• Rizvo
    22
    Kakava katastrofa od trenera i cijele sportske politike...to je užas...

    Nama će otić svi važni igrači(reprezentativci) em nemaš zamjena, em nemaš trenera...
  • Joey Barton
    255
    Sportska politika za (ne)poželjeti. Riješavamo se Jankovića koji je komotno u obje utakmice protiv AEK mogao odigrati po sat vremena i koji bi tokom sezone skupio 7-8 utakmica u kojima bi startao, i još minimalno 10 njih gdje bi ušao jer Baturina još osicilira. O ovome sam pisao prije mjesec dana.

    Rijesavamo se Menala, a doma protiv AEKa nemamo krila za ubaciti. Menalo je bio zahvalan joker s klupe, agresivan, radi pritisak, odigra korektnu obranu i ništa vise. Marin nema muda. Kaneko se još nije prilagodio.

    Odlaze Šutalo, Livi i Ivanušec, a imamo samo trenutno zamjenu za Livog. Stojković bi trebao doći na mjesto Ivanuseca ali je još nezreo i treba mu utakmica. Tko će zamijeniti Šutala? Kakav je zdravstveni bilten Boška i zašto se ne računa na Perkovića??

    Ako Drmic ne igra nikako onda ga se riješite. Ako ga se planira držati na klupi onda zaslužuje priliku u svakoj drugoj/trećoj utakmici barem 15-20minuta da se Petko odmori.

    Momčad nikada nije psihički gore izgledala. Sutra Hajduk ide na +8. Nama slijede onda dva okršaja sa Spartom i u prvenstvu s Rijekom i Osijekom gdje ćemo minimalno jednu kiksati, Hajduk ide +10 pa se onda mislite tko nam vodi sportski sektor.

    Laku noć
  • Armagedon13
    958
    Stalno mi zvoni ono Šimićevo :"naše najveće pojačanje je Bišćan"
  • San Lorenzo
    12.5k
    Stalno mi zvoni ono Šimićevo :"naše najveće pojačanje je Bišćan"Armagedon13

    Pa kad druga pojačanja nemogu ni liječnički proć. :lol:
  • Orc123
    5.9k
    20.8. Mi veznog nismo doveli, mi napadaca nismo doveli, jedino sto smo napravili kak treba je Mika koji je i danas bio dobar u geizao je a i on je dosao mjesec dana pre kasno! I sad na sve ro jos ode vjerojatno Livi i Sutalo, a tko zna sta ce biti sa Ivanusecom i Petkovicem! A jedino sto se spominje su prinove i djeca s potebcijalom a ne sigurno igraci koji donose trenurnu kvalitetu. I opet dogodinse to da radi stednje i ciganjenja za svaki euro popusimo 12m eura europskog novca kojeg smo mogli uloziti u 3 ebena kapitalca koji nas bi digli visoko visoko! Samo zamislite kakva 3 igraca se moglo dovest za 12mil eura!
  • Joey Barton
    255
    imam neki fucking osjećaj kako će se sva četvorica reprezentativaca pokupiti ako Biscan ne dadne otkaz jer je ovo isključivo njegov poraz, a oni su veceras brutalno odigrali osim Ivanuseca koji valjda želi sam otići.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Kakva su se kapitalca mogla dovesti, prosvijetli nas? Kad smo to doveli kapitalca (osim B. Sutala) za neki veci iznos?
  • IstokKa96
    603
    @San Lorenzo mozda ni 'najvece pojacanje' ne bi proslo lijecnicki da je uvjet
  • San Lorenzo
    12.5k

    Vjeruj mi da sam više puta pomislio da bi i trener trebao proći liječnički, da mi ovakav lik ujutro dođe na teren, poslao bih ga kući da se naspava i sabere jer je ovakav opasnost za sebe i ljude oko sebe.
  • Orc123
    5.9k

    Kad? Sad smo trebali, sad! Pred najbitniju sezonu u povijesti, sad kad znas da cw ti otici velika vecina kostura u ekipi, sad kad ces imati ogorman priljev od transfera, sad kad smo opet imali realnu mogucnost ulaska u LP! Nije bitno jel smo ikad dovodili iako smo dovodili i prije ali neda mi se raspravljat s tobom! Poanta je da smo trebali sad!
  • IstokKa96
    603
    @San Lorenzo za pocetak osnovni psiho test, a za dalje ovisno o rezultatima/potrebama...da ne 'trujemo' temu vise netransfernim razgovorima :wink:
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    Mozes samo odgovoriti na ovo: po cemu je ovo najbitnija sezona?
  • Mihaljević
    8.6k
    Pa ako ne znaš odgovorit na to pitanje, trebaš se dobro zapitat... Dat ću ti ja hint ... 40 milijuna izravni plasman u LP... A ovoliko drkamo na 15 milijuna kad izborimo LP...
  • Orc123
    5.9k

    Ozbiljno me pitas to? A daj necu se raspravljati...nema smisla!
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Pretpostavit cu da si ozbiljan i da nisi ispratio
    Od sljedeće sezone u LP je puno, al baš puno veća lova nego do sad. Govorimo o 40tak mil za ulazak u grupe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions