• Krizy
    35.4k
    Attachment
    6xkE9FLsa6aCCOAq (4M)
  • NORTE
    9k
    Jedan od meni najdražih igrača uopće.
    Dok je bio u krizi jedva sam čekao da proigra, mučio se baš dugo, a evo gdje je sad.
    Zasluženo dobio priliku startati za hrvatsku repku u Rotterdamu i odmah asistirao za vodstvo.

    Ne znam zašto ga toliko volim, nije da je neki Kujtim Shala koji ludo slavi s "bedićima", ali jednostavno valjda zato jer je "šmeker", kreativac.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Igra nogomet kao da igra mali nogomet, obožavam takve igrače.
  • Crusades1986
    9.5k
    Treći igrač Dinama koji je zabio hattrick u kvalifikacijama za UCL. Prva dva su Goran Vlaović (B68) i Goran Ljubojević (Ekranas)
  • Zagi
    4.9k
    Niti desetka.
    iva.png
    Glava definitivno u transferu.
  • OsamŠest
    2.5k
    Veliki sam fan Luke Ivanušeca i njegovog stila igre, ali jednu stvar želim reć.

    Pratim ga jako dugo, još od mlađih dobnih uzrasta, kao i većina vas. Često puta sam odbijao ovo priznati, ali sada moram.

    Luka Ivanušec je igrač za male utakmice.
  • Jaro
    5.4k
    daj tih 8-10 milja i pozdrav... "grcevi i umor" u 7oj utakmici sezone ukazuju da nije on za profesionalca...
    Profesionalci su Livakovic i Sutalo...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Kakve gluposti, cemu te etikete? Koje su to male utakmice?
  • OsamŠest
    2.5k

    Zašto gluposti? Jer se ne slažeš?

    Pod velike utakmice smatram egal europske ili one u kojima je Dinamo u podređenom položaju. Također, za velike utakmice smatram derbije.

    "Male" su one u kojima je Dinamo izraženi favorit.
    Mislim da ti je to jasno, bez obzira kaj pitaš..

    Uzorak je velik. U derbijima (konkretnije protiv Hajduka) i ozbiljnim europskim utakmicama, bilo za Dinamo, bilo za mlađe reprezentativne uzraste, Luka Ivanušec se u 90% njih "sakrio" (to je lako provjerit).

    S druge strane imaš jednog Mislava Oršića, kojem je plafon, barem za mene, znatno niži od Ivanušecovog, za kojeg se može reć da je igrač za velike utakmice.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Orsic je ekstrem kakav se dogodi jednom u zivotu. Usporedivat igrace s Orsicevim ucinkom, pa onda su svi igraci za male utakmice. To je budalastina. Ivanusec je nedavno asistirao za reprezentaciju u polufinalu Lige nacija, protiv tog Hajduka je i zabio nesto ranije. Zabio je Genku kad je bilo bitno, zabio je Shakhtaru u utakmici sezone, zabio je Svicarskoj na U21 prvenstvu, zabio je Astani kad smo bili bezidejni.
    Nije se on ni sinoc skrivao.
  • OsamŠest
    2.5k

    Usporedivo je, igrači sa iste pozicije od kojih očekuješ značajan doprinos jer su možda i glavna oružja u tvojoj ekipi u datom trenutku.

    Lijepo si ti to nabrojao, ali samo si potvrdio moju tezu od 90% slabijih partija u jačim utakmicama. Ovo što ti govoriš je maltene jedna dobra utakmica po jednoj euro sezoni. Za mene, s obzirom na moje mišljenje o njegovim kvalitetama - nedovoljno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.