• Captain America
    15.3k
    Ozbiljno nakon ove konferencije posvećene važnosti dolazaka godišnjaka mrtvo hladno izjaviš da ćeš uzet godišnju sam da bi došo na potencijalnu lp i derbije. :rofl:Mališan

    Ima nas s nefleksibilnim radnim vremenom, ali sumnjam da neko poput tebe to može shvatiti.
  • Kile
    14
    Pozdrav svima
    Moje pitanje je sljedece kakva je situacija nakon prvootkupa? dali je moguce da sve ode ili ce ostati dio i za slobodnu prodaju odnosno za one koji nisu imali godisnju prosle sezone
  • Crni86
    1.6k
    S ovim sustavom koji dolazi puno lakše će se stati na kraj navedenimmokoxax468

    Pa ovo je jos bolja opcija za klub, neka takvi plate punu cijenu godisnje i onds ustupe svoje mjesto u slobodnu prodaju. U teoriji prodajes jedno mjesto dva puta.
  • Mališan
    1.8k


    Nefleksibilno radno vrijeme te očito ne spriječava da užariš tipkovnicu na forumu za vrijeme svake utakmice dinama.

    Nego reci mi, za lp usred tjedna uspiješ biti fleksibilan oko dolaska?
  • mokoxax468
    407
    Pa ovo je jos bolja opcija za klub, neka takvi plate punu cijenu godisnje i onds ustupe svoje mjesto u slobodnu prodaju. U teoriji prodajes jedno mjesto dva puta.Crni86

    Mislim da je glavni razlog ustupanja mjesta bolja posjećenost utakmica i da se na tome radi. A osim toga, treba ti mehanizam za ove što ne idu na utakmice/ne rade ustupanje ulaznice smanjiš, a gubitak prvokupa je jedna od tih metoda
  • ivanzg
    44
    Zadovoljan odlukom kluba , 50 eura povećanje godišnje za sjever je manje nego kaj sam očekivao.
  • MM17
    230
    Isprike svima ako je već pojašnjeno i rečeno. Ako sam dobro shvatio prošle godine je prodano za Sjever 2200 godišnjih i taj kapacitet ostaje i za ovu godinu, tj. nije se smanjio? Pitam jer imam nekih operativnih problema oko odlaska na tp, pa me zanima dal sam siguran ako odem petak ili subotu da ću moći kupiti godišnju, tj. dvije. Hvala unaprijed.
  • Crni86
    1.6k
    Mislim da je glavni razlog ustupanja mjesta bolja posjećenost utakmica i da se na tome radi.mokoxax468

    Pa naravno, ali i ovo je super stvar za klub s financijske strane to sam htio rec. Ako netko zeli platiti godisnju i doc na 0 tekmi i za svaku ustupit svoje mjesto. Samo neka izvoli.

    Samo da se takvi onda i drze ustupanja mjesta. A ne da na kraju opet ne ustupaju svoje mjesto pa smo na pocetku.
  • mokoxax468
    407
    Rekli su na konferenciji da će omogućiti prvokup svima koji su prošle godine imali godišnju, makar je smanjen kapacitet sjevera dolje za godišnje
  • Joza
    369
    Do subote (i subota) ti se kao cuva tvoje mjesto koje si imao na godisnjoj za proslu sezonu.
  • deda
    29.7k
    Moja osobna procjena je kako za sjever neće biti karata za slobodnu prodaju ili vrlo vrlo malo. Zapada će biti nekoliko stotina.
  • bluepower86
    853
    Koji broj prodanih godisnjih mozemo ocekivat? 5500-6k?
  • Olmic
    3.2k
    A u prodaji cca4700 kak onda si dobio 5500-6000
  • kibic
    1.1k
    bodovanje ide koliko sam skužio ovako: najviše bodova za "obične" HNL tekme, nešto manje bodova za HNL derbije (Haj, Rij, Os), a najmanje za europske tekme. Boduje se i prepuštanje mjesta, ali manje nego za dolazak na utakmicu. Bodovi se mogu iskoristiti za jelo/piće na stadionu i fanshopu. Rečeno je da će to još detaljno predstavitirioda

    To je to. Odlično strukturirano, po uzoru sustava bodovanja kak imaju drugi klubovi. Bodovanje za gostovanja nadam se da je idući korak.

    Odlične cijene i odličan potez kluba. Naravno da bi još htio da se uvede više različitih godišnjih karata, ali je ovo golem korak u dobrom smjeru.
  • Bosskovitz
    8.7k
    Moje pitanje je sljedece kakva je situacija nakon prvootkupa? dali je moguce da sve ode ili ce ostati dio i za slobodnu prodaju odnosno za one koji nisu imali godisnju prosle sezoneKile

    Za Zapad će sigurno biti u slobodnoj prodaji, za Sjever ovisi o tome koliko će prošlosezonskih godišnjaka iskoristiti pravo prvokupa.

    Pitam jer imam nekih operativnih problema oko odlaska na tp, pa me zanima dal sam siguran ako odem petak ili subotu da ću moći kupiti godišnju, tj. dvije. Hvala unaprijed.MM17

    Svatko tko je imao godišnju prošle sezone moći će bilo kad tijekom trajanja prvokupa kupiti godišnju i za novu sezonu.

    S ovim sustavom koji dolazi puno lakše će se stati na kraj navedenimmokoxax468

    Bit će i nekih novina oko ulaza na stadion, ali ovo je svakako i poticaj ljudima da očitavaju svoju ulaznicu na ulazu jer je bilo situacija kada su na ulazima bez kentaura zaštitari samo propuštali ljude koji su pokazivali godišnje, što je dovodilo do toga da nisu evidentirani u broju gledatelja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.