• Nino Bule
    12.1k
    Ja se nadam da je doveden jer drmicu i kulenu istice ugovor na ljeto se pripremaju ako ih se rijese na zimu, ali vjerovatno je neki puno gluplji i stetniji po klub razlog
  • sanjinlego
    2.5k
    Ne ide Petković, opustite se.
  • NitkoBitan
    13.5k
    A ne vidim razlog za dovođenje BrodićaMaksim Maksimirski

    Kao drugi ili treci napadac bi po meni bio oke opcija, i brojke u HNLu u zadnje vrijeme su mu dobre. Drmic odlazi sigurno, Kulenovica valjda ne planiraju dugorocno zadrzat i tko ostaje za spicu? Petko (ako potpise) i tko jos? Emreli je nesto izmedu krila i spice.
  • Crni86
    1.5k
    upravo to je i meni palo na pamet. Sasvim oke opcija za rotaciiju i jos k tome nas domaci decko. I vrlo vazno zna se sa kime se Brodic posvadio u klubu oko svoga odlaska tako da vjerujem da je i tu neki znak.
  • Mihaljević
    8.7k
    Još trebamo podebljat ugovor Drmiću i imamo ekipu za ligu prvaka.
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Bojim se da će nam već od siječnja prve dvije opcije u špici biti Brodić i Kulenović.

    Ne želim podcjenjivat nikoga ali realno prije godinu-dvije bi se svi smijali da nam je netko rekao kako će Brodić i Kulenović biti prve dvije opcije za špicu a da će krila biti Menalo i Marin. Danas to postaju sve realnije opcije za prvih 11.
  • Jurki
    9.7k
    Marinu istjece ugovor u sijecnju 2024.
    Tak da mislim da je to to kaj je on odigral za Dinamo.
  • sanjinlego
    2.5k


    Prva opcija u napadu, minimalno do kraja ove sezone bit’ će Bruno Petković. Sve ostalo je talasanje u prazno.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Kaneko, Brodić, Kulenović
    Samo nebo je granica.

    Imam dva pitanja oko Brodića:

    1. Jel bila gužva kad smo ga kupovali i koje smo klubove morali nadvisiti sa ponudom?
    2. Koliko smo uštedili?
  • Mihaljević
    8.7k
    Iago je bio samo patka da ublaže dolazak Brodića... Jasno kao dan.
  • sanjinlego
    2.5k


    Pa nije klub na službenim stranicama objavio “Mi želimo lijevog beka Augsburga, a imamo opciju i Brodića.” ..

    Na nama je da vjerujemo ili ne, novinarima, portalima, spinovanju, a na klubu je da objavi kada je službeno igrač potpisao.
  • Georg Koch
    4k
    Fran Brodic u Dinamu je preslika prosle i ove sezone, rezultatski, igracki, europski, kako god.
    Godinu i 2 dana razlike od
    Dinamo 1:0 Chelsea
    Do
    Dinamo kupio Brodica
    Hahahaha strasno
  • OsamŠest
    2.7k
    Brodić je klasa od igrača, kaj god vi pisali :smile:
  • The Undertaker
    4.5k
    Stvarno smo kupili Brodića ili je to opet neka zajebancija?
  • Keyser Soze
    8.7k
    Klasa za Varaždin, ne za Dinamo. Ja ne znam kako ljudi ne shvaćaju da ćemo mi s Kanekima, Brodićima, Kulenovićima i ostalima bit opet užasni u Europi. Ovi su nesposobni dovest iole ozbiljnog igrača u Dinamo, a imaju i novaca i motiva za privuč igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions