• scooniepenn
    2.3k
    Mislim da je u kontekstu Bulata najveći problem činjenica kako s njim i Mišem nama kronično nedostaje trkačkog dijela u vezi, a niti defanzivna tranzicija ne može funkcionirati. Jednostavno njih dvojica zajedno, a u prvom dijelu je tu bio i Vidović što je bila još statičnija postavka, po izgubljenoj lopti otvaraju protivniku priliku za tranziciju na razini malonogometnog termina s dečkima što je ozbiljan problem kada govorimo o modernom nogometu i razinama kojima mi težimo.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Mitroviću istice ugovor sad na ljeto, nije potpisao novi ugovor, neke su trzavice... Odigrao je jako dobru polusezonu, 30 godina...

    Šta mislite trenutno bi li nama dobro dosao?
  • Mali dioničar
    15.1k
    Kako doznajemo, Dinamo je ovih dana odgovorio Amerikancima kontraponudom u visini od 3.5 milijuna eura i ne namjerava pustiti Rukavinu za manje od toga.

    Osim toga, Dinamo je sad u direktnim pregovorima s Amerikancima i tako želi izbjeći plaćanje deset posto provizije posrednicima. Ako bi Galaxy pristao na tu ponudu, Rukavini bi pripalo 700.000, a Dinamu 2.8 milijuna eura.

    Genijalno.

    Umjesto da Dinamu Rukavini transfer uvjetuje odricanjem od 20% transfera, Dinamo pregovara za veću ukupnu cijenu transfera.

    Znači Dinamo pregovara da bi Rukavina dobio čim više novca odlaskom iz kluba.

    Nitko se nije sjetio da je bolje da transfer bude 3 i da Dinamo dobije 100% nego se pregovara da transfer bude 3,5, a Dinamu ostane 80%...?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Jbg, neki i dalje plješću upravi
    Zaboravljamo s kim imamo posla
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ako vjerujes u malog onda ga ne prodajes.. ako ne vjerujes onda uzmes sta se uzet da.. Ako imas dilemu ugradis postotak.. ocito nema dileme
  • austrijanac
    3k
    Iskreno se nadam da je produljivanje Bulata samo pregovarački trik, jer vezni red nam je mlohav i bez njega.


    Za Rukavinu ih treba izvrijeđat, ali to već dovoljno radimo.
  • mali M
    4.1k
    a sto je Ljubicic posebno odigrao u prvom dijelu sezone da zasluzuje vecu minutazu od Bulata? Ne kazem ja da je Bulat bolji ali Ljubicic bi ozbiljno morao poraditi na sebi da izbori mjesto u prvih 11dinamozivivjecno

    kao prvo Bulat ima 5g i 2a, dok Ljubo ima 2g i 4a. Kao drugo, uzmimo u obzir da je ljubičić svoju statistiku skupljao na beku... Kad kažeš da Ljubičić mora ozbiljno poraditi na sebi da izbori mjesto u prvih 11 dal sa time misliš da mora kao ljevi bek više zabijati ili da mu se da prilike kao i Bulatu u vezi pa da onda procjenimo.. Možemo i probati Bulata 2 sezone na desnom beku, čisto da imamo ozbiljne brojke za usporedbu...
  • veselko tenžera
    1.5k
    i radijus kretanja Miroslava Škore na pozornici, a brzinu čak i manju od Mire.
    On može funkcionirati na desetci okružen s 4 pit bulla u vezi i na krilima dok su u špici Mandžo ili Olić.
  • Mr Anderson
    6k
    Bezveze serete po Bulatu, a dečko nam je dao izuzetan doprinos ove polusezone. Najboji strijelac je od svih veznih. I da, sigurno bolji igrač od Ljubičića s kojim ga se stalno uspoređuje.
  • crohnl
    29
    Sto se ceka s registracijom Brodica?

    Zivkovic je danas registriran
  • keppi
    131
    Pripadam među one koji misle da je potpis novog ugovora stvaranje bolje pregovaračke pozicije za Dinamo prilikom eventualne buduće prodaje.
    Ipak, ok od njega i njegovih zastupnika koji su pristali na to (uz vjerojatno nešto podebljani ugovor) što je po meni uredu.
  • San Lorenzo
    12.7k

    Mi podebljamo ugovor i onda nemožemo nikoga prodati jer ili nitko ne želi preuzeti toliku plaću ili igrač ne želi igrati za manje nego što mu je tu zajamčeno.
  • The Undertaker
    4.5k
    Dinamo treba ispregovarati što veću odštetu. Točka.

    Kako će se ta odšteta raspodijeliti je isključivo stvar Dinama i Rukavine.

    Dva odvojena posla.
  • plavac173
    2.6k
    Kakva pljuvotina po Dinamovom najboljem igracu u pocetku sezone :cool:
    Bulat nije iskoristio ni pola svog potencijala...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dinamo treba ispregovarati što veću odštetuThe Undertaker

    Ne znam samo tko tamo bi trebao biti sposoban bilo što suvislo i razumno napraviti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions