• Crni86
    1.7k
    Sta nam je donijelo to sta je Drmicu isteko ugovor pa smo ga doveli? Trazio je puno vecu placu. Dugorocno gledano, bolje je i dat nekakvu odstetu na igraca pa da godisnja placa bude normalna da mozes lakse ispregovarat i produzenje ugovora. Jel bi Drmicu opet dao sad 1,2 milijuna eura jer kaj odlucio je ostat sa nama pa da ga opet nagradimo?

    A drugo mozda je stvarno postojala ponuda za Brodica koju je varazdin prihvatio i nije bilo drugog nacina.
  • NitkoBitan
    13.7k
    Gle, da nije bilo jos ponuda za Brodica bilo bi izuzetno glupo i sumnjivo da ga placamo i ostavljamo na posudbi.

    Forumas Sanjin koji je pogodio sa nekoliko informacija kaze da je postojala ponuda iz Azije. Kaj mislite da bi ga Varazdin pustio za dz u Dinamo pored ponude iz Azije?

    Jesmo li trebali ostat bez sasvim solidnog rotacijskog igraca zbog nekog inacenja? Ne valja kad skrtarimo, ne valja kad ne skrtarimo.

    Brodic je prosle sezone imao isto golova kao Mierez (12) a dovodimo ga za 9-10x manju cifru neg kaj bi dali za Miereza + decko je nas Dinamovac.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Po stoti put, nadam se da je to znak dolaska formacije sa 2 napadaca.
    Igru trebamo graditi po najboljem igracu, a to je Petkovic.
    Taj Petkovic kada igra solo spicu ne moze pokazati ni 30% onoga sto zna i moze.
    Sumnjam da bi Jakir htio Kulenovica i Brodica da bi uz Drmica i Emrelija bili zamjena Petkovicu.
    Ako igras sa 2 napadaca, imati njih 5 u rosteru je sasvim ok.
  • austrijanac
    3.1k
    Jel bi Drmicu opet dao sad 1,2 milijuna eura jer kaj odlucio je ostat sa nama pa da ga opet nagradimo?Crni86

    Drmica nikad nebi ni doveo, kamoli dao 1.2 milje.

    A te floskule da ce bit manja placa jer je placena odsteta ostavi za novinare i slicne,
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Kak vam se da drobit o brodiću, oćete nešto promjenit? Nećete. On je tu i ajmo se okrenuti dalje, poželimo mu sreću i ajmo Dinamo!
  • Crni86
    1.7k
    pa u svijetu nogometa je normalno da se traze vece cifre jer dolazis za 0 eura i ocekuje se da se taj iznos ulozi u tvoju placu. Samim time teze se i rijesit nekog igraca jer nitko ne zeli preuzet toliku placu onda jer je precijenjena. (Dokaz su kule kojeg alsolutno niko ne zeli zbog place i Drmic)

    Za koje novinare pa nisam ja Simic covjece bozji hahaha lijepo sam ti argumentirao sto mogu biti razlozi pa si se naljutio…
  • Orc123
    6.2k
    Meni ovo sve skupa nije vise ni smijesno vec onak zalosno vise.....
  • Droljo
    6.5k
    Pisu 24h da je odsteta za Brodica nekih 500k eura sto je sasvim okej.Crni86

    Šta je ok jebote sve šta postoji!!?
    Godišnju plaću kapitalca daš za igrača kojeg možeš imat đaba kad se vrati sa posudbe gdje si ga ti poslao?
    Ljudi nemojte me jebat
  • Blueshadow86
    1.3k
    Ubijamo s dolaznim transferima! Sve kapitalac do kapitalca, igrači koji će raditi razliku kao što su to radili Livaković, J. Šutalo i Ivanušec, nema šta!
    Uprava, s koje ste vi galaksije sišli??
  • sanjinlego
    2.5k


    Istina, ponuda iz Azije je tu. I dosta financijski jača od naše, ali sve se na kraju pita agent - igrač. Kažu da se poštenski opekao dok je lutao po Europi i da više nije spreman na rizik, a odlazak u Aziju to jeste.
  • austrijanac
    3.1k

    Nismo u srednjoj u pubertetu pa da se naljutimo.

    Nisi mi dao nikakve argumente cime bi opravdao ovaj transfer, jer ne postoje.

    I ponavljam, to nije istina da je veca placa jer se ne placa transfer.
    Ta fraza se koristi kad se opravdavaju troskovi, ali nije istina.


    Jedan bjegunac je volio koristit tu frazu "vece su menaderske naknade jer igrac dolazi besplatno"
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Brodic je prosle sezone imao isto golova kao Mierez (12) a dovodimo ga za 9-10x manju cifru neg kaj bi dali za Miereza + decko je nas Dinamovac.NitkoBitan

    Mierez osim golova učini puno toga, fizički je zvijer za Brodića. To koliki je dinamovac ne znam ali se sjećam da je vrlo rano kao 17-godišnjak otišao iz Dinama jer je smatrao da treba biti u prvom sastavu.
  • Crni86
    1.7k
    ne znam kojeg kapitalca je to godisnja placa… tolku placu imo petko kad je tek doso u dinamo. Kako bi ga imao za dzabe tad kada bi tek trebao potpisat ugovor sa njim da ti dode na ljeto uz uvjet da ne dode neki drugi klub i ne kupi ga.

    Ako nam je Fran Brodic najveci problem ovaj transfer rok onda svi skupa mozemo ic vrit. Decko je solidna opcija za rotaciju nije kapitalac i to svi vide. Sta nije Fener cekao zimu pa da uzmu Livija za dzabe? Glupi turci nudili skoro 3 milje za Petka kojeg mogu imat dzabe.
  • Droljo
    6.5k
    tolku placu imo petko kad je tek doso u dinamoCrni86

    Eto. Sam si si odgovorio
  • Crni86
    1.7k
    ne postoje argumenti da si za trenutno prvog strijelca hnla dao 500 tisuca eura ssto je duplo manje od iznosa koji ga procjenjuje tm uz to da sljedece ljeto ostajes bez dva napadaca a mozda i tri. Da ce placa decku sigurno biti niza jer nije free transfer te da je postojala ponuda iz Azije kako je kolega prethodno naveo.

    Ja sam iznio dovoljno argumenata, dok ti samo tvrdis da se ovaj transfer ne moze nikako opravdati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions