• austrijanac
    3k
    Vi koji pokusavate opravdat transfer Brodica, razmislite da li ce taj covjek cinit toliku prevagu iducu polusezonu da ga se moralo platit sad 7/9/2023.

    Sramota.
  • NitkoBitan
    13.6k
    1.1.možemo s njim potpisat ugovor da dođe džabe, a tako i tako neće biti kao i kod nas.

    1 milju vrijedi po TM.

    Ako ćemo logikom kojom smo mi prodavali, cijena max 500 000 eura.
    Klenx

    Ajmo pricekat i vidjet koliko smo ga stvarno platili. Po meni nekih 500-600 tisuca max s obzirom da je u zadnjoj godini ugovora. Sve ostalo kriminalno lose. Ma i ovak je lose posto smo ga mogli za dz dovest. Al ajde, Varazdin nam poklanja bodove i tako, fini su domacini... :rofl: :roll:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ovo je totalni amaterizam

    Ne znam sto darjo ceka ? Podnesi ostavku i iznesi ves ako smijes

    Ovakvo pljackanje i unistavanje dinama je javna sramota
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    da smo ga platili 100k previse je
    Nek se teraju u pm
    Tih 500k ( ako je ) se moglo ugraditi u petkin ugovor

    Gadi mi se sve trenutno. Fuj
  • Klenx
    4.6k
    Ajmo pricekat i vidjet koliko smo ga stvarno platili. Po meni nekih 500-600 tisuca max s obzirom da je u zadnjoj godini ugovora. Sve ostalo kriminalno lose. Ma i ovak je lose posto smo ga mogli za dz dovest. Al ajde, Varazdin nam poklanja bodove i tako, fini su domacini... :rofl: :roll:NitkoBitan


    I da je 100 000 eura plaćen, bespotrebno.
  • San Lorenzo
    12.8k

    Mislim da se i Dario uhljebio, za njega se od ožujka nije ni čulo, kao nešto predlaže, ovi mu kao odbijaju i tako u krug.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Brajo moj, treba imati obraza prvo

    Ja ne bi mogao minute tako
  • Georg Koch
    4k
    mali krug velikih ljudi hahahaha.dno dna
  • Jurki
    9.7k
    Jel objavljeno da smo potpisali Brodica? Da je posao gotov?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mi smo doveli kacavendu i stojkana jer ovi vjv misle da im treba jedna zdrava sezona pa ce imati koji gol i asist da bi ih mogli onda prodati za 10m ( zajedno )
  • sanjinlego
    2.5k
    Ako je od zime slobodan, napraviš predugovor i gotovo. A ne sada potpisivat, platiti i ostaviti u Varaždinu ..
  • CastAway1986
    1k
    Čemu ovolika negativa oko Brodica , ušao sjajno u sezonu sa 6 golova ne vidim da je u Dinamu koji je triput jača momčad netko toliko dao ! Jel Orsic isto proigrao u kasnijem periodu svoje karijere možda će i Brodić kod nas
  • Mihaljević
    8.7k
    Mi smo ove sezeone od transfera i bonusa Gvardiola , Majera , Šutala , Ivanušeca , Broza , Livija zaradili sigurno preko 50M... I mi dovodimo Brodića? Pa koga ćemo onda dovodit nagodinu ako prodamo npr samo Baturinu... Krstanovića?
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ako je od zime slobodan, napraviš predugovor i gotovo. A ne sada potpisivat, platiti i ostaviti u Varaždinu ..sanjinlego

    Tko zna kaj je tocno u pitanju, ajmo pricekat sluzbene informacije.
  • Klenx
    4.6k
    Daj me nemojte jebat da ste tako naivni i slijepi.

    Međugorje modus operandi, preplati, uzmi proviziju i ćao.

    Ako vam nije jasno, pogledajte imena:
    Čabraja
    Deni Jurić
    Duje Čop
    Mauro Perković
    Daniel Štefulj
    Stefan Milić

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions