• austrijanac
    4k

    Krivi izbor riječi, znam da dijele te prop materijale na sve strane i da gdje su oni sponzori uvijek ima tih stvari.

    Pohvale zaposlenicima ide uvijek, i uživo i ovdje.
  • Pop corn
    8.1k
    Može samo jedan info pliz, hoće li sutra u shopu (planirao sam skočiti do Arene) biti dostupni ovi nebeskoplavi golmanski dresovi i hoće li ih se odmah moći personalizirati?mokoxax468

    Mislim da sutra ne. Ali tokom tjedna da.
  • Pop corn
    8.1k
    Krivi izbor riječi, znam da dijele te prop materijale na sve strane i da gdje su oni sponzori uvijek ima tih stvari.

    Pohvale zaposlenicima ide uvijek, i uživo i ovdje.
    austrijanac

    Pošteno! Oni su sastavni dio svakog eventa odsad i dobrodošli su, na kraju oni su majice napravili i ispucali. Ali scenarije evenata I realizacija su od strane zaposlenika i njima kapa dolje
  • seljak86
    2.5k
    Daj ljudi nemojte me jebat da nije moglo malo kreativnije i elegantnije. Ovo izgleda ko sa placa za 20€
  • NitkoBitan
    17k
    Daj nam reci kad otprilike mozemo ocekivat raznorazan Castore asortiman u fan shopu i na webu?
  • ZgDLions
    395

    Ko je sfušao ton na pokušaju puštanja videa?
    Prvo procure slike dresova pa ima slike, nema tona, jel to namjerno da si i kritičari daju oduška?
    :lol:
    Inače, sve u svemu bilo ok, puno klinaca, familija, mlado-staro, peseka prava femili atmosfera,
    Zamjerka da nije bilo ni jednog štanda, ne nužno sa cugom, nego bilo šta, šalovi, majice, slike igrača za potpisivanje, učlanjivanje.
    Čini mi se da bi broj članova bio bogatiji da se moglo učlaniti.

    Kad smo došli pita me žena hoće li biti na predstavljanju neki koje će prepoznati ili sekundarni.
    Nije joj za zamjeriti, tek je od jučer član.
    :rofl:
  • Pop corn
    8.1k
    Tehnički problemi nažalost. Na probi je sve radilo i onda eto nije kad je trebalo. Nema veze, ispravilo se i idemo naprijed.... vrijedilo je pričekati i čuti taj instrumental
  • Majki2111
    3.1k
    Inače meni je plava vizalno najmrkija boja. Ne volim ju. Srcu draga ali oku ne. Ne vidim nikakvog problema njegovati žutu kao boju Dinama. Očito ima povijesnith potrkepljenje i povezanosti Zagreba i Dinama s njom. Nemam ništa protiv žutih motiva na tribini. :up:
  • Jurki
    11.7k
    Nebi o samom dizajnu dresova. Meni je prva garnitura lijepa.
    Vise me zanima dal je Castore resil probleme sa kvalitetom samih dresova koji su se pojavljivali prijasnjih godina.
  • DrawTube
    4.7k
    ta ekipa i sere zašto se više ne može na Maksimir za 300 kuna godišnje, zašto zapad nije 40 kuna, zašto ne mogu ne članovi na derbi, zašto se nudi obilazak stadiona, zašto se ne potpisuje Mbappea....


    Kad su zadnji put bili na tekmi? Vjerojatno protiv Arsenala 2015...

    Na instagramu je ta gomila seratora kojima ne možeš nikako ugoditi. Samo se pitaju što klub može napraviti za njih a niksd obrnuto. Krivo im je da je tattica otišao
  • Nogo
    3.6k
    Uživo na kraju dresovi su baš dobri.
    Golmanski, a pogotovo onaj od Filipovića mi je naj naj!
    Sve u svemu 4/5!
    Mogao bi jedan makar golmanski biti kupljen! :wink:
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Nisu se mogli kupiti dresovi na licu mjesta, a bilo je dosta upita.badjibadara

    Da ovakav event se mora iskoristiti u budućnosti,jer jednostavno netko tko je došao ciljano na event predstavljanja dresa je vrlo vjerojatno i zainteresiran za kupnju samog dresa,a i onaj koji nije mislio zbog samog štimunga ili potražnje bi ga povuklo da uzme.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Rekao sam da cu pricekati sluzbenu objavu pa onda komentirati dresove i to s vrlo jasnim razlogom, jer dres uzivo izgleda puno bolje nego na fotkama koje su jutros izasle. Domaći mi je jedan od ljepših; jednostavno, a ne i dosadno. Gostujući nije nesto sto bih ja kupio, ali nije ni loš. Sve u svemu, na igracima izgledaju super i jedni i drugi.

    Pohvale odgovornima za predstavljanje, video je odličan, event super. Bilo je par stvari koje treba poboljšati, znam da su ljudi u klubu toga svjesni, ali dopustit cu si malu digresiju: zadnjih godina bilo je gotovo jedinstveno misljenje kako tovari rade bolji marketing od Dinama. Iako je od promjena u nasem klubu proslo tek nešto više od četiri mjeseca i marketing sigurno nije bio primarni problem kluba, imali smo sada zanimljivost da smo se i mi i Hajduk nasli u istoj situaciji predstavljanja novih dresova od novog dobavljaca - i mislim da niti nema dileme kako je to kod nas napravljeno puno bolje nego kod njih. Bio je uzitak vidjeti hrpu klinaca tamo, zezanciju, druzenje… naravno da ima puno prostora za napredak, ali svima koji su radili na ovome - cestitike!

    Zelim samo neko polusluzbeno objasnjenje za brojku 35 + 1 i onda potvrdu da NDH naslove odjednom vise ne brojimo.. i zanima me tko je odlucio maknut te naslove iz sluzbene "riznice"..emilperska

    Samo a propos ovoga, ne znam od kud teza da “NDH naslove odjednom više ne brojimo”: Dinamo ima 5 naslova prvaka Kraljevine SHS/Jugoslavije, 1 naslov prvaka tzv. NDH, 4 naslova prvaka FNR/SFR Jugoslavije i 25 naslova prvaka Republike Hrvatske - ukupno 35 naslova prvaka. Mi, za razliku od nekih drugih navodno moralno superiornih klubova, ne brojimo u naslove prvaka prvenstva kojih zapravo nije ni bilo, prvenstva u kojima nije bilo prvaka, prvenstva koja su bila kvalifikacije za prava prvenstva, a čak ni prvenstva koja smo osvojili - ali su nam ih naknadno ukrali.
  • NitkoBitan
    17k
    Upravo sam otisao na web shop prvo na sekciju domacih dresova pa na sekciju za gostujuce dresove. Da vidim na jednom mjestu cistu i jednostavnu usporedbu (najbitnije objektivnu) dva primjerka.

    Domaci dres Castorea je jednostavno po meni bolji od adidasovog. I one pruge ipak odaju dojam kakve takve originalnosti za razliku od generickog adidasa. + Castoreu je plava boja cijelog dresa, bijeli rukavi su mi meh.

    Od peachkastog gostujuceg dresa tesko da je moglo bit gore. Vjerujem da cemo se naviknut na zutu boju i dres iako vjerujem da je vecina nas prizeljkivala bijelu. Iako su mi se na onim prvim leakanim fotkama crne crte cinile amaterske ipak mi daju neki stih, bez njih bi dres bio dosadan.

    Sto se tice treceg dresa tu je ljestvica visoko podignuta s obzirom na to da je adidasov crni u samom vrhu Dinamovih dresova ovog stoljeca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.