• Bosskovitz
    8.7k
    kud deda i još se zove milanNKDZ86

    Samo da sasjećem ovo u korjenu, deda Milan nije izmišljeni lik ni profesionalni glumac nego dinamovac, rođeni Zagrepčanin koji je član kluba bio u vrijeme kad ne da više od 90% ovog foruma nije bilo ni u planu svojim roditeljima, nego nekima ni roditelji vjerojatno još nisu bili živi. Tako da slobodno kritiziraj koncept videa, ali ajmo ne ići u smjeru kritike toga kak se netko zove.
  • Dino
    2.4k

    Pa treba od nekud krenut s onim cim raspolazemo, jel tak? :grin:
  • nemapredaje
    2.3k
    Ne znam jel riješen problem kupnje godišnje maloljetniku koji nije tvoje dijete? Prošle godine to nije bilo moguće.
  • Mr Anderson
    6k
    Zadovoljan sam s cijenom godišnjih ulaznica, iskreno bio sam se već pripremio da će me to zadovoljstvo skuplje koštati. I lijepo je da imamo čak 5 dana za iskoristiti pravo prvokupa.
    Ne znam jeli već odgovoreno, ostalo mi je na staroj godišnjoj 8-9 Eura, jeli to propalo ili se može prebaciti?
  • criticus
    1.6k
    Jel bio negdje podatak koliko je lani otišlo godišnjih za zapad?
  • Pop corn
    6.1k
    Pop corn uvesti opciju prikupi u nekom od shopova robu naručunu preko web shopaNKDZ86

    može se razmišljati, pričat će se
  • NitkoBitan
    13.6k
    Razlika ovosezonskih i proslosezonskih prihoda od godisnjih i pojedinacnih ulaznica ce biti uglavnom temeljena na visim cijenama za neclanove i na prepustanju mjesta drugima. Jos jednom pohvala, apsolutno pogodeno. Vjerni ce proc neokrznuto.
  • Pop corn
    6.1k
    Vjerni ce proc neokrznuto.NitkoBitan

    i to je ključ svega.

    I one će iduće sezone već imati financijske beneficije na kupnju nove godišnje....
  • deda
    29.7k
    Moći će se prebaciti.
  • InatiseSlavonijo
    490
    "Napominjemo kako članovi kluba do 12 godina imaju besplatne pojedinačne ulaznice za sve utakmice SuperSport HNL-a osim derbija (Hajduk, Rijeka, Osijek)."

    To vrijedi i za sjever dolje i za zapad dolje?
  • Crusades1986
    10.3k
    Napokon da nam izgled godišnje nije samo Dinamov grb i natpis "Godišnja ulaznica"
  • Mališan
    1.8k
    Mogla bi se uzeti onda.Taman kad se rastegne LP i derbiji, dođe se do cijene godišnje, a ne moram razmišljati o tom da slučajno izvisim.Captain America

    Ozbiljno nakon ove konferencije posvećene važnosti dolazaka godišnjaka mrtvo hladno izjaviš da ćeš uzet godišnju sam da bi došo na potencijalnu lp i derbije. :rofl:
  • mokoxax468
    407
    Polako, uvode se mehanizmi za takve. Pa možda za Kranjču pravno prvokupa bude samo za godišnjake npr. s 50% dolaznosti na utakmice. S ovim sustavom koji dolazi puno lakše će se stati na kraj navedenim
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.