• Droljo
    6.4k
    Tesko da moze igrat spicu sa svoja 172 cm.NitkoBitan
    A nije ni nemoguće. Kun Aguero je isti takav
  • Mandelinho
    331
    U vezi Kenta.

    Pogledajte mu statistiku, pogotovo u europskim natjecanjima zadnje tri sezone. Iskreno nije nešto, većinom se iživljavao na klubovima u Škotskoj, i to je klasični otočki hype do mjere da mu je vrijednost u jednom trenutku bila 22 milijuna, a sad je 7. Netko je napisao da je on njihov Oršić (Rangersov), ali Orša u isti broj utakmica ima tri puta više zabijenih golova, ali i 15ak asistencija manje od Kenta.

    Naravno, za HNL bi vjerovatno bio dominantan.

    Negdje sam pročitao da ga se planira čekati dok završi prijelazni rok u jačim ligama, pa na taj način pokušati..

    Tako da po meni nekog kapitalca možemo očekivati iza 1. Veljače, naravno ne mora nužno biti on, može biti i neko krilo iz Fiorentine :smile:
  • Common Sense
    529
    Tako da po meni nekog kapitalca možemo očekivati iza 1. Veljače, naravno ne mora nužno biti on, može biti i neko krilo iz Fiorentine

    Kapitalac, krilo, iz Fiorentine? Ne bih imao ništa protiv da Kouame ili Gonzales dođu...
  • mali M
    4.1k
    Ma po meni je Kent baš ono pucanj u prazno i spomenut od novinara jer je Dinamo postao dobar za spomenuti u transferima... Lijepo je da se spominjemo u kontekstu jačih igrača, ali meni je ovo baš skroz nerealno. @Krizy jesi počeo brojat ove godine spominjanja?
  • Mandelinho
    331
    Šteta što je Despodov već zaigrao za dva kluba ove sezone, pa ne može promjeniti klub :razz:

    Inače, uključio sam se na Zonu malo kasnije pa ak netko može objasniti kakva je fama bila oko tog Despodova ovdje?

    Nadam se samo da nije bilo u kontekstu da nam kapetan bugarske reprezentacije ne može pomoći
  • deda
    29.6k
    Kolega, ovdje je fama oko svakog imena koje se spomene. :cool:
  • Mr Anderson
    6k
    Inače, uključio sam se na Zonu malo kasnije pa ak netko može objasniti kakva je fama bila oko tog Despodova ovdje?Mandelinho

    Despodov, Ojeda, Grüll...nastavi niz. Netko spomene igrača i onda stotine napisanih postova kak nismo sposobni ih dovesti. Ono, regaš se na market, pikneš ga u košaricu i platiš. Piece of cake.
  • Mandelinho
    331


    Pa Dobro, Ojeda je bio blizu, bilo smo spremni 5 milki istrest od novaca iz LP, a ovi su tražili na kraju 7-8
  • nemapredaje
    2.3k


    Postoji li mogućnost da se napravi statistika čija imena su se najviše spominjala u ovoj temi?

    Mislim da bi Despodov, Ojeda i Brekalo bil u top pet sigurno.

    edit: reply-ao sam na nešto nevezano, ne znam kak se napravi mention
  • Mandelinho
    331


    Koji Brekalo, naš ili njihov :sweat:
  • Krizy
    38.4k


    Igrači povezivani s Dinamom u 2024.:

    Golmani:


    Desni bekovi:
    Pierre-Gabriel, Tudor, Kouao, Silva, Gazibegović

    Stoperi:
    Galešić, Mitrović, Radeljić, Lovren, Laifis, Batagov, Ghiță, Torrente

    Lijevi bekovi:
    Oliveras, Alioski

    Zadnji vezni:


    Središnji vezni:
    Rog, Modrić, Zajc

    Ofenzivni vezni:
    Wakizaka, Krivak

    Desna krila:
    Šotiček

    Lijeva krila:
    Hoxha, Pjaca, Kent, Brekalo

    Napadači:
    Mierez
  • mali M
    4.1k
    samo 7!?!?!? baš sam razočaran.. prošlo je već 18 dana u novoj godini, a prijelazni rok je još aktivan.. mislim da je vrijeme da se novinari uozbilje i daju gas! :lol:
  • Neki tip
    19.6k
    Postoji li mogućnost da se napravi statistika čija imena su se najviše spominjala u ovoj temi?nemapredaje

    igraci-transferi.jpg

    Napomena: broj spominjanja Brekala se odnosi na ukupno spominjanje tog prezimena pa uključuje i Davida, Filipa, ne samo Josipa. Pretpostavljam, međutim, da je potonji ipak bio možda mrvu češće ovdje spominjan od ove dvojice. :)
  • Rex Ramae
    2.7k
    Na koje vremensko razdoblje se ovo odnosi? Nešto mi je Despodov tanak
  • Neki tip
    19.6k


    Ukupno. Sva spominjanja u ovoj temi. Međutim, to se odnosi samo na nominativ. Tražilica je dosta manjkava i ne omogućuje da upišeš korijen riječi pa pronađeš ukupan broj spominjanja, u svim padežima.

    Npr., ako upišeš samo "brekal" neće izaći ništa ili možda koji rez.

    "Despodov" ne uključuje "Despodova", "Brekalo" ne podrazumijeva "Brekala" (što je i logično, ali s "brekal" si nećeš pomoći..).. uglavnom, shvatio si.

    Ali eto, čisto nekog omjera i trenda radi. :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions