• Mali Zeus
    13.5k
    Ono bodovanje za dolaske, loyalty itd. - vrijedi samo za godišnjake ili općenito za članove?
  • Marley
    1.8k
    Jesu se mijenjale cijene uclanjivanja, sorry znam da ima na webu negdje ali u zurbi sam sad
  • deda
    32.8k
    Ne
  • Pop corn
    8.4k
    Ono bodovanje za dolaske, loyalty itd. - vrijedi samo za godišnjake ili općenito za članove?Mali Zeus

    za sve članove će vrijediti
  • Pop corn
    8.4k
    nisu objavili cijene pojedinačnih za zapad gore i sjever gore? Pop corn, to još nije odredjeno ili će se odredjivati po utakmiciLudovic IX

    Određene su, ali je procjena da bi nastala krakofonija informacija i u komunikaciji se nije htjelo ići s time, obzirom da se to može i kasnije iskomunicirati. Držimo fige već uoči prvog kola u petak, 2. 8. protiv Istre :smile:
  • Dinamosaur
    1.5k
    @deda
    Upravo sam pomogao uclanit se drugoj punoljetnoj osobi preko neta. Cijena je ista.

    Ali jedna stvar mi je zanimljiva- vise ne moras ispunjavat pristupnicu i poslat ju na verifikaciju.

    Sustav je iste sekunde nakon uplate postavio barkod i broj clanske. Inace sam za djecu morao sve slati i cekati. Ovo je sad proslo u sekundi. Bez cekanja verifikacije i broja clanske/barkoda
  • Olmic
    3.7k
    kad je prva tekma ? 3 ili 4.8 i jel poznata satnica?
  • deda
    32.8k
    Verifikacija ne postoji ako se radi o postojećem članu.
  • Dinamosaur
    1.5k
    nije bila clan do sad.
    Mozda sustav prepoznaje po istoj adresi, nemam pojma kak, ostali smo u cudu
  • deda
    32.8k
    Onda će verifikacija biti naknadno obavljena u klubu.

    U svakom slučaju ljude treba poticati na korištenje interneta. Po pitanju članstva, ulaznica, webshopa. Sve je brže i lakše.
  • Crusades1986
    12.6k
    onda sam traži termin

    već uoči prvog kola u petak, 2. 8. protiv Istre :smile:Pop corn
  • Marley
    1.8k
    E, ajd sad pomozite i meni, previse info za my adhd mommy brain :lol:

    Dijete ako je clan, ima pravo na besplatne karte? Do 12 godina jel.
    Ako danas uclanim, do petka mi nece stici iskaznica naravno, jel se svejedno moze na otvoreni trening preksutra i kako, bez fizicke iskaznice?
  • Dinamosaur
    1.5k
    kazem, nije trazilo ni slanje pristupnice a odmah izbacilo clansku sa barkodom i brojem. Mislio sam da je pojednostavljeno uclanjenje, il da mozda sustav prepoznaje adresu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.