• Krizy
    35k
    DATUM ROĐENJA: 04.07.2005.
    MJESTO ROĐENJA: Zagreb
    VISINA: 175cm
    TEŽINA: 65kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: NK Ponikve
    POZICIJA: Ofenzivni vezni
    BROJ: #36
    UGOVOR: 15.02.2024.
    sv4clnrc2rdkvlqd.jpg
  • Dammir10
    266
    Ovaj dečko mi se najviše svidio od mladih sa priprema. Podsjetio me na Tomislava Duvnjaka koji je prije koju godinu od mlađarije najviše pokazivao na pripremama ali kasnije je otišao u Istru i teško se ozlijedio.
  • maddaddam
    2.9k
    Inače, na pripremama je dobio nadimak “Paul Scholes”. Stvarno je sličan poznatom bivšem engleskom nogometašu. Ispričao je, međutim, da je nadimak dobio od - Josipa Mišića.

    - Na jednom treningu Mišić se nije mogao sjetiti kako se zovem te mi je doviknuo: “Scholes!”. Tako sam ostao Scholes...
  • Keyser Soze
    8k

    Nadam se da će igrati ove sezone, pogotovo u KL.
  • Maki2
    417
    Vrba je zverka. Par puta sam ko klinac igro s njim kad se prikljucio starijima i jednom je na turnir zaboravio kopacke pa je igro u sandalama. Sve ih je provozo i u sandalama.
  • Teofil Kateran
    816
    Nadam se da će sutra napokon debitirati i da će već sutra pokazati o kakvom se talentu radi pa onda nadam se dobivat malo pomalo sve više šansi i dobro ih iskoristit.
  • Krizy
    35k
    BIVŠI KLUBOVI: NK PonikveKrizy

    Sjajan protivnik i travnjak za debitirati u dresu Dinama :cool:
    Sretno Vrba :strong:

    "Bio bi san snova debitirati u svom kvartu, protiv svog kluba. Vjerujem da će tu biti puno mojih prijatelja, poznanika, prvih suigrača… Hoću li slaviti ako zabijem? Neću, naravno, ne bi to bilo u redu prema mom klubu"
  • Captain America
    13.2k
    Prva gajba od mnogih :cool:
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Vrbancic zasluzuje vec sad biti ispred Menala I Rukavine, ako ne u prvih 11 onda definitivno na klupi.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Vrbančić je vezni, a Menalo i Marin krila. Generalno se slažem da zaslužuje biti u kadru, ali to nema nikakve veze sa Marinom i Menalom.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Usporedbu sam dao cisto radi toga sto se Menalu i Rukavini vise daje prilika a nisu nista bolji od Vrbancica dapace cak mislim da je bolji od obojice.
  • Majki2111
    2.6k
    Dopao mi se. Moglo bi bit nešto od njega.
  • SAS1987
    13.2k
    Da je afrikanac radili bi mu analizu zubi da dokaže godine :lol:
  • Zagi
    4.8k
    Bomba Vrbe na 1:50
  • Lynx17
    2.6k
    Jos jedna golcina Vrbancica! :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.