• Maksim Maksimirski
    4.8k
    Brodić će na kraju karijere biti klasična HNL ikona ala Mijo Caktaš. Dovoljno dobar da u manjim klubovima redovito zabije 10-15 golova u sezoni a nedovoljno dobar za Dinamo. Provest će cijelu karijeru u HNL-u. Nakon što za godinu dana svi uvidimo da nije igrač za Dinamo ode nam Brodić u Loksu, Osijek ili back to Varaždin.
  • San Lorenzo
    12.8k
    Štedi se, štedi, isplaćeno 2 milijuna za odštete trenerima, 4 milijuna za Bernauera, Kaneka i Perkovića, sad milijun ili koliko već za tipa koji je igrao drugoligaški nogomet do prije par sezona, na drugoj strani besplatno puštamo svoje igrače, a za prava pojačanja nemamo novca.
    Najnesposobnija uprava 1. HNL strikes again!
  • Klenx
    4.6k
    Prognoziram da je Brodić plaćen 1,7 milja eura od kojih bar 700 000, ako ne i više ide “posrednicima”
  • OsamŠest
    2.7k


    Buš vidio, kaj da ti kažem..
  • Mlađi referent
    11.4k


    U ožujku će svi jumpat na bandwagon, samo polako i meni je trebalo
  • marcio amoroso
    34k
    Klasa za VaraždinKeyser Soze

    A i to je dokazao u samo jednoj sezoni. Čovjeku je sa 26 godina najuspješnija sezona ova zadnja kad je u mrtvom HNL-u zabio 12 golova :monkey: :monkey: :monkey:

    Edit: da ima 19, 20 ili 21 godinu pa da čovjek kaže ok, ima potencijal, ali lik ima 26 godina.
  • Nino Bule
    12.2k
    Ma kakav brodic daj se uozbiljite, max treci napadac dinama, kriminalan transfer
  • Captain America
    15.3k
    Igrački će bit beskorisniji od Jurića, al svrha dovođenja je vjerojatno ista.
  • Klenx
    4.6k
    Jel vam malo neugodno, sanjate brazilce, crne zviri itd
    A ono Kulen i Fran Brodić sa provizijama za “treće strane”.

    Do 1.6 iduće godine neće lipe biti na računu od svih ovih zarađenih “milijuna”
  • NitkoBitan
    13.6k
    Brodic na instagramu prati Dinamovog osvrtnika :chin:
  • flexXy
    2k
    Al platit igraca kojem mozes dat ugovor za 3 mjeseca, ovo je modus operandi znamo vec koga. Nemam vise nikakvih opravdanja za ovo sta nam rade od kluba, trebamo totalni reset
  • San Lorenzo
    12.8k
    Ćaća se vraća...tako bih ja opisao ovaj transfer, pod Ćaćom, mislim na Tattu u izgnanstvu da ne bude ikakve nedoumice...ovakvi transferi su njegov rukopis.
  • sanjinlego
    2.5k
    Jakirović je želio Brodića i na Rujevici. Isti se čovjek, agent kako god brine o karijerama Jakira i Brodica, Marjan Sisic.

    Vjerojatno ima i tu nešto, neka pozadina. Za mene je Brodic daleko od pojačanja, ali eto, vrijeme je tu. Pokazat će se.
  • Klenx
    4.6k
    1.1.možemo s njim potpisat ugovor da dođe džabe, a tako i tako neće biti kao i kod nas.

    1 milju vrijedi po TM.

    Ako ćemo logikom kojom smo mi prodavali, cijena max 500 000 eura.


    Ako ćemo logikom pljačkaške uprave i modusa operandija iz Međugorja, plaćen je bar milju i po eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions