• skener
    8
    Pozdrav svima

    Evo za prvi post stvarno pohvala svima koji su odradili sve u vezi godisnjih.
    Evidentno je da se osluskuje "glas naroda" i da se pokusava realizirati sto vise ideja koje se između ostalog i ovdje iznesu.
    Posebno bih pohvalio da klinci do 12 god mogu besplatno uci jer je to odlican nacin da se klince zarazi plavom bojom
  • Captain America
    15.3k
    Nefleksibilno radno vrijeme te očito ne spriječava da užariš tipkovnicu na forumu za vrijeme svake utakmice dinama.Mališan

    I na utakmicama na kojima sam prisutan, "užarim tipkovnicu" :wink:

    Nego reci mi, za lp usred tjedna uspiješ biti fleksibilan oko dolaska?Mališan

    Organizacija oko 4 utakmice>organizacija oko 19 utakmica.

    BTW kad vidim koliko te peče, uzet će se za sjever godišnja, ali bez najavljivanja nedolazaka :kiss:
  • Mališan
    1.8k
    BTW kad vidim koliko te peče, uzet će se za sjever godišnja, ali bez najavljivanja nedolazaka :kiss:Captain America

    To stari, nek si mi pokazo, najjači si
  • dzis
    651
    Jedno pitanje.

    Imat cu godisnju za sjever dolje kao i svake godine,ali da li kao takav “godisnjak” mogu npr kupiti kartu za zapad ako odlucim voditi drugu osobu na tekmu?
  • reziser
    6.5k
    broj članova danas rapidno raste :ok:
  • deda
    29.7k
    Ide, ide, da, a bude još jače.

    Stanje u 14.10 na 3. srpnja:

    32.545
  • Ludovic IX
    6.2k
    nisu objavili cijene pojedinačnih za zapad gore i sjever gore? @Pop corn, to još nije odredjeno ili će se odredjivati po utakmici
  • Crni86
    1.6k
    Dosla info za otvoreni trening, hitrec u petak od 18:30, ulazi otvoreni od 18h
  • Tom vg
    1k
    Kog boli kurac šta on misli
  • deda
    29.7k
    Iste kao i prošle sezone. Plus 5 za nečlanove.
  • ShanKu
    454
    Godišnje se uzimaju online ili moram u ZG? Odlučil, kupujem.
  • skener
    8


    moze online ako placas jednokratno, na rate moras u ZG
  • serbus
    3.8k


    Nije član 100% :lol:
  • Agramer86
    267
    Po meni bi bilo ispravnije napraviti da prvokup godišnjih imaju ljudi koji su bili na najviše utakmica neovisno o tome jesu li imali godišnju sezonu prije. Zašto? Zato jer ima ljudi koji nisu imali godišnju ali su bili na više utakmica od nekih godišnjaka, a ovako možemo ići u krug sljedećih x godina gdje određeni ljudi imaju pravo prvokupa iako su to možda neki drugi više zaslužili. Uz to posjećenost bi bila veća jer bi ljudi išli na više utakmica kako bi mogli dobiti godišnju ulaznicu sljedeće sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.