti njihov dolazak besplatno. Jedan primjer je lijevi bek Frese, zašto ga ne bismo već sad pokušali dovesti besplatno pa imamo riješen lijevi bok? Ima još dosta takvih primjera.
  • Crni86
    1.4k
    to se slazem, ali mislim da se tu vise referirao na lige petica.

    Sa takvim igracima su se razgovori trebali poceti voditi od 1.1.

    Nadam se da nije mislio da cemo mi radi toga biti sterilni i necemo pokusavati pricati sa takvim igracima.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    koliko god mogu i norvesku takodje
  • Banana 2
    472
    Pametnije bi nam bilo da dovodimo igrače koji su na uzlaznoj putanji iz lošijih liga nego igrače na silaznoj putanji iz liga petice. Nama su iz liga petice dostupni igrači koji se ne mogu nametnuti u lošijim klubovima, a to u pravilu nije kvaliteta za Dinamo. Tu i tamo ti se može zalomiti da ubodeš pravog igrača, ali mislim da su to iznimke.

    Glede RPG-a također treba konzervativno donositi sud. Odigrao je tek nekoliko utakmica.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Izzy mozda je vec kasno ,Ali treba pokusati. Imali bi ljevog began ama po svim ukusima za narednih 5 sezona
  • Banana 2
    472

    Samuel Dahl, lijevi bek Djurgardena?
  • javolimtebejako
    805
    ako Frese ikad potpiše za nas, bilo bi u redu da ti da nekaku proviziju :lol:
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    Mali je dobar i mogao bi postati vrhunski bek i budusnost mu je svijetla. Kako ce se nastavit razvijati uvijek je pitanje ,bilo je nekih poveza sa fc Kopenhagen Ali su trazili dosta vise od 1,5 mil koliko mu je trenutna vrijednost na transfermarkt. Koliko je realno nisam siguran ,Ali dobro si ga zapazio nama bi super dosao i potencijalno bi na njemu zaradili brdo love. Ali kao prvi lijevi bek za koga sam jos sigurnoji da bi se uklopio je Martin Frese i dalje. Prvo iskusan, drugo ogromna zelja da se ispronæba i dolaze vani. Nisu ga uspjeli nagovorit na ostanak . I to jos besplatno. Ali eto ,2 dobre opcije za Marica i Dinamo
  • Izet Hajrović
    1.5k
    ako se moglo dovesti Fernandesa iz Bayer Leverkusena gdje je bio rezerva, Henriqueza iz Manchester Uniteda, KTC iz Saint Etiennea, itd. Uvijek za takve igrače postoji posudba s opcijom otkupa ako nismo sigurni hoće li biti top ili floop. Nešto dovedemo besplatno poput RPG-a, nešto na posudbu s opcijom otkupa, a nešto kupimo i to je to.
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    haha mislim da bi trebao a i vi ostali po koji lajk. Zivim ovdje u Danskoj a zbog Bartoleca koga sam isao po 400 km zapalim da podrzim naseg decka jos dinamovca onda sam pratio Martina otkako je tek usao u prvu momcad . Tako da znam sta nam treb i sta nismo dobili ,ono sigurica bez Puno rizika. Ali mislim da ce u belgiju , ili nesto slicno. Ljudi su Puno brzo kad se takav igrac pojavi a besplatno
  • Orc123
    5.9k
    cak ne trebas posebno razumjeti nogomet da zakljucis iz svega do sad viđenog da je RPG najbolji desni bek lige. Zasto? Zato kaj ima iskustva jakih utakmica, jakih liga, full miran na lopti, dobra tehnika, defenzivno beton, dobar centarsut kojeg po meni pre malo koristi a ima kiflu samo takvu, dovoljno je brz i eksplozivan, odlican smisao za kombinatoriku, ne panicari pod pritiskom, karakterno jak jer da nije ne bi odigrao 90min sa zutim kartonom onakvu utakmicu, duel odlican, u zraku isto solidan sta je potkrepljeno s tim da je igrao cak i desnog stopera nekad.......dalje mislim da nije ni potrebno....
  • Banana 2
    472

    Bojim se da su to bila neka jednostavnija vremena. HNL je danas dosta marginaliziran na račun infrastrukture, bar moj dojam. S druge strane, HNL je kvalitativno napredovao i treba nam ozbiljniji kalibar igrača nego prije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions