• Keyser Soze
    8.8k
    Znači, platili smo vjerojatno solidnu cifru za samo solidnog HNL igrača kojeg smo mogli dovest na zimu besplatno i ostavili smo ga na posudbi do zime, ovo je nova razina debilizma.

    Ljudi moji, Kaneko, Bernauer, Brodić, Kulenović itd su igrači s kojima možete zaboravit Ligu prvaka, nas na životu drže još samo Mišić, Risto i Petko, kad ode Petković tad slijedi pravi pad pa čak i po gubljenju titule jer smjena nije napravljena nego smo se nakrcali prosječnim HNL igračima.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Kud ne ne zatvara ranije transfer rok, postojala bi mogucnost da ne dovodimo panjine

    Jbt ionako imamo krcat roster naspram drugih, al ajmo daj jos prosjecnih igraca....

    Boze daj mi snage...
  • diebalo77
    174
    Brodić očito bio zadnji što smo doveli
  • Crni86
    1.7k
    Perkovica nismo uzimali pod tatom i od kog je tocno Duje Cop kupljen? Lik doso ko slobodan igrac u klub… smiri se i pricekajmo sluzbeno kolka je cifra i prestani se ponavljat da je ovo modus operandi medugorja, shvatili smo kaj oces rec.
  • Crni86
    1.7k
    Pisu 24h da je odsteta za Brodica nekih 500k eura sto je sasvim okej. Ko zna jel postojala mozda jos neka ponuda na koju je Varazdin pristao i jedini nacin za ugrabit Brodica je bio ovo…
  • Mihaljević
    8.8k
    Ako već moramo kupovat iz ovog jebenog HNL-a... Pa onda nam ne treba četvrti napadač uz Petka, Drmića , Kulenovića... Pa trebamo onda gledat za pozicije koje nam škripe , desno krilo (Bukvić npr.) , zamjena Mišiću (Selahi npr.) , zamjena/novi prvi golman (Zelenika , Labrović)... Pa šta će nam Brodić uz 3 napadača za HNL...
  • sanjinlego
    2.5k


    Istina, bila je ponuda. Azija.

    Jedino sto mi se kod Brodića sviđa jest to što vidi samo gol. Šutira iz svih pozicija.
  • NitkoBitan
    13.7k
    Pa onda nam ne treba četvrti napadač uz Petka, Drmića , Kulenovića...PlavaSlavonija86d

    Na Drmica i Kulenovica se ne racuna dugorocno.
  • austrijanac
    3.1k
    Na Drmica i Kulenovica se ne racuna dugorocno.NitkoBitan

    Ali zato je Fran Brodic odlicno ulaganje u buducnost.
  • Crni86
    1.7k
    istice ugovor kulenu i drmicu iduce ljeto kao i petku. Tako da iduce ljeto mozes bit na 0 napadaca
  • NitkoBitan
    13.7k
    Ali zato je Fran Brodic odlicno ulaganje u buducnost.austrijanac

    Budemo vidjeli. Kao druga ili treca opcija je sasvim u redu. Ne znam kaj neki ocekuju nekog kapitalca kao rotacijskog igraca? U prvih 6 kola ima 6 golova.
  • Captain America
    15.5k
    Polako postajem ravnodušan kad vidim vlatku i zločince kako orgijaju po sudbini Dinama. "Gledaju" Pierrota, a dogovaraju Mr. 0 golova i lika koji je jedva čeko pobjeći iz Dinama.
  • Crni86
    1.7k
    ja mislim da je za hnl sasvim okej rotacijska opcija koja nece biti skupa. Vjerujem da nece imat ni priblizno placu ko Kule plus domaci je decko sto mu isto tako ide u prilog.

    Nadajmo se najboljem!
  • austrijanac
    3.1k
    stice ugovor kulenu i drmicu iduce ljeto kao i petkuCrni86

    Istice i njemu.

    Ne postoji normalno objasnjenje za ovaj transfer. a vi ga opravdavajte sa odlicnom statistikom koliko god hocete.
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Imamo Kuleta i Drmića koji su tu do ljeta i realno to je to. Imat ćemo gužvu samo na proljeće, a kasnije bi ostali na Brodiću i Petku ako produži ugovor + ako bude sreće kupi se još stranac kao Pierrot i to ti je to imaš 3 špice, manje ne možeš imat… Brodić i više nego pristojan igrač za rotaciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions