• Maksim Maksimirski
    4.5k
    Ako on ostane siguran sam u titulu i igranje skupina LP ili EL.

    Ako i on ode (uz izvjesne odlaske Livakovića i Petkovića) onda će i u HNL-u biti čupavo.
  • Captain America
    13.3k
    Ako i on ode (uz izvjesne odlaske Livakovića i Petkovića) onda će i u HNL-u biti čupavo.Maksim Maksimirski

    Pa dovest ćemo zamjene kao i svaki put dosad. Odlazili su Šunjić, Olmić, Gvardiol, Jakić, Majer, Orša, Ademi, najavljivao se raspad svaki put, a mi smo i dalje tu. Bit će jako teško održat razinu europskih rezultata (govorim u smislu rušenja velikana, prezimljavanje u EL ne bi smjelo doć pod znak pitanja), ali HNL stvarno ne bi smio doći u pitanje s ovakvom konkurencijom.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k


    Nikad u istom prijelaznom roku nisu otišla 3 najbolja igrača Dinama odjednom. Kada bi otišao samo Ivanušec (najbolji igrač lige) osjetilo bi se a kamoli da odu sva trojica najboljih odjednom. Dovest će se zamjene ali te zamjene će biti recimo Nevistić, Kačavenda, Stojković i Frigan. To su dobri igrači i za 2 sezone možda mogu doći na razinu Livakovića, Petkovića i Ivanušeca ali trenutno su nivo ispod i sa razlogom su ovi prvi u reprezentaciji a ovi drugi nisu ni blizu.
  • Nino Bule
    11.3k
    Dovest će se zamjene ali te zamjene će biti recimoMaksim Maksimirski

    Ajde recimo ne pisi gluposti nego pricekaj vidjet koje ce to zamjene biti pa cemo onda srat
  • marcio amoroso
    31.9k
    Dovest će se zamjene ali te zamjene će biti recimo Nevistić, Kačavenda, Stojković i Frigan.Maksim Maksimirski

    Nema šanse da to budu zamjene. Igor i Dario nisu pali sa kruške i znaju da njihova budućnost ovisi o ovom prelaznom roku i o rezultatima u jesen. Možda dođe neki od tih igrača, ali sigurno će doći i dečki koji mogu odmah pomoći.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Dobro, ako će doći bolji od nabrojanih onda će Dinamo trebati uložiti malo jače novce. Vidjet ćemo.
  • Nino Bule
    11.3k

    Mozda iscupa nekog nepoznatog za 2-3 mil odstete a koji ce instant bit pojacanje, pa eno onaj benrahou doso iz ekipe koja se bori za ostanak u drugoj francuskoj bez odstete i izgleda sve bolje i bolje, kod nas bi bez problema bio starter na desnom krilu. Ne kazem da je takvo nesto lako pogodit ali sigurno ce se pokusat, ocekujem nekog nama anonimca i za stopera i za lijevog beka.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Dobro, ako će doći bolji od nabrojanih onda će Dinamo trebati uložiti malo jače novce.Maksim Maksimirski

    Ne nužno. Ovi igrači koje si ti nabrojao su potencijali i kao takvi su u startu skupi. Osim toga su u HNL-u gdje Dinamo nažalost ima običaj preplatiti igrača. Ima dosta igrača koji su u nekim određenim godinama, ali bi bili pojačanja. Ima igrača koji se mogu dovesti na posudbu i biti pojačanje. Ne može samo HNL biti tržište.
  • Captain America
    13.3k
    Preklani su otišli Gvardiol, Jakić i Majer. Što su oni ako ne 3 ključna igrača? Najbolji mladi branič na svijetu. Jakić koji je takav lavovski posao odrađivao u vezi da i danas 2 godine nakon nemamo takvog veznog igrača. Majer je odmah upo u najboljih 11 Ligue 1.

    Dosad nismo imali na ključnoj funkciji čovjeka kojem je stalo do Dinama i koji će dovodit igrače kako bi pojačao momčad umjesto vlastitih džepova na račun provizija. Reko je i Igor da traže i neka nerealna pojačanja o kojima novinari naravno nemaju blagog pojma već vrte Frigana i dvojac iz Loxe jer ne znaju kog drugog spomenut.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Jedino bi Majer od nabrojanih mogao po važnosti ući u priču sa Petkovićem, Livakovićem i Ivanušecom. Svaka čast Jakiću ali on nije bio u top 3 igrača Dinama a nije to bio ni Gvardiol makar sad koštao 100 milijuna. Gvardiol je bio lijevi bek u Dinamu i nije bio među ključnim igračima Dinama kao što to nisu bili niti Sosa i Brekalo koji su otišli praktički kao juniori.

    Ja se nadam da će se kao što govorite pronaći neki igrači iz inozemstva za 2-3 milijuna. Bude li tržište samo HNL i Balkan onda se ne možemo nadati boljem od Frigana, Vipotnika, Kačavende, Stojkovića. Na ovim prostorima nema boljih igrača od tih a da bi Dinamu bili dostupni bilo financijski bilo na bilo koji drugi način.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Pff koliko mene pamcenje sluzi Jakic je izrastao u bitnu kariku, poceo je i zabijat, ubacivat se naprijed.. Ja sam poludio kad je krenuo forsirat transfer nakon jedne sezone.. Ispalo je da je pogodio jer je uzeo europski trofej, ali..
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Bitan je bio ali ne top 3. Da se sad vratimo u ljeto 2022. i da možemo birati koji igrač će otići između Livakovića, Petkovića, Ivanušeca, Mišića, Oršića i Jakića ja mislim da bi 90 posto navijača izabralo da od nabrojanih ode Jakić.
  • Captain America
    13.3k
    Gvardiol je najbolje ocjenjeni branič cijele HNL te sezone nakon Rasa (razlika je 0.1). U EL je imao 0.09 manju prosječnu ocjenu od Rasa, a još nije igrao svoju poziciju. To su itekako ozbiljne brojke za praktički juniora.

    Jakić je imao problema u početnom djelu sezone (svi se sjećamo Feyenoorda), ali je i njemu krenulo tamo početkom studenog kad je momčad pohvatala kleptomanove ideje. Odigrao je odlično proljeće i ljetne kvalifikacije što je i rezultiralo transferom u osvajača Europske lige.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Bez uvrede ali nećete me uvjeriti da su niti Jakić niti Gvardiol (pored senatora Livakovića, Petkovića, Ivanušeca, Oršića) bili u top 3 najvažnija igrača kada su odlazili iz kluba. Bili su važni ali nikako top 3.

    Slažemo se da se ne slažemo, nema potrebe ulaziti u dublje rasprave.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Nitko još nije otišao. Nitko od igrača ne forsira transfer. Što se nas tiče, u ovom trenu računamo na sve njih za sljedeću sezonu.

    Evo i livi objavio da će sjest sa klubom oko ostanka u klubu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.