• MarK
    335
    Netko(Bara) je vjv uvjerio sve u klubu da mali 100 posto ide za 50 milja eura pa se tih 20 posto činilo zanemarivo. Ista priča slijedi sa Belinhom
  • Jaro
    6.2k
    @mali M ugovor je ugovor i nije Rukavina ili agent kriv sto je takav

    @MarK ja Belinha vidim kao novo pojacanje Kustosije i da ce se tu dinamo preskociti jednostavno...
  • rioda
    3.5k
    Sad kad ovo čitam, Rukavini bi pripalo 700.000 eura od transfera. Zvuči bolesno, klinac koji nema jednu ozbiljnu seniorsku utakmicu će dobiti pet milijuna kuna za svoj transfer + plaća u budućem klubu. Nevjerojatno...
  • The Undertaker
    4.6k
    20% od 50 je 10 milijuna (nečega). U kojem svemiru je to zanemarivo?
  • mali M
    4.1k
    ugovor je ugovor i nije Rukavina ili agent kriv sto je takavJaro

    slažem se s tobom, ali zato i propitujem tko mu je dao takav ugovor mora dobit otkaz. A ovo da agent nije kriv što je ugovor takav je pogrešno na toliko puno načina... :lol:
  • MarK
    335
    zanemarivo je u svemiru u kojem misliš da je to sigurna lova jer te svjetski poznat agent uvjerava da igrača vrbuju velikani, da ga treba na vrijeme vezati dobrim ugovorom itd. Spomenuo sam Belinha pošto Bara već prodaje tu priču, a klinac ima tek 13 godina. Na kraju će Dinamo sličan ugovor ponuditi i njemu.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Uglavnom smo popunjeni. Može nam se dogoditi da ode Moharrami, on je na Azijskom kupu, no ako ne bude službene ponude, ostaje ovdje. Stopere imamo, samo da se nešto ne zakomplicira s povratkom Šutala. Dakle, možda ako na uskoči još jedno krilo, da nam donese kvalitetu, najviše u smislu učnika, onda ćemo reagirati."

    Kakva je situacija s ponudama za Dinamove igrače?
    "To je posao Uprave koja me upoznaje s ponudama koje pristižu za naše igrače. Postoji više upita i pristigle su neke ponude, ali će Uprava procijeniti što je za klub financijski prihvatljivo i prihvatiti ili odbiti neku ponudu."

    To je trebao biti Brekalo. Je li Vam žao što nije došao?

    "Nema mi što biti žao, imali smo želju, ali do toga nije došlo. Idemo dalje…"

    Spominjao se još jedan, veznjak Wakizaka?

    "Da, vezni je igrač, gledali smo ga, ima 28 godina i ako ga dovodiš, moraš ga dovesti za prvih 11. Nekako ima puno godina da bismo ga dovodili da bude na klupi. A sad imamo puno veznih, gužva je u tom dijelu terena. Naravno, ako netko ode... Ima ih puno dobrih u Japanu, pratimo sve da možemo reagirati ako se što dogodi."
  • The Undertaker
    4.6k
    Menu logika kaže da ćeš igraču za kojeg misliš da će biti prodan za dobru lovu ponuditi veću plaću i manji ili nikakav postotak. Igraču kojem ne vjeruješ ponuditi ćeš suprotno.
  • Nogo
    1.8k

    Dodao bi i ovo tu :

    Koliko ste pogledali potencijalnih pojačanja?

    "Ja sam pogledao 20-ak, moji suradnici Hrvoje i Anđelo preko 80 igrača. Sigurno toliko u zadnja tri mjeseca! Ne podcjenjujemo nikoga, tko god pošalje neko ime, mi pogledamo. Ako nam se na prvu svidi, onda idemo u dublje analize."

    RADIMO ODLIČAN POSAO I BEZ SPORTSKOG DIREKTORA

    Je li problem što ste ujedno i sportski direktor, bi li vam dobrodošao netko na toj poziciji?

    "To je odluka Uprave i mislim da trenutno radimo odličan posao i bez imenovanja određene osobe na tu poziciju. Nema smisla nekoga imenovati samo da se zadovolji forma."


    Cijeli intervju :
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/intervju-sergej-jakirovic-jos-mi-nije-palo-napamet-da-necemo-biti-prvaci-na-proljece-cete-gledati-puno-bolji-dinamo/124285
  • Livi
    49
    "Super sub" iz noćne more :D
  • Jurki
    9.7k
    RADIMO ODLIČAN POSAO I BEZ SPORTSKOG DIREKTORA

    Je li problem što ste ujedno i sportski direktor, bi li vam dobrodošao netko na toj poziciji?
    Nogo

    Mislim da se ceka imenovanje nove uprave, pa da ce se onda ici u rjesavanje problema zvani sportski direktor. (Bar se nadam da je tak).
  • Keyser Soze
    8.7k
    Bulat potpisao novi ugovor.
  • plavac173
    2.6k
    Dobar potez
  • emilperska
    4.4k

    Ovo bi moglo biti nastavno na komentar @sanjinlego da za Ljubu postoje ponude. Po meni je u sredini terena, jedan visak. Ako ostaje Bulat, Ljubo vjv ide.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions