• Captain America
    15.2k
    Despodov mi je baš iznenađenje.

    giphy.gif
  • Neki tip
    19.6k
    Budući da sam meka srca i osjetljiv na nepravdu, odlučio sam Despodovu dati drugu šansu. Kao i padežima genitivu, dativu, akuzativu.

    Novi rezultati tako uključuju i spominjanja poput "dajte Brekalu što traži!" ili "mi dalje bez Ojede ne možemo!" ili "Despodova se mora dovesti!" pa čak i "Grula sam gledao..." (da, s jednim L, u pretragama sam podrazumijevao i mogućnost tipfelera).

    Međutim, dragi moji, statistika je neumoljiva, omjeri su ostali slični bez obzira na proširenje pretrage, a Brekalo (tj. Brekalad ako znamo da ih ima još) ruši/ruše sve rekorde:

    igraci-transferi-padezi.jpg
  • Krizy
    38.4k
    Nepravedno zapostavljeni:

    385 - Frigan
    264 - Mierez
    193 - Bakrar
    172 - Vipotnik
    118 - Omeragić
    117 - Beljo
    108 - Selahi
  • Neki tip
    19.6k
    Samo sam dao narodu što je tražio, no slažem se da su ovi koje si pobrojao neizostavan dio povijesti ove teme!
  • Neki tip
    19.6k


    Imaj na umu da Despodov nikada zapravo nije doista bio povezivan s Dinamom. On je, kao i Grull, samo izmaštan, za razliku od Vipotnika, Frigana, Ojede, Brekala.. koji jesu bili u kombinacijama za dovođenje.

    Tako da ja rezultate za Despodova u tom kontekstu i dalje smatram impresivnim! :heart:
  • Eduardo
    18.1k
    Da se za one znatiželjne pobrinemo za dnevnu dozu Brekala.

    Kao što smo već pisali na temi, Fiorentina si prije puštanja Brekala želi osigurati potpis novog krila. Cyril Ngonge iz Verone za kojeg su bili jako zagrijani prema svemu sudeći završio je u aktualnom talijanskom prvaku pa su se okrenuli Rubénu Vargasu s kojim su već dogovorili osobne uvjete, no još nema konačnog dogovora s Augsburgom.

    Tako da će potpis Vargasa ili nekog drugog krila u kratkom roku sigurno znatno povećati broj spominjanja JB na ovoj temi.
  • The Undertaker
    4.5k
    Ako se ne varam, Despodov je u priču upao jer se Dinamo stvarno zanimao za Tekpeteya iz Ludogoreca koji pokriva iste pozicije a nominalno je skuplji (a slabiji)igrač. Također, igrao je protiv nas što je obavezan uvjet za kupovinu a i cijena mu je bila manja od potencijalnih akvizicija Belje, Frigana, Stojkovića, Kačavende (kad su se bubale cijene)...

    Edit: Bilo bi interesantno da netko izbaci statistiku polusezone ovih igrača koji su se povezivali sa Dinamom pa da vidimo tko je opravdao očekivanja a tko nije. Za Belju i Frigana znamo.
  • dzis
    624
    Vipotnik..haha na njega sam i zaboravio. Jel ga netko pratio? Kakva mu je statistika?
  • Keyser Soze
    8.7k
    19 utakmica u 2. Francuskoj ligi, 5 golova i 2 asistencije i 2 utakmice u kupu bez učinka.
  • dzis
    624
    Znaci nista od njega..iako su ga neki vec prozivali slovenski Henry :lol:
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Bordeaux je jako nisko na ljestvici, mogao bi on uskoro bit ponovno dostupan. Imali su financijskih problema, a povratak u visi rang nije na vidiku..
  • Jaro
    6.1k
    https://www.index.hr/sport/clanak/dinamo-poslao-kontraponudu-galaxyju-za-rukavinu-evo-koliko-trazi/2530432.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_d

    Kako doznajemo, Dinamo je ovih dana odgovorio Amerikancima kontraponudom u visini od 3.5 milijuna eura i ne namjerava pustiti Rukavinu za manje od toga.

    Osim toga, Dinamo je sad u direktnim pregovorima s Amerikancima i tako želi izbjeći plaćanje deset posto provizije posrednicima. Ako bi Galaxy pristao na tu ponudu, Rukavini bi pripalo 700.000, a Dinamu 2.8 milijuna eura.
  • Joza
    369
    Ajde da i mi malo pokazemo zube
  • mali M
    4.1k
    ma znaš kad bi mu dao tu lovu? nikad pa ni onda.. rekel bi malome imaš opciju posudba ili se odreci svog djela ako želiš da te prodamo..treća opcija je tribina zapad gore... ja zbilja neznam koji majstor je uopće malome dao takav ugovor...
  • Joza
    369
    Ma bilo bi mi draze da ode, ne trebaju nam toksicne situacije u i oko kluba. On nek uziva u "blistavoj" karijeri u mlsu, a klub nek uzme lovu i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions