• Mališan
    1.8k
    Koja je cijena hlačica?
  • plavi72
    831
    Webshop ima hlačice u ponudi !
  • Crni86
    3.5k
    Cekaju se trening hlacice :cool:
  • Paggini
    19.7k
    Jedva cekam cijelo ljeto hodati kao da idem na pripreme u Austriju u polo majici i hlacicama :cool:
  • NitkoBitan
    17k
    Znaci istobojna i gornja i donja garnitura. Meni bi vise odgovaralo bijele hlacice na plavi dres te crne na zuti, al ok.
  • NORTE
    11.4k
    Nije mi bilo jasno nadoplaćivanje da bi imao sponzora na dresu.Bosskovitz
    Zašto nema opcija kupiti čisti dres?
    Tako je bilo evo sve do sad.
    Vrlo vjerojatno nikad neću kupit nijedan artikl koji na sebi ima ima logo sponzora.

    Stvarno bih volio da dinamo uvijek ima opciju kupnje dresa bez ijednog sponzora.

    Također, Futsal dinamo dan danas nema sponzora na prsima, koliko znam baš zbog stava grupe po tom pitanju, a možda čak takvo pravilo zbog toga stoji i u statutu kluba.

    Kad već pišem o tome evo i jedinog dosadašnjeg sponzora kojeg mi ni malo ne bi smetalo nositi.
    2015. sponzor dinama bila je Turistička zajednica.
    Najbolji sponzorski logo ikad. :fire: :fire:
    Šteta što je sami dres bio bezveze, ove zlatne trake očaj, kao i preveliki obrub oko grba.
    din_ars_vijest1_1200x799.JPG
  • Pop corn
    8.1k
    Također, Futsal dinamo dan danas nema sponzora na prsima, koliko znam baš zbog stava grupe po tom pitanju, a možda čak takvo pravilo zbog toga stoji i u statutu kluba.NORTE

    Koji točno članak je to?
  • vjeko1701
    8k
    Meni je jedan frend inzistirao na tim sponzorima jer mu dres tako izgleda "originalnije", ima nas svakakvih.NitkoBitan

    Da, meni iskreno nikada nije bilo jasno da plaćaš kako bi na sebi nosio reklamu za nekog. Mislim razumijem ovo da je sličnije varijantama koje igrači nose i da print košta...unatoč tome mi je nekako na prvu bilo kontraintuitivno.
  • Pop corn
    8.1k
    Da, meni iskreno nikada nije bilo jasno da plaćaš kako bi na sebi nosio reklamu za nekog.vjeko1701

    Možda zato sponzor plaća klubu - da bi imao reklamu. I to rekordan iznos u hrvatskom sportu.
  • sanjinlego
    3k
    Domaći dres kupljen (top), a čak ni gostujući nije loš - uživo. O cijeni trenirki ne želim, pretjerano.
  • NitkoBitan
    17k
    Možda zato sponzor plaća klubu - da bi imao reklamu.Pop corn

    Jasno da sponzor placa klubu da bi imao reklamu na dresu, kako ja placao PSK tako placa i Favbet.

    Ali zanimljivo je da se PSK na dresu trebao dodatno placat kod kupovine dok je Favbet "mandatoran", odnosno nemres kupit dres bez tog natpisa.

    Pretpostavljam da je to stvar dogovora izmedu sponzora i kluba ovisno o iznosu ugovora. Sponzor valjda treba platit vise kako bi bio siguran da ce njegova reklama bit na svakom dresu navijaca, dok je u suprotnom slucaju postoji izbor i taj trosak snosi navijac koji placa mjesto sponzoru na dresu (zeleci da dres bude kao pravi original kojeg nose igraci). Dosta (ne)logicno, ali je tako.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Imaš li slike trenirki?
  • Ivdzo11
    4.2k
    Mati je bio objavio kako nam je PSK placao 3M eura, ali je stigla puno bolja ponuda FavBeta...

    Smije li se znati koliki je iznos?

    Germanijak je prije par dana objavio kako od Castorea dobivamo 8M eura...

    Sa ova dva nova sponzora to ispada jako dobra lova
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.