• Rizvo
    30
    Pa šimić je prevagnuo da se dovede bišćan...iako sam i ja bio za bišćana...ali sve u svemu mazanje očiju jer su kao dinamovci....
  • sport
    5.5k
    Šimić je predložio Bišćana,a ostatak uprave ga je prihvatio.Da je Perasice bila protiv Bišćan ne bi bio trener.
  • Zagi
    13.6k
    Imate posebnu temu za želje i pozdrave.
    Ovo nisu ni novosti ni nagađanja ni tračevi.
  • Captain America
    20.4k
    Prije 2 tjedna su se bahatili kako traže 25, 30. Noćas su se zadovoljili s 21 bez postotka od iduće prodaje prema Fabriziu. Kakva hrpa nesposobnih glodavaca.

    Ovo će biti jedna od, ako ne i najgora prodaja igrača Dinama jer Šutalo jako brzo ide u najjače klubove Europe za sigurno velike novce.
  • Papastrumf
    20.5k
    Igrac vrijedi onoliko koliko je netko spreman dati za njega.
    Da je netko nudio 30, onda bi ga valjda prodali za toliko.

    Po ovome sto je izlazilo, ponude su se kretale od 15-20 mil €. Onda ti ostaje ili prodati ga za taj iznos, ili ga ne prodavati.

    Nakon ne ulaska u play off, ocito je da fali love i sad prodavati moraju. Druga stvar je njihova nesposobnost da uloze u par kvalitetnih igraca s kojim bi napali LP.
  • Bosskovitz
    19.8k
    Dojma sam da je Šimić napravio glupost koju su mnogi u stanju napraviti kad ne razmisljaju samo glavom nego i srcem. Odgovoran je za sve, a nema autonomiju napraviti nista samostalno. Kako je išla ona poruka, “svi su odgovorni, samo je Mamić zaslužan?”

    E sad su svi zaslužni, samo je Šimić odgovoran. Pola uprave drze Mamićevi drugari (pardon, sad vise nisu i emoji koji koluta ocima) kojima bi najvise odgovarao debakl, odlazak Šimića i privatizacija kluba, a ako uspije onda ce ispasti da su svi skupa napravili dobar posao. Nezahvalna pozicija, pogotovo kad ti se jos zalome najteži zdrijeb za LP u zadnjih 10-ak godina i cijelo ono sranje s Grčkom, a perspektivni trener na kojem si inzistirao prvi put u karijeri potpuno razočara. Jbg.
  • marcio amoroso
    47.5k

    Gle, ako je istina da ga sabotiraju onda je trebao javno istupiti i otići. Nitko mu ne bi zamjerio. Ovako se samo blamira. Dovedeni su igrači u koje trener ne vjeruje, poklonjeni su igrači koji su mogli biti odlični u rotaciji, a onima koji su kompletno otpisani se ne može naći klub.

    Doslovno nula bodova.

    Jedini plus mu dajem za Mihajličenka. Taj dečko je nama pojačanje.
  • OsamŠest
    6.4k

    Izlaskom u javnost on je bivši, samim tim i ideja svih normalnih navijača o normalnom Dinamu.

    Treba izdržat do Skupštine (konačnog definiranja stvari). Mislim da on ide u tom smjeru, s vjerom da će se ipak rezultati poklopit.
  • marcio amoroso
    47.5k
    Izlaskom u javnost on je bivši, samim tim i ideja svih normalnih navijača o normalnom Dinamu.OsamŠest

    Zašto bi sa odlaskom Šimića umrla naša ideja o normalnom klubu? Šta nam on tamo drži štafetu ili špijunira šta oni pričaju? Pojasnio ti je dečko koji je unutra da Boysi Šimića nisu postavili niti da on mora ostati bez obzira šta se dešava.
  • Captain America
    20.4k


    Ako Šimića opstruiraju, može uvijek ovako nešto napraviti. Bit će heroj kojem nitko neće ništa zamjerati. Ovako je samo dio problema.
  • Bosskovitz
    19.8k
    Gle, ako je istina da ga sabotiraju onda je trebao javno istupiti i otići.marcio amoroso

    Ljudi koji odustaju na prvih par prepreka nikad ne naprave nista u zivotu. Ugazio je u baru i sad ce izaci sa štitom ili na štitu. Puno je tu stvari pred nama u narednih godinu dana van terena i toga treba biti svjestan, a on nazalost operira u okruzenju gdje ga SN krive za svaki propali transfer cak i kad se radi o stvarima poput ona dva Alžirca, ali pise hvalospjeve o Vlatki koja rjesava stvari.

    To si je sam kriv, kvalitetni operativac u marketingu i PR-u bi tu puno pomogao i trebao bi poraditi na tome, ali ocito ne stigne jos i to. Nadam se da hoce jer ovo ce trajati, a neprijatelja ima svuda i na njihovom je terenu na kojem se bolje snalaze.
  • über alles
    2.3k
    Neznam kak neke nije sram kaj pisu,a prije vas je vecina sutila ko zalivena i svemu ste doprinjeli apsolutno nista...fuj.
  • Bosskovitz
    19.8k


    To je razlika u pristupu. Mozes ostati i boriti se pa promijeniti nesto ili casno izmaknuti da te svi tapšu po ramenu, zaborave za tjedan dana i nista se promijenilo nije, a na tvoje mjesto je dosao poslušnik. Tocno to se dogodilo kod Strmote. Dok god je poštenima i dobrima ispod časti i sramotno boriti se protiv prljavih, dotle će prljavi biti glavni. Kako u klubu, tako i u drzavi i bilo gdje drugdje.

    Sori, otisao sam u offtopic.
  • Zagi
    13.6k
    Nimalo offtopic.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.