• Liks90
    1.9k
    užas, sad kad se pogleda nisu uopće loši dresovi
  • Dinamosaur
    1.5k
    meni ni taj zuti nije katastrofa o kakvoj se lamentiralo. U svakom slucaju bolji od proslogodisnjeg lososa
  • ShanKu
    734
    Ako je ovo sad prvi dres koji "smo" dizajnirali sami.. onda oke, svaki početak je težak :sweat:
    službeno mišljenje o dresovima dam u petom mjesecu 2025...
  • Dinamosaur
    1.5k
    samo kaj idioti sa indexa pisu da je nebeskoplavi treci dres, a u biti je golmanski
  • FrodoJePurger
    96
    Nema pjace kao opcija na novim dresovima?
  • mokoxax468
    698
    Može samo jedan info pliz, hoće li sutra u shopu (planirao sam skočiti do Arene) biti dostupni ovi nebeskoplavi golmanski dresovi i hoće li ih se odmah moći personalizirati?
  • Liks90
    1.9k
    pa treći je crni kolko znam, a nebesko plavi je svakako top
  • Marley
    1.6k
    Dobri su mi sad svi, svijetloplavi najljepsi.
    Kad sam izdaleka vidjela dron s brojem 33, skoro sam pocela plakat haha, reko pa zasto opet takva neka boja. Ucinio mi se rozi.
    No, cim ga je obukao, druga prica, do doma mi je vec postao divan i krasan.

    Video je top, svaka cast.

    A i deckima jos jednom hvala na strpljenju i susretljivosti, stvarno fino odradjuju taj dio prema navijacima. Bili su raspolozivi za fotkanje i potpise sve dok ih nisu odvukli da moraju ici. Ne stignu naravno bas svima ugoditi jer ljudi stalno novi dolaze i svatko nesto zeli. Ali kazem, potrude se stvarno maksimalno. Ogi je strasno simpatican tip :grin:
  • eol12
    588
    Rekao sam da me komentiram prije nego kaj vidim pa evo sad mogu. prvi dres mi je okej, nis lošiji od adidasovih, a drugi mi nije sjeo, onaj rozi iz prošle sezone mi je bio bolji od ovog.
    U svakom slučaju nova suradnja, ima potencijala, bolji su financijski uvjeti isto, pa ćemo vidjet kak će dalje ići.
  • Dinamosaur
    1.5k
    do doma mi je vec postao divan i krasan.Marley

    Jel to znaci da si Nevu svukla? :cool:
  • badjibadara
    3.1k
    Nema pjace kao opcija na novim dresovima?FrodoJePurger

    Mislim da jos nije odabrao broj.

    Event je bio odlican, dosta klinaca, simpatizera, ugodno sve u svemu.

    Zamjerka na tri stvari:

    - Nije bilo standa sa osvjezenjima. Obzirom na sparinu, prodalo bi se gro toga.
    - Nije bilo standa za uclanjenje. Svaka se prigoda mora iskoristiti.
    - Nisu se mogli kupiti dresovi na licu mjesta, a bilo je dosta upita.
  • Marley
    1.6k
    neee, sta ti je, pred muzem i djecom... a i nisam bas taj tip zene :grimace:
    Uglavnom lijep je dres :lol: do doma sam gledala video, koji je taman izasao...
  • Pop corn
    8.1k
    Znao sam da Favbet tradicionalno priprema nešto tak da ce to bit dobra inovativnost.austrijanac

    FavBet s ovim danas nema veze. Ovo su vrijedni zaposlenici kluba osmislili i realizirali. I njima svaka čast. Pravi su dinamo* našeg kluba....

    * ono na biciklu tko nije skuzio ili je mlađi pa ne zna za to :grin:
  • Marley
    1.6k
    e, da. Sokiralo me da nema standa za kupit cugu, nego ici gore u birc...naravno cim sam ja dosla gore pao sustav, nisu mogli naplacivat. Za popizdit. A vrucina, hrpa ljudi... to je i meni ajmo reci propust.
    I defintivno bi se dosta ljudi uclanilo, onako usput, a i prodalo bi se dresova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.