• Captain America
    15.1k
    Najskuplji igrači su oni koje dovedeš, a ne opravdaju očekivanja. Iz države pune crnih zviri dovedeš stopera za kojeg su dečki s Ofenzive odmah detektirali da mu je fizički dio igre minus. U nogometu koji se svakim danom sve više oslanja na fizikalije, dali su 1.5 milijuna za žgoljavca kojem je jedini forte duga lopta. Dalo se nekih pola milijuna za igrača koji se ne može sporazumit s nijednim suigračem i to nakon što su prošle pripreme. Kakvu kemiju on može razviti s ostatkom svlačionice kad se ne može sporazumiti ni oko najosnovnijih stvari? Sad će se dati 3 milijuna za Stojkea koji nije prošao pripreme, a jako je daleko od kompletnog igrača. Majer i Ivanušec su imali još bolje brojke pa im je trebalo vremena. Kačavenda i Mika su low risk-high reward prinove i taj potez pozdravljam.

    Dalo se 5 milijuna za prinove, a za prvih 11 je samo Mika. U ljeto 2018. smo potrošili 6 milijuna za Majera, Oršića, Petka, Kadziora, KTCa, Dilavera, Mohu i Leovca. Nebo i zemlja u odnosu na ovo danas.
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Krasso je izdominirao Ligue 2 sa 17 golova i 12 asistencija. Olayinka je bio među najboljim igračima Slavije Prag u sezonama kad je Slavia igrala 1/4 EL i 1/4 Conference Legue. Može se dogoditi da promaše sa njima ali to su igrači sa ozbiljnim referencama.

    Da, neki su od tih dinamovih pojačanja opravdali očekivanja a neki nisu ali poanta je u tome da se od njih moglo nešto očekivati jer su imali jak CV. Ne treba nakrcati ekipu takvim iskusnim i dobro plaćenim igračima ali ako recimo odu Šutalo, Ivanušec i Petković te se na njima okrene cca 40 milijuna eura ja onda upravo očekujem da će se dovesti igrači kalibra Zubera, Sidibea i Pinede a ne golobradi juniori iz Lokomotive i igrači iz japanske lige. Kao zamjene za hrvatske reprezentativce hoću igrače sa CV-om ili kako kažu u Splitu ''hoću nekoga koga ne moram guglati.''
  • Vučko53
    193

    Izgleda da je to to. Hvala ti, Josipe! Bila je zaista cast gledati uzivo ovakvu stopercinu!
  • Orc123
    5.9k
    Ako je fakat ono Simic izjavio sto prenosi sada SN da kao doveli smo 3 igraca a nikoga nismo prodali? Jel on cist u glavi? Koliko nam je samo igraca otislo i oznaceni su kao visak a mogli su pomoci!? Jel se on i svi oni zajebavaju s nama i rade budale od nas i Dinama? Nek mi sad pocnu bacat floskule kako imamo kvalitete u unutarnjim rezervama, kako je Biscan najvece pojacanje, kako nemamo para i slicno... Ako je njihov stav takav prema Dinamu onda de i ne cudim svemu ovome sta se desava oko i u Dinamu!
    I veli u intevjuu da do 1.9. Traje prijelazni rok pa ce vidjeti!?
    Nek mu netko javi da kod nas prijelazni rok traje do 8.9.!
    Ili su to SN pogresno prenjele...
  • hardek
    1.8k

    Imam filing da Romano ne griješi ovaj put
  • marcio amoroso
    33.8k

    Ne trebaš se stresati niti refreshati portale. Pojačanja nakon ispadanja neće doći sigurno.
    Naglasak će biti na unutarnjim rezervama.
  • nwankwo646
    342
    10 dana do kraja roka, trojica očito odlaze, nemamo LP, šanse da ovi sad dovedu pojačanje (pa i polupojačanje) su nikakve, zanimljiva vrimena nas čekaju.
  • marcio amoroso
    33.8k
    10 dana do kraja roka,nwankwo646

    20.
  • Patak
    2.5k
    Ako u tih 20 dana dovedu 2x loxiće bit će dobro. Drugo ništa više ne očekujem.
  • Orc123
    5.9k
    Ja ocekujem def. Veznog i napadaca!
  • OsamŠest
    2.7k

    Bit će, bit će :smile:
  • Juznjak
    3.3k

    Veseli vidjeti da postoje ljudi koji ovako optimistično gledaju. Svaka čast, zavidim ti!
  • Jaro
    6k
    pa ocito je da treba 2 stopera, jer jedini kojem trener vjeruje odlazi...
  • Orc123
    5.9k
    Ma nemam ja nista protiv loxina dvojca, dapace mislim da je Stojke odlican potencijal ali....pa dajte rijesite deficitarne pozicije! Ako znas da nemas zamjenu za Petka u europi, da nemas zamjenu za Miska u sredini pa dajte se primite toga posla vec jednom, krajnje je vrijeme! Stoper? Tu bi nam trebao neki prekaljeni igrac kao sto je bio KTC! Neki free agent sa malo jacom placom...na 2 godine! Dok ne stasaju nasi mladci....ili dok se ne vidi sto mozemo ocekivati od Boska i Maxima!
  • Droljo
    6.2k
    Ako znas da nemas zamjenu za Petka u europiOrc123

    A šta će ti zamjena kad dinamo očigledno nema pravo izmjena do 85. minute i onda ima samo jednu...
    To se da pokriti iz unutarnjih rezervi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions