• keppi
    131
    Što se tiče Bulata treba spomenuti njegove organizatorske sposobnosti te vrlo dobar udarac. Dobar je u kombinatorici te se vrlo dobro uklopio u ekipu.
    Ali,.....najveći je problem defanziva i to osobito kada igra u paru s Baturinom ispred šestice. Tada znatno teže ostvarujemo reposjed, bez čega nema kontinuiranog pritiska. Obrana puno više tada trpi, osobito kada su nam bekoei igrali Moha i Ljubo koji i sami previše jure naprijed i često se ne vrate na vrijeme. S Ristovskim i Perkovićem je to u tom slučaju bilo ipak nešto bolje.
    Rezime: svaka čast, ali obrana i povratni trk moraju biti puno bolji.
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    Brekalo u prvih 11 u talijanskom superkupu protiv Napolija ispred Gonzaleza i Sottila
  • jp23
    2.3k
    A nije fer, jer se spominjao i David Brekalo! Pumpaju se brojevi!!
  • Neki tip
    19.6k
    A nije fer, jer se spominjao i David Brekalo! Pumpaju se brojevi!!jp23

    Tak ti je to, život nije fer, a statistika još manje. :)

    David je odnio barem polovicu svih spominjanja, a ja ga besramno podvalih Josipu.

    Hauevr, budući da sam položio pionirsku zakletvu, čast mi ne dopušta obmanu i zabludu pa se odmah ogradih:

    Napomena: broj spominjanja Brekala se odnosi na ukupno spominjanje tog prezimena pa uključuje i Davida, Filipa, ne samo Josipa. Pretpostavljam, međutim, da je potonji ipak bio možda mrvu češće ovdje spominjan od ove dvojice. :)Neki tip
  • crohnl
    29
    @Pavinho

    Kad sam pisao komentar nije bio, sad je

    Od sutra ima pravo nastupa
  • Laugreano
    1.7k
    Preko milion pratitelja ima lik
  • Rex Ramae
    2.7k
    Nicolo Schira javlja da će Ryan Kent napustiti Fenerbahče. "Interes su pokazali Dinamo, Sheffield United i Hull City", objavio je talijanski insajder.

    U sportskom smislu znači bira između borbe za prvaka, borbe za ostanak i borbe za playoff za ulazak u premiership ako je istina ovo sto Talijan piše.
  • Georg Koch
    4k
    a majke mi ako je netko upratio mladog Kanadjanina od 17 godina koji igra njihovu ligu, ja mu skidam kapu i ima od mene veliki naklon :smile:
  • Orc123
    6k
    To je ocito Kanadjanin nasih korijena. Pozdravljam takav potpis....decko ce se prikljuciti juniorima i ako se pokaze super, low risk. Kad igra za Kanadsku repku ocito je talent, a i centralnih napadaca nam kronicno nedostaje pa se možda mali pokaze punim pogotkom za par sezona
  • Bruh
    901
    brate ako nam je najveće pojačanje došlo iz japanske lige bolje ne suditi odmah...
  • Georg Koch
    4k
    pa sta sudim ja? Samo kazem kapa dolje ako je netko pratio 17godisnjaka iz Kanadske ligd. Ne osporavajuci decka. Citaj malo ;)
  • Facke
    2.7k
    Posto nam se insajderi nis ne javljaju pretpostavljam da nebude vise nikakvih transfera.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Posto nam se insajderi nis ne javljaju pretpostavljam da nebude vise nikakvih transfera.Facke

    Nitko nije ni za Kenta nista napisa kao ni za Kanadjanina, lako moguce da se dovede jos netko a da ne znamo, ali ne bi me cudilo da je to to osim ako netko ne ode
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions