• Navijač Dinama
    8.3k
    Dinamo ima 5 naslova prvaka Kraljevine SHS/Jugoslavije, 1 naslov prvaka tzv. NDH, 4 naslova prvaka FNR/SFR JugoslavijeBosskovitz

    Čuj tzv. Znači HR je sadašnja nasljednik HR iz Jugoslavije a ta HR nije nasljednik NDH??? Čuj tzv, što tzv.om ne nazoveš Jugoslaviju i što se na nju ne treba zgražat, a na NDH treba, ajmo malo realnosti i istog gledanja i pogledišta i na SFRJ i na NDH , a ne vrtit se kao indexovi i telegramovi sateliti.

    Druga stvar, u tom režimu NDH su Hrvati(ne računavši ustaše i domobrane nužno, nego narod kao narod) puno bolje živjeli i više slobodnije nego što su u režimu crvene zvjezde petokrake(ne računam uživatelje partijaše i pripadnike KP i "osloboditelje Zagreba i Hrvatske" to prije svega nisu Hrvati) i vrijeme Titine Jugoslavije.

    Koliki god da je zločin činila NDH(a činila je) Jugoslavija je isto to radila samo još nekoliko puta više i nije ni slično uporedivno, ni mjerljivo te dvije države, sad hoćeš ih nazvat jednom i drugom tzv, ili ćeš samo jednu, ostavljam tebi na razmišljanje, samo pazi da ne ispadne peto kolonaštvo.
  • Nolifer
    8.1k


    Potpis. Mislim da si apsolutno u pravu. Jer sa jedne strane napisat tzv, a na drugo ne, mi ispadne u najmanju ruku smiješno.....


    No da se vratim na temu dresova.

    Golmanski od Filipovića bi mogao poslužit i rezervni umjsto ovog krićavo žute/zelene boje, pa i ta boja može biti golmanski dres... Treba uživo probat, nadam se se da nisu uski dresovi uz tijelo...
  • Izet Hajrović
    2k
    Što je s trećim dresom, on će biti predstavljen tijekom sezone kao i prošlih godina? Nisam naišao ni na kakvu informaciju o tome na službenim stranicama kluba. Isprike ako je već bilo riječi o tome.
  • skener
    887
    Dinamovi dresovi ranije su tijekom dana 'procurili' na društvenim mrežama. I na to su u klubu posebno ljuti. Krivac je već pronađen, njemu prijeti otkaz po hitnom postupku, čak i kaznena prijava...
    Kaze Tironi
  • rioda
    4.8k
    + Castoreu je plava boja cijelog dresa, bijeli rukavi su mi meh.NitkoBitan

    S ovim se u potpunosti slažem, to me kod adidasa jako nerviralo. Recimo ona njihova tamnoplava kratka majica mi je generalno bila baš lijepa, ali ju onda ti bijeli rukavi potpuno unište
  • mali M
    5.1k
    Krivac je već pronađen, njemu prijeti otkaz po hitnom postupku, čak i kaznena prijava...skener

    I ne samo to, nego će i u gaćama ići do suda dok će pravosudni policajac hodat kraj njega, drmat zvono i vikat: shaaame!! :roll:

    Želim reć, meni prijetnja otkazom je dovoljno iz dva razloga. Prvi je da dresovi nisu neka ekskluziva i neka iznenađujuća ljepota, više ostavština prošle garniture. Zastarjeli i anemični... Mogu si zamislit Barišića kak se divi ovom kričavo žutom kako je moderan.. Drugo, probat zaposlenicima pojasnit da više neće biti kaotičnog i devijantnog ponašanja u klupskoj upravi pa da se i od radnog kolektiva očekuje jednako korektno i sukladno pravilniku ponašanje. Dovoljno je da radna zajednica vidi da se nije zguralo pod tepih nego da je djelatnik osjetio ozbiljnu posljedicu i da se poslodavac mora poštovati...
  • Toni90d
    400


    Otkaz je najmanja kazna. Šta je sljedeće što će "iscuriti" iz kluba? Poslovne tajne, cijene transfera, koje se klubovi dogovore, rušenje ugleda kluba, gdje nitko više me želi surađivati sa nama jer ne znamo držati jezik za zubima.
    Hoće sljedeća krtica, prije LP, objaviti taktiku i plan igre protiv protivnika? Jer kad istrče na teren, isto više nije ekskluziva, kako će igrati.

    Probaj iz svoje firme gdje radiš, neku poslovnu ideju, tajnu, poslati prema van, prije vremena.

    Dosta je bilo, da se puno stvari tolerira.
    Otkaz pa nek se druge krtice zamisle šta će sljedeće poslati van, nebitno je li to dres, povišeni tonovi u svlačionici ili u uredima, taktika, itd.
  • mali M
    5.1k
    joj Toni, ajde nemojmo raditi teorije zavjere iz gluposti. Mi nemamo "krtice", nego nekog bedaka iz skladišta.. nije Wikileaks afera.. daj dosta više sa dramljenjem, dosta je što neki tu stave u isti koš masone i opus dei, vjerojatno su im i isusovci "ona tajna vatikanska vojska"... Dosta smo slušali o kopitama zla i unutarnjem neprijatelju. Nismo SOA da će netko "umrijeti" ako iscuri neka informacija
  • plavi72
    831
    Drugi dres dati vratarima,a svijetlo-plavi neka bude naš drugi(zamjenski) i to ti je tak !
  • Mali Zeus
    12.7k
    I jedan i drugi jako dobri. Kod plavog mi se sviđa što iako nije samo plavi bez uzorka te crte nisu prenaglašene tj. daju na živosti dresa, a da se ne pretjera, a žuti je baš efektan, ona slika je baš bila prevara. Čak bih rekao da će žuti biti, ako ne hit, onda sigurno popularan među navijačima.
  • Mali Zeus
    12.7k
    https://youtu.be/eUDAKnXFTDo?si=DOQ0cr8nEEytdaVm

    Dakle, koji top video. Bolesno. Trnci od prve do zadnje minute.

    Ova verzija himne je bolesnoća. Zamislite da Pipsi jednom izvedu himnu s orkestrom. :fire: :fire: :hearts:
  • Paggini
    19.7k
    Zamislite da Pipsi jednom izvedu himnu s orkestrom. :fire: :fire: :hearts:Mali Zeus

    Čak ne pipsi, radije bih birao zbor, više bi pasalo ovome simfonijskom momentu.

    Stravično bi to bilo, samo ideja ako bude nešto viška novčića u marketinškom budžetu krajem godine hehehe
  • Mali Zeus
    12.7k
    Čak ne pipsi, radije bih birao zbor, više bi pasalo ovome simfonijskom momentu.Paggini

    Ma može i to. To bi bilo brutalno isto.
  • emilperska
    5.4k
    Netko je napisao da je prvenstvo 1941. prekinuto i da ga zato ne priznajemo makar nam je dodijeljeno. Taj detalj ne znam.
    1940. prvenstvo Banovine ne priznajemo jer vec te godine imamo naslov Jugoslavije, ali to prvenstvo je imalo sve elemente tadasnjih liga..

    Ali liga NDH nije "tzv" liga jer je NDH bila clanica FIFAe. Postojao je jasan sustav natjecanja isto kao u svim drzavama u 30im i 40im koje su mogle igrati..

    To onda je tih 35 naslova koje imas i ovih 36 koje nemas bi rekao Pervan. Makar to je malo preingeniozno za Domaćicu da se sjetila tog, tim vise jer tad ovog naslova iz 2024. nije bilo..
  • Oluja
    4.3k
    Plavi dres mi se sviđa, florescentni mi nikako ne sjeda, golmanski su ok iako me ovaj uzorak podsjeća na proslogodišnje hajdukove zelene,a i inače mi se nesviđaju uzorci tog tipa. Sve u svemu izgledaju sasvim u redu, voliko bih da su predstavljeni s hlačicama da vidimo kako izgledaju u kompletu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.