• jedan u nizu
    6.8k
    Napominjemo kako članovi kluba do 12 godina imaju besplatne pojedinačne ulaznice za sve utakmice SuperSport HNL-a osim derbija (Hajduk, Rijeka, Osijek)Papastrumf


    Najiskrenije se nadam da ce klinci morati 'preuzeti', isprintati ulaznicu koju ce skenirati na ulazu, a ne da ih redari samo puste unutra kao na Kranjci. Desit ce se da ce doci 2000 djece ma velike utakmice, a nece nigdje biti evidentirano. A s obzirom da u velikom slucaju zauzimaju stolice, bilo bi fer da netko sa kupljenom kartom ne izvisi za to.
    Takoder, nadam se da ce se moci kupiti odredeno mjesto za to, jer ako imas godisnju recimo, i zelis nekog sa sobom, zelis da sjedi pored tebe, a ne 3 sektora udaljeno.
  • NKDZ86
    628
    30e za sjever ligu prvaka haha, a na videu je trebao bit ćaća s malim, kud deda i još se zove milan il navija za milan, haha, to su moje opaske, a sad idem vidjet kaj valja
  • The Undertaker
    4.6k
    Zašto se odustalo od toga da godišnje ne vrijede samo za HNL?
  • Dinaminjo
    618
    Bilo bi dobro da su objavili timeline procedure kupnje ulaznice za europu.

    Znaci npr tekma u srijedu.
    Kada pocinje prvokup za clanove?
    Pocinje li on-line istodobno?
    Koliko traje prvokup ptije nego se ulaznice puste u slobodnu prodaju?

    Na taj nacin netko tko ne moze uzeti godisnju moze imati sve informacije..
  • Captain America
    15.3k
    Ugl pohvale za kopiranje Dortmundovog modela uz korektnu cijenu :ok:
  • Papastrumf
    10.8k
    Ako stari godišnjaci sav kapacitet uzmu oće se proširivat kapacitet za nove godišnjake ili?Noel

    U prodaju ide 2.184 ulaznica za zapad i 2.200 za sjever. Napomenuto je da je prošle godine bilo više od 2.200 prodanih za sjever i svi će imati pravo prvokupa, tako da je lako moguće da tko nije imao godišnju za prošlu sezonu, neće moći kupiti ove sezone.rioda

    Neće se prodavati veći broj od navedenog. Za zapad je prošle godine prodano nešto manje od 1800 tako da će svakako biti nešto i za one koji nisu imali godišnju.
    Pravo prvokupa prošle godine je iskoristilo tek 45% vlasnika godišnjih ulaznica tako da će i tu sigurno biti još prostora, iako će taj postotak biti značajno veći ove sezone.
  • Juznjak
    3.3k

    Koliko sam shvatio, trebaju i djeca imat kupljenu ulaznicu za velike utakmice.
  • Dino
    2.4k
    na videu je trebao bit ćaća s malim, kud dedaNKDZ86

    Pa reko je Sanjin da zele potaknut obitelji na dolazak na stadion, nakon kaj je naveo popuste za maloljetne i penzice.
  • Bosskovitz
    8.7k


    Bilo je nekoliko prijedloga, svi su vrlo detaljno analizirani s aspekta financija i koristi za navijače, a u konačnici je uprava odlučila da je ovo najbolji model. Njihova argumentacija je interna stvar, ali dijelim to mišljenje.
  • Papastrumf
    10.8k

    Zato što se napravila kvalitetna analiza koja je pokazala da je ovo trenutno najbolja opcija.
  • NKDZ86
    628
    Pa idu i sad ba tekme, al baš da se obitelj odluči na godišnju na ruševini gdje nema wca, krova, itd. Puno toga je potrebno još da nam to postane obiteljski izlazak ili navika ko što je u engleskoj npr.
  • The Undertaker
    4.6k
    Meni odgovara samo me zanimaju razlozi za i razlozi protiv.
  • rakurs
    144
    Neću previše hvaliti cijene i sve ove novosti oko godišnjih jer mislim da je očito da je ovo pun pogodak. Bravo za sve u klubu koji su bili uključeni u ovo!

    Ono što bih htio pohvaliti je Sanjin - jasan, komunikativan, sažet, pravo osvježenje iako mi to nije toliko čudno s obzirom da sam ga imao priliku slušati kao gosta predavača na svome fakultetu.

    Idemo u jako dobrom smjeru i neopisivo se veselim početku sezone.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Najiskrenije se nadam da ce klinci morati 'preuzeti', isprintati ulaznicu koju ce skenirati na ulazu, a ne da ih redari samo puste unutra kao na Kranjci. Desit ce se da ce doci 2000 djece ma velike utakmice, a nece nigdje biti evidentirano. A s obzirom da u velikom slucaju zauzimaju stolice, bilo bi fer da netko sa kupljenom kartom ne izvisi za to.jedan u nizu

    Pa tak je i bilo do sada ako se ne varam, besplatne ulaznice su se morale svejedno preuzeti na ticket pointu ili online.
  • rioda
    3.5k
    Sve u svemu kvalitetno i detaljno izloženo od strane Sanjina, doslovno ne vidim nijednu moguću negativnu stvar što se tiče godišnjih ulaznica za ovu sezonu, osim što će ih vjerojatno biti premalo, a to je na kraju opet pozitivno :up: Tu je i uvođenje loyalty programa koji će tek biti predstavljen, što je još jedan iskorak koji do sad nismo imali.

    Pohvale klubu :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.