• deda
    29k
    Ostat će kurac od ovce
  • Bosna86
    11.6k
    Ako cemo izvlaciti svima ovakve stvari generacija '67 je isto s Mamicem, Cico, Zajec, Mlinaric, Istvanic, svi su uzimali lovu ili kroz treniranje ili kroz pozajmice, Boban nije poveo borbu a bio je idealan... Zadnjih 20 g da ne pricamo.... Dodjemo do zakljucka da klub s tolikom tradicijom nema nijedne legende, a to bas i ne moze tako
  • marcio amoroso
    33.5k
    100 ljudi i 100 ćudi. Ja se slažem sa dedom i Bosnom ali isto razumijem momke koji su osobno doživjeli represiju i mrze svakoga tko je ikada rekao dobru riječ o mamiću.
  • InatiseSlavonijo
    479
    Više druženja igrača s navijačima. Napraviti na dan utakmice druženje ispred stadiona gdje bi igrači prodavali ulaznice, nije isto kupiti ulaznicu od Olma ili onog u Ticketu. Baš da im treba karantena protiv Slavena ili Gorice nije neophodno. Na taj način će prvenstveno privući klince, a svima je u interesu da klinci pričaju o igračima Dinama nego o Realu i Barci.
  • BluePhone67
    3.4k
    Da bi netko bio i postao legenda, jedino tko može dati taj naziv su ljudi, narod, raja ili ti navijači jer to dolazi od njih i isključivo od njih iz njihovih osjećaja i pogleda prema tom igraču, a ako se velika večina složi sa time, onda tog nazovu legendom. Ne od uprave, ne od medija, već isključivo masa ljudi sa indetičnim mišljenjem i nekim prirodnim putem koji se nametuo iz nekog razloga može postat legenda. Kriteriji su jasni, da ih nema jer nema pravila, kada čuješ oko sebe da 70% ljudi počnu govoriti da je Ademi legenda onda tvoje mišljenje više nije niti ključno i bitno već se možeš samo prikloniti masi ili odustat da si u pravu.
  • SAS1987
    13.8k
    Danas protiv Osijeka 7209 gledatelja sto je pozitivni pomak a po TV je izgledalo da je bila odlična atmosfera, zajednicko navijanje sjevera, istoka i zapada. Danas je vjerovatno bilo dosta koji več dugo vremena nisu bili na stadionu (bar na hnl) i takve je najlakse zadržati ako je dobra atmosfera. Jer ljudi vise pamti atmosferu od igre i rezultata.

    Sa obzirom da ima Dinamo puno navijaca izvan Zagreba bi klub (koliko je to moguce zbog TV) mozda trebao pokusati sa ranijim terminima utakmicama, npr i 14.00 ili 15.00. Pogotovo sada kada ce biti hladnije.
  • dzg7
    275
    Bome vrlo dobra atmosfera na HNL-u, lijepo navijanje sjevera i istoka, sljedeća tekma u sub s interom u 15h, tu ce se vidjet Je li ovo bilo slucajnosti ili se ljudi u zg bude
  • Navijač Dinama
    7.7k
    Da je ovakva posjeta svaku utakmicu mozda poneka osoba na sjeveru više i vecina bi bila i vise nego sretni
  • SAS1987
    13.8k
    Je li ovo bilo slucajnosti ili se ljudi u zg budedzg7

    Po meni je glavni faktor bolje posjete nabrijavanje atmosfere prije utakmice - pogotovo zbog one izjave Orsica.

    Mi smo poslednjih 15 godina bili programirani od strane uprave da smo mali klub za koji je maksimalan uspjeh kvalifikacija u grupe EL / LP. Osim toga su nas uvjerili da je prosjek od 4000 normalan za takav klub i takav grad. I jos uvjek vas je puno uvjerjenih da je Maksimir prazan jer su zagrebcani specifični i razmazeni. To jednostavno nije istina. Sa kompetentnom upravom koja če znati raditi sa navijačima cemo u hnl brzo doci na prosjek od 8000 - 10 000.
  • Pop corn
    5.8k
    Je li ovo bilo slucajnosti ili se ljudi u zg budedzg7

    Sve ovisi o Dinamu. Jer em su sjebali s prodajom karata, em su skebali s ulazom/ima na zapadu i istoku. Dakle cijeli tjedan radis mini kampanju za pojacavanje posjete tekme i onda te to iznenadi i ne pripremis dovoljno ljudi na blagajni i ulazu? Meni je to suludo!
    I onda bi mnogi mogli posustati i ne vratiti se opet na stadion.
    A vidjet cemo hoce li Dinamo raditi na posjeti tijekom cijelog tjedna za iducu tekmu.
    Tako da jasnog odgovora tu nema.
  • SAS1987
    13.8k
    Netko je več na topicu stadion Maksimir dao odlican predlog o park & ride iz npr Zaprešića do Maksimira.

    Mozda bi u Dinamu trebali barem razmisliti o organizaciji vlakova na domače utakmice iz razlicitih pravca (necu sada govoriti iz kojih jer slabo poznajem vasu zeljeznicku infrastrukturu). Npr jedan vlak iz pravca Varaždina, jedan Slavonije i jedan Karlovca. Ako bi vlakovi stali samo na par stanica onda bi se vjerovatno relativno brzo doslo do Maksimira i ako bi cijena bila financijski prihvatljiva moglo bi olaksati ljudima dolazak na utakmice.

    Ja bi sigurno koristio barem park & ride iz npr Zaprešića jer vam je promet katastrofalan.. Ove godine svaki put prije utakmice zaglavimo u guzvi u gradu zbog koje izgubimo 30 - 60 minuta...

    Uz to dinamo treba razviti mrežo fan clubova (to je najlakse razviti u suradnju sa lokalnim birtijama koje bi postale partneri dinama) u kojima mozes kupit neke osnovne rekvizite (dres, šal, majica), gledati prenos utakmice, mozda i kupiti ulaznicu itd. Članov takvih fan clubovova bi se mogli i puno lakse organizirati za zajednicke odlazke na utakmice.
  • nkdz
    829
    Ja bi sigurno koristio barem park & ride iz npr Zaprešića jer vam je promet katastrofalan.. Ove godine svaki put prije utakmice zaglavimo u guzvi u gradu zbog koje izgubimo 30 - 60 minuta...SAS1987

    imaš iz Zaprešića vlak koji vas može dofurati direkt na tekmu, i relativno često vozi, linije ti krecu sa Harmice ili Savskog Marofa koji su ti još bliži pa lako tamo ostaviš auto i dofuraš se doslovno na
    par stotina metara do stadiona (Borongaj), samim time izbjegneš promet od Slovenije do Maksimira u kojem i ja znam izgubiti po sat vremena ili cak i više, cijena povratne karte je nekih 30tak kuna.
    edit: samo treba paziti za vremena povratka jer ne vozi prekasno vlak

    Ideje za vlakove su mi odlicne, samo bi trebao biti ipak neki momentum da se to pokrene, vjerujem da bi Zagorci i Slavonci to za neke vece tekme dobro popunili ak bi cijena bila prihvatljiva, Slavonci su to vec pokazali nedavno :)
  • SAS1987
    13.8k
    Bas me zanima posjeta polusezone koja je pred nama. Sa obzirom da nema vise europskih utakmica ipak ocekujem da će biti prosjek polusezone 6000 - 7000 :smile:
  • vafenss
    233
    Da se digne na nekih 4000,5000 protiv zapresica,istre i takvih bilo bi okej
  • deda
    29k
    Nepopravljivi si optimista. 5000 top
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.