• db-izbjeglica
    12.6k
    njegov najveći krimen sinoć je reakcija kod drugog AEK-ovog gola... onako se profesionalac ne ponaša na terenu. čovjek je bio najbliži vidi u trenutku upućivanja udarca s 11m, prilikom vidinog šuta glavom valjda 5 dinamovih igrača je bilo bliže vidi.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ako ces usporedivat svakog slijedeceg sa Orsicem neces bit sretan nikad..
  • OsamŠest
    2.5k

    Usporedba s Oršićem je zato što smatram da ima veći plafon od Oršića, samim tim mislim da u svakoj euro utakmici treba bit na tragu Oršića.

    Tražim maksimum od svakog u svakoj utakmici.
    To je najmanje kaj mogu dat za plavu boju.

    Jer, dok na terenu srce ostavlja, rađa se nova pobjeda.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Ivanušec je generalno igrač koji u polju donosi dosta više od Oršića ili bilo kojeg drugog klasičnog krilnog igrača ( ubacuje se u sredinu, ima nešto konkretniji 1 na 1). Tehnički je pri tome dosta potkovaniji od većine suigrača u Dinamu.

    Tom problemu slabijih partija u " velikim" utakmicama se po meni najviše treba "zahvaliti" činjenici da i protivnički stožer, analitičari, pa i igrači detektiraju odakle prijeti najveća opasnost i tako dupliraju i neutraliziraju naše glavne violine (očigledan i flaster na Mišiću). Ali je opet Luka i sinoć, kad je imao prostora, loptu u nogama i nešto vremena, uspio iskreirati nekoliko konkretnih stvari. Jednostavno mislim da nam fali i drugo ubojitije krilo jer ne možemo u ovakvim utakmicama računati samo na ono što je on napravio. A plus nemamo i doprinos Baturine zadnjih nekoliko utakmica.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ne mogu se sjetit tocno minute, al je bila eksplozija prema Spikicu nakon sto je opet usao u sredinu, stvorio visak, a Spikic se priljepio Petkovicu umjesto da otvara prostor desno. Tocno to, kad je fokus protivnika na tebi, a ekipa nema plan B ne mozes nista.
  • OsamŠest
    2.5k

    Ima jedan tehničko taktički detalj koji ja njemu zamjeram.

    Ok, izoliran je na krilu i dobro markiran (dupliran), sam igrač to mora shvatit. On to shvaća i izvlači se po loptu na poziciju beka. Kad na toj poziciji primi loptu i digne glavu, u HNLu (ili protiv slabijih) u prvom koraku izbacuje protivnika i stvara višak, s licem prema golu ulazi u najranjiviju zonu protivnika. On je jučer dokazao u samo jednom ili dva pokušaja da to može radit protiv svakog AEKovog veznog, brži je, eksplozivniji. Nitko mu ne može parirati, zato su ulazili jako u njega (posebno iskusnjara Amrabat).

    Da naglasim još jednom, u samo jednom ili dva pokušaja.

    Ja mu ne zamjeram što ne zabije 3 gola u svakoj, nego što ne radi ono u čemu je toliko dominantniji od svakog veznog protivnika. Sigurno ima prostora za 5-10 takvih ulazaka i protiv AEKa, a od 5-10 takvih prodora, izrodit će minimalno 3 čiste šanse.

    Jednostavno, on to mora radit. I ti koji se očigledno razumiješ u taktičke finese bi se trebao složit da je dobar dio krivice i na njemu..
  • OsamŠest
    2.5k

    Točno, žustro je rukama gestikulirao zabadanje u dubinu drugog krila.

    S druge strane, u prvom poluvremenu je dosta olako prodao loptu kad je pokušao proigrati dubinu na način da je potkopao loptu preko obrane.

    Opet kažem, da je u više navrata odradio taj svoj prvi korak i 1 na 1 duboko iz polja, tad bi i više šansi bilo.

    Mišić je predobar i preiskusan igrač. Svaki put kad je Luka izvučen na beka, on mu otvori cijelu sredinu terena svojom kretnjom. Prostora ima..
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Ma znam, jasno je o čemu pričamo, u nekim situacijama mogao je preuzeti više rizika i dokazati da možemo za njegove usluge tražiti 12 ili više milijuna eura. Al kažem, to su jedna ili dvije situacija gdje je mogao bolje reagirati, generalno je odradio posao koliko je mogao.

    S druge strane se da primjetiti da smo i mi odlično zatvorili igrače koje smo detektirali kao najveće opasnosti ( Garcia recimo). Ali naravno da se u njihovoj momčadi ukažu ostali heroji iz kruga prvih 11 i igrača s klupe i dobiju utakmicu, dok su naša oba gola sinoć opet bila plod Petkove genijalnosti i kreacije ( spuštanje glavom i sjajan skok preko čuvara za prvi gol, i odličan pass za Ljubičića za drugi) i kada nam se " ugase" nositelji ne djelujemo previše opasno.
  • cron1ck
    1.5k
    Ako nekome nije jasno zašto je otišao, neka samo pogleda njegovo zadnje gostovanje u podcast inkubatoru i sve će vam biti jasno, bas se može shvatiti kako želi otići i da je iznad svih u HNLu. Hvala mu na svemu i želim mu sreću u karijeri.
  • KlasicZg
    515
    Hvala na svemu!
  • Mihaljević
    7.9k
    Sretno Luka! Shaktar, Genk...
  • marcio amoroso
    31.9k
    Sretno Luka! Mi idemo dalje jako!
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Sretno dalje u karijeri Iva!
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Nekada bih upratio da mu se zamjera zalaganje, želja, htijenje i ostalo. Ja sam baš uvijek mislio suprotno. One suze večeras se ne mogu odglumiti. Istinska, čista emocija i dokaz koliko mu klub znači. Hvala za sve, i onu golčinu Shakhtaru, iako je tada ispalo kako je ispalo. Osvajamo titulu i gazimo dalje za sve Vas !
  • Droljo
    4.8k
    Ipak mislim da je dobar dečec! :broken:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.